reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

nie było mnie tuuu łojojojoj - zasiedziałam się na innym forum :) - a teraz sesja i UKA nauka ciągle ehh :/ zostało jeszcze pare egzaminów - własnie siedziałam bo mała śpi i ucze się na 4 przedmioty jednocześnie :) - bo jutro o 18 - prawo europejskie - a w czwartek 3 przedmioty z jednym gościem i 3 ustne egzaminy :/ MASAKRA :/ ale to minie i zostaną mi 2 tylko :) zostałby jeden ale do jednego z poczatku stycznia nie podchodziłam w ogóle więc mam go 8 lutego :/
Witam popołudniowo:)
Krlnk a gdzie studiujesz ze masz prawo europejskie???tak z ciekawości pytam:-)
 
reklama
sol z tą cholestazą to ja jej się sama pytałam czy to może byc
A włosy czerwone mi się bardzo podobają, tylko mi raczej nie ładnie
 
Ja po nocnym horrorze - Karola usnęła przed północą - ja padnięta. W nocy mi się jakieś głupoty śniły ale spoko - przeżyję :-D M jeszcze w robocie bo lekarzowi coś poprawia w pliku.
Ja się znowu przy pepsi twist witam i miłego dnia życzę - może by tak się dzisiaj za naukę wziąć:confused::-p:-D
 
Sol- a jakie to espiro który model??? wklej no linka :):) my może w tym roku sie będziemy o drgie starać :) :)

Mi sie sesja zacyzna od początku lutego ale jak co roku nam robią wcześniej zeby było więcej czasu :) :) i generalnie wszyscy na zerówkach zaliczają :) :) jakończe 8 lutego :p :p

oj mam nadzieje ze uda CI sie nidługo wstawić fotkę :) :)


Julita- ja studiuje europeistyke na WSEIP :) :) na jagiellońskiej :) :)

Sol - ja witam z herbatką :) :) Juli nie śpi ale rano zawsze grzeczna i bawi sie sama :) :) - też myśle co by sie za nauke wziaźć no bo o 18 egzamin! :///
 
Już wklejałam ale jeszcze raz Espiro vector 4 lite Jest też opcja bez fotelika. Mi się osobiście podoba. Jest też wersja z pompowanymi kołami ale automatycznie jest cięższa. Ja mam od półtora roku Espiro Magic 4 na piankowych i jestem zadowolona - żywotność nie taka tragiczna jak niektórzy twierdzą. W ogóle to wam powiem że tego wózka który mam bardzo odradzali mi przy TESCO że się psują, materiał słaby i w ogóle a mam go już półtora roku i może rzeczywiście hamulce trzeba wciskać na 2 zamiast na 1 ale to jedyne co się w tym wózku dzieje. Pokrowiec prałam już 3 razy w pralce i jakoś materiał nie popękał. Po za tym jest leciutki - 7 kg i bardzo wygodnie się go prowadzi.

M już w domu a ja się męczę z bolącym kręgosłupem.
 
tak myślałam ze o vectora chodzi :) - mi sie podobają bardzo espiro - ale oczywiście dopiero po kupnie sportstera :) :) genialnie sie prowadzi i w ogóle ale mi sie już coś innego podoba - tez tak macie?? bo my to sie z m śmiejemy ze jakbyśmy mieli full kasy to byśmy tych wózków nie mieli gdzie trzymać :p :p - albo po prostu nie trafiłam jeszcze na taki OOOO co sie nie będę mieć do czego przyczepić :p :p wiecie co mnie najbardziej wkur w tym??? ja chciałam czerwony - ale maż mnie przegadał ze grafit lepszy- o ja głupia zgodziłam się- i normalnie patrzeć na niego nie mogę ..... głupie nie?? :) ale mam nadzieje ze się sprzeda jeszcze :) :) bo myślałam o graco ultima :) a espiro przy drugim dziecku :) )

Sol będe wyglądać wózka bo charaketrystyczny i nie zdziw się jak zagadam :p - ja mam póki co sportstera tako grafitowy :))
 
Witam witam witam:)
Ja w dalszym ciągu rozglądam się za wózkiem,najpierw musimy kupić wszystko inne tzn ciuszki łózeczko materac wanienke i takie tam a wózek to na samym końcu...ostatnio rozglądam się również za leżaczkiem bo chyba też się zdecydujemy...
krlnk to studiujesz w tej samej szkole co ja się uczyłam:))
 
julita - my jako leżaczka używaliśmy fotelika i sprawdzał się świetnie :-D Jako fotelik do jedzenia też się sprawdził :tak::-p A po co masz tylko sobie zajmować miejsce głupotami? Porządny fotelik i jazda :-D Ja mam maxi cosi - kupiłam na allegro za 76 zł - miał dwoje użytkowników przed Karolą a po Karoli korzystał z niego synek chrzestnego Karolci. Fotelik znów jest u nas i wytrzyma jeszcze trochę - a na pewno jeszcze jednego dzieciaczka. :tak:

krlnk - to ja zapraszam wcześniej na piwo bo mnie nosi po domu a nie mam z kim wyjść :tak: A ja mam czerwony - mi się podobał i M też się zgodził na czerwony. Teraz pewnie też będzie czerwony :tak:

Nudzę się jak pieron :tak:
 
Sol - bardzo chętnie :) ale np w piątek :p bo dziś egzamin i jutro 3 :/ ale piątek wolny :) - ja też zapraszam do siebie :):) - a gdzie Ty mieszkasz w ogóle?? masz prawko??? bo ja w domku i trafć do mnie to po prostu pestka :) :)
grr jak bym sie uparła na czerwony to i tak by był ale nie wiem czemu uległam - może jak sie zacznie 'sezon' na spacerówki to sie sprzeda :/
Czekaj a wy się już staracie o to drugie czy jak?:> bo widze ze wszystko planujesz :) chociaż ja też mam w sumie wózek dla drugiego na oku ;PP hehe

Julita- na tej samej a to samo?:>> u nas leżaczek się włąśnie do karmienia przydał :) jak za mała na krzesełko a łyżeczką się z 'kolan' nie dało :) :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sol o przemyślę to co napisałaś, zresztą zobaczymy ile nam kasy pójdzie na to wszystko...ochhh coś czarno to wszystko widze!!!
W dodatku głowa mi dziś pęka,kurcze w nocy nie mogłam spać na dworze było strasznie zadymione a że mamy nieszczelne okno to w domu śmierdziało jak cho...a:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:już mam doooooooosyć tej zimy!!!!
 
Do góry