reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
spoko mroziku ;-) co ci się dzieje ze środkowym suwaczkiem?

no i marla mi nie odpisała i nie wiem czy idzie na tą świetlicę czy nie :-( A chętnie bym sobie z Karolą wyszła z domu bo kota tu już dostaję :tak: A nie mam na osiedlu nikogo z kim mogłabym pogadać bo albo dziewczyny w robocie albo nie do życia :eek: Która się pisze na spacer - ładne słoneczko jest :tak:
 
Wiesz co nawet nie wiem lekarka mi zapisala a to szczepienie powinno byc ok 4 miesiace temu jak nie pozniej hehehe:-):-) tylko widzisz choroby wszelakie Adaska uniemozliwialy szczepienie i taki poslizg:baffled::baffled: ale wlansie dzis bedzie juz ostatnie
 
To będzie krztusiec, błonica tężec - właśnie sobie zobaczyłam - Karola miała to szczepienie we wrześniu i teraz jej tylko na bilansie dwulatka drugie meningokoki zostały i do 6 roku spokój :tak:
 
Sol - u mnie suwaczek jest ok, nie wiem, a co się dzieje?
Ja niestety daleko jestem i bez dziecka - bo Filipek w żłobku, wiec odpadam ze spacerku
 
Sol - ja bym się chętnie pisała na spacer ale póki co to czekam co sie z małą rozwinie - bo jak nam skoczy gorączka teraz do 40 stu znowu to mamy skierowanie do szpitalika :/ bo nie wiadomo czy to ostra trzydniówka czy coś innego - a jak już łapie taką gorączke to nie da sie jej za pierona zbić :/ a taka ładna pogoda! ehhh

Ewunia, Kamilka- nie kłócić się proszę :)
 
Witam was dziewczyny:)
Ja już dziś się lepiej czuje, ale wczoraj znów mnie brzuch bolał. Takie ostre kłucie po prawej stronie brzucha, ale to nie wyrostek, ani kamica, ani jednak zastój w nerkach bo mocz wyszedł dobrze. Podobno to dzidzia uciska na nerki i na pęchęrz moczowy bo całym ciałem leży po prawej stronie, a wąży ok. 2700. I mam leżeć na lewym boku. A ona i tak leży po prawej stronie, a tylko położe się na prosto a juz mam wielkie wybrzuszenie po prawej stronie
mrozik a Ty chodzisz do Gruszki czy Zając? I coś pisałąś że okładasz leki na ciśnienie, a kiedy?
 
reklama
krlnk- nie martw sie lepiej przypilnowac dzieciatka niz chodzic po szpitalach a pogoda niedlugo sie zmieni bo wkoncu wiosna musi przyjsc:-):-):-)

gaba- moze mala sie przesunie i ci ulzy troche:sorry::sorry: i trzymam kciuki za Ciebie.. i nie kladz sie na plasko bo bedziesz uciskac zyle glowna i moze dojsc do niedotlenienia twojego i dziecka glownie na bokach powinno sie lezec:tak::tak:

ja tez bym juz wyszla gdzies ale czekam na mame i jestem chwilowo uziemiona:baffled::baffled:
 
Do góry