reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

gaba - wytrzymasz - przejdzie - smaruj sudocremem albo najzwyklejszym balsamem którego używałaś przed ciążą :tak:

A ja się witam przy kubku pepsi bo kawy nie pijam ;-)
 
reklama
gaba - mnie jak tak skóra swędział, to kazali mi "zapożyczyć" od Filipka Atopin i tym smarowac sie i myć. Nawet ze pomogło. Ale jak masz jakąs wysypkę, to lepiej spytaj gina czy zatrucie możesz wykluczyć... Bo chyba pisałaś też ze bardzo puchniesz....
Sol - cola, mniam, ale bym sobie popiła... albo jakiś drętwy tonic....:-p. KOniecznie z dużą ilością gazu.
Ostatnio zaszalałam i wyciągnęłam męża na hamburgerki. Noo, juz niedługo nie będę ich mogła jeść. Jeszcze chce go namówić na wyjście do nowej restauraci. Ale to doś drogo wyjdzie..
Ano właśnie. W echu pisali ze będą organizować tam rodzinne niedziele. Że będa ani,atorzy dla dzieci, zabawy itp. POdobno tam gdzie kiedyś była restauracja bravo... coś tam. Na Sienkiewicza.. Jak znajdze artykuł to wrzucę...
 
hehe mrozik a ja właśnie na obiad hamburgery usmażyłam :-D bo za mną chodziły :-D Tam pośrodku Sienkiewicza między PKP a Paderewskiego była ta restauracja - pyszne sałatki owocowe z białym winem tam mieli :tak:;-)

A ja właśnie wróciłam z zabiegu - śmieszne uczucie - trzy długie plastry na nadgarstku mieć :-p Usmażyłam hamburgery i czekam z resztą aż mi się obudzą bo śpią oboje. Karola nadal z katarkiem i tylko a M. bardzo powoli dochodzi do siebie-dalej chory :-(
 
oj jakie pustki :confused:
krlnk - ja juz mam trochę tych wózków, ale chciałam kupic jakiś stelaż na który by się dało montować fotelik chicco. Najlepiej spacerówke na małych kołach, bo to tylko na ewentualne zakupy bym chciał miec. W Dziecku jak byłam to najtańsza spacerówka kosztuje 800 zł - dla mnie za drogo, bo ja sporadycznie chcę z tego korzystać. Podobno gdzieś na Stoku komis z wózkami otwierają od lutego - moze tam będą coś mieli

Sol - a gdzie na zabiegi chodzisz?

Gaba - co u ciebie, wszytko ok? bo sie nie odzywasz nic. Mam nadzieję ze z tym swędzeniem to nic takiego...:confused:
 
mrozik - a jakie adaptery są w tym chicco?? bo moj wózek 2 w 1 - bo fotelik sobie zostawiłam jest w komisie na jarońskich i tam stelaż jest nie wiem czy by Ci pasował i do jakiej kwoty ale on tam kuźwa nawet nie wiem ile stoi chyba ok 300 zł - to jest casualplay - wiec byś miała i spacerówke i do wpięcia fotelika o ile sie da w casualu :)

nie było mnie tuuu łojojojoj - zasiedziałam się na innym forum :) - a teraz sesja i UKA nauka ciągle ehh :/ zostało jeszcze pare egzaminów - własnie siedziałam bo mała śpi i ucze się na 4 przedmioty jednocześnie :) - bo jutro o 18 - prawo europejskie - a w czwartek 3 przedmioty z jednym gościem i 3 ustne egzaminy :/ MASAKRA :/ ale to minie i zostaną mi 2 tylko :) zostałby jeden ale do jednego z poczatku stycznia nie podchodziłam w ogóle więc mam go 8 lutego :/
 
hej:)
brzucho strasznie swędział w nocy, posmarowałam sudocremem i dzis już mniej swędzi, i nie mam takiego czerwonego, dzwoniłąm wczoraj do gina no i powiedziała mi że cholestaza to swędzenie ale uczulenia nie ma no i kazałą mi brać wapno. Ale w piątek idę do niej i ma mi dac skierowanie na te próby wątrobowe
Wczoraj to miałąm mnóstwo energii, a dziś to nawet mi się nie chce iść do sklepu
A co do wózków to jeszcze nie mam żadnego, zamierzam kupić chyba tylko gondole i nosidełko, no ale zobaczymy
Wczo
 
gaba - co oni mają z tą cholestazą? Mnie czasami tak brzuch swędział że miałam ochotę małą wydrapać - a potem się okazało ze rozstępy robiąc się wywoływały taki efekt. A próby miałam w normie. :tak:

krlnk - no ładnie tak się zasiadywać na innym forum? :-D Wracaj do nas po sesji - i nie przejmuj się - też mam i na dodatek mam obrony ;-)

mrozik - ja trafiłam do chirurga z tym nadgarstkiem do CitiParku do Arti-med i tam zostałam. A zabieg miałam jednorazowy - teraz chodzę sobie z tymi taśmami -śmieszne uczucie ale minimalnie pomaga. Reumatologa też sobie tam wybrałam i jak na razie nie żałuje. A zabiegi tam są w miarę szybko - ja na ten kinesiotaping czekałam ok 10 dni choć zabieg trwa 5 min ale wiem że w niektórych przypadkach trwa nawet do godziny. No i teraz chodzę w tych taśmach dopóki się trzymają.

A ja dzisiaj jakaś niewyraźna, boli mnie kręgosłup i głowa ale ciśnienie 1036 dla osoby z niziutkim ciśnieniem to koszmar. A wogóle to wam się wieczorkiem pochwalę co sobie zafundowałam :-p
 
Sol- ano nie ładnie nie ładnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: powodzenia w sesji i całej reszcie! :) :) mi zostało nie wiele - ale najgorszy ten czwartek bo 3 egzaminy ustne z jednym gościem - a mała mi daje w ciągu dnia może godzine na nauke :) :) gdy śpi :) :)

co zafundowałaś?:>>> dawaj :) :)

Gaba- to ze tylko gondole i nosidełko - to chyba dobry pomysł bo spacerówke i tak 9 na 10 osób wymienia na lżejszą :) :) bo te wózki co są 3 w 1 to i waża swoje :) :)
 
reklama
krlnk - no właśnie nie zgodzę się - espiro które ja już sobie upatrzyłam dla drugiego dziecka waży ze spacerówką 7,2 kg, z gondolą ok 9 kg a z nosidełkiem ok 8,2 kg. Więc jest leciutki i praktyczny tylko że ciut drogawy ok 1000 zł. ale coś za coś. Ja sobie na cięższy nie pozwolę bo mam zrąbany kręgosłup. A nie dziękuję bo się przyda - ja w sobotę zaczynam i w połowie lutego kończę sesję. A w sobotę mnie czeka mordęga - muszę zmienić temat pracy :-p i będzie to horror z piekła rodem. Na szczęście mam kartę przetargową że podpisuję aneks.

A się pochwaliłam i nie mam jak pokazać bo mi aparat odmówił chęci współpracy :-p A z komórki wychodzą marne zdjęcia. A zrobiłam sobie żywo czerwone włoski i bardzo mi się podobają. Na szczęście daleko mi do Wiśniewskiego :-D:-D:-D Karola właśnie posuwa się w moich kapciach - bo nóżek w nich nie podniesie bo jej spadają :-D Super widok :-D:-D W ogóle to spała mi dzisiaj 3 godziny - od 15 do 18 - nie wiem co z nią wieczorem zrobię bo M idzie do pracy na nockę :-(
 
Do góry