reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

uu Kamilka, stało się coś że humor zły?? ja ze spacerami to się wstrzymam jeszcze kilka dni, chcę młodą doleczyć porządnie, żeby potem nawrotów nie było :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
493398.gif
493398.gif
493398.gif
.
U nas piękne słońce świeci.
Trzeba zabrać niedługo gargamela małego na spacerek.
Tylko musi się dobudzić.
Moje dziecko pobija swoje rekordy w spaniu.Jak wczoraj usnął,o 19.30 to się przebudził o 9.10,teraz pije mleczko.Nawet nie wiedziałam że usnął,bo ja robiłam aukcję a oni obaj urzędowali w drugim pokoju,wchodzę po skończeniu aukcji a moje dziecię śpi sobie w najlepsze.
410904.gif

Idę zaraz nastawić
256583.gif
,
318485.gif
i
268864.gif
,dziś nie mam w planach bo wczoraj porobiłam sobie wsio.Żeby dziś mieć czas dla chłopców.Maciuś ma dziś trening,także nie długo po szkole jedzie z trenerem,na halę sportową.Już dziś rano mi przypominał,żebym nie zapomniała mu naszykować rzeczy na trening.
Aha,wiecie,moje starsze dziecko miało wczoraj test z całego semestru,i mi nawet nie powiedział że musi się nauczyć.Ale byłam
785984.gif
785984.gif
,jak mi znajoma powiedziała o tym teście.Powiedziałam do męża że jak dostanie lufe to Maciek
878847.gif
878847.gif
,dostanie jak się patrzy.Poszłam po niego do szkoły i spotkałam jego panią,i pytam jak wypadł test.Pani mówi że Maćka już sprawdziła,patrzę a tam jest 16 punktów na 20 możliwych+dodatkowe zadanie zrobił.
No sobie pomyślałam że to moje dziecię nie jest takie znowu najgorsze.o już myślałam że będzie gorzej,bo w piątek z dyktanda to on 2+,przyniósł.

Miłego dzionka życzymy.
 
Witam dziewczyny

noo my na nogach Adas spi coraz dluzej dzisiaj pospal do 7.40 baaardzo mnie to cieszy:-):-) ale ogolnie to ja nie mam dobrego humoru:-:)-:)-( Wczoraj bylismy na spacerku godzinke i moze dzis wyjdziemy jak ja nie padne bo mnie cos telepie:confused2::confused2::confused2:

moj maly sie pieknie bawi a ja chyba sie poloze i bede go obserwowac z lozka:sorry::sorry:
Kamilka co się dzieje...wygadaj się tutaj nam to może ci lżej się zrobi i humorek poprawi?!!
Asiulka to prawda ładną mamy pogodę a niech tylko nam ten śnieg zginie to będzie już the beast:-):-). Wiesz z tego co ja sie orientuje to dzieci zazwyczaj mają najwięcej problemów z ortografią:tak:z innych przedmiotów mogą być b dobrzy a błędy ędą robić...i w tym przypadku to chyba tylko cwieczenia w domku pomogą no i czytanie książeczek dużo pomaga:tak::tak:
Tak wogóle to witam się wtorkowo z Wami Babeczki:)
Zamierzam kupić sobie butki wiosenne więc trzeba pochodzić po sklepach i popatrzeć co mają...ale troszki boje się sama wyjść i chyba na męża poczekam:tak:
 
Tak marla humor i samopoczucie lepiej, była poważna rozmowa z P i nawet zaczął sie starać.

Sol ja z fiskusem juz rozliczona.
 
Oriflame to dobrze że już jest lepiej :-) fajnie że masz męża do którego cokolwiek dociera, mojemu, zanim dotrze trzeba kilka razy powtórzyć a na koniec się wydrzeć ;-) hehe ale działa chociaż :-) hehe
też już pity wysłałam :-)
moja młoda rozrabia że szok... teraz stoi koło okna balkonowego i woła że na dwór chce, aż mi jej szkoda...
 
Czasami i do mojego trzeba sie wydrzeć. Moje dziewczynki wywaliły wszystkie kamyczki z wielkiej donicy, w której jest sztuczny kwiatek a na dwór to ja je muszę wyciągać bo bardziej interesuja je bajki
 
hehe to my tv nie włączaliśmy od tygodnia. a jak już młoda chce jakąś bajkę to tylko Disneya bo inne to są "lipa" ;-)
 
reklama
Witam

ja dzis bede na miescie wiec moze ktos tez wyjdzie to sie spotkamy... bede na Sienkiewicza Paderewskiego i moze jeszcze gdzies...


mrozic Gaba co z Wami dziewczyny?? a moze macie juz swoje maluszki:-):-)
 
Do góry