reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

marla z tym sie nie zgodze ze moj maly duzo choruje bo go nie platnymi szczepilam.... :sorry2::sorry2: nie on poprostu poszedl do zlobka tam lapal glownie i tez to ze malo byl na dworzu bo jak ja pracowalam to tesciowa z nim nie wychodzila to tez kwestia wszystkiego i to prawda ze kazdy ma swoje zdanie na temat szczepien ja tez mam takie jak przedstawilam... :tak::tak: dla mnie poprostu 3 w 1, 5 w 1 to starach bo nie wyobrazam soebbie ze cos mieszane w jedno moze byc dobre jedemu dziecku sie przyjmie a inne ciezko odchoruje...

a mnie dzisiaj jednak spanie zlamalo i musialam se zdrzemnac:cool2::cool2: ale bylismy pol godzinki na dworzu:tak::tak: i pierwszy wiaterek poszczypal buzie ale tak to super spacerek.
 
reklama
dziewczyny dostała uczulenia n a brzuchu od oliwki, strasznie mnie to sswędzi, staram się nie drapać, ale czasami nie wytrzymuje, czym to można smarować? Posmarowłam sudocremem, ale nie pomogło, koleżanka doradziło robić okłady z nadmanganianu potasu, jak myślicie?
 
lol - to nieźle - nivea - kto by pomyślał. Ja miałam wysypkę po Johnsonie i Hipp - bo dostałam próbki - potem zaprzestałam jakiegokolwiek smarowania jak przeczytałam na forum że nieważne czy smarujesz czy nie jak mają być rozstępy to i tak będą. Ja nie miałam do 32 tygodnia a potem poleciało że szok :baffled::-D
 
no ja mam rozstępy tylko na piersiach, też posmarowałam oliwką i tez swędzą, chociaz mniej niż brzuch, też niczym nie smarowałam przez całą ciąze, z lenistwa:) dopiero wczoraj tą oliwką
 
a patrzyłaś lusterkiem od spodu brzucha? :-D Bo tam nie zobaczysz normalnie - tylko po ciąży :-D:-p A tam się najpierw robią - cichutko żebyś czasem nie zobaczyła :-D:-D:-D
 
Kamilka-napisałam wyraźnie że to tylko PRZYKŁAD- wcale nie uważam żeby nie płatne szczepienia były gorsze, chodziło mi że każdy ma na temat szczepień swoje zdanie, a czym szczepisz swojego malucha to tylko i wyłącznie twoja sprawa a mi nic do tego.... łooo matko... <mur> idę spać bo padam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry