reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej Ja dzisiaj mam zjazd
wiec dzieciaczki do tesciowej a ja do skzoly
Niestety Michał jest w pracy.
Potem idziemy na imprezkę urodzinową do kolegi Weroniki i Wiktorka
Jutro mam powtórke z rozrywki
Szkoła i znowu dwa kinderbale
ale się w ten weekend wyimprezuję :rolleyes2:


bonarek Jeszcze z tydzien i chyba gdzies skoczymy, dzisiaj muszę pogadac z Michalem i powiem mu ze wychodzimy
 
reklama
Hejka z rana - ale tu pustki - dziewczyny zamarzłyście czy jak? Mój M wciąż rozłożony się kuruje, Karolę dalej męczy katarek - tak jak i mnie. Kończą mi się pomysły na ten jej katar :zawstydzona/y: Bo nie mogę jej dać nic mocniejszego, nie ma gorączki więc nie ma sensu iść z nią do lekarza. Oj głupia już jestem :-(
 
Hej dziewczyny

Sol- wspolczuje Karolince moj adas tez zakatarzony meczy se bardzo i nie pomagaja mu psikania... ehhh juz nie mam sil do tych jego chorob...

ciekawe jak tm Ewa dzisiaj:confused::confused: pierwszy dzien w pracy.... moze wybierzemy sie dzisiaj do Tesco pocieszymy ja:confused::confused:

a u nas poprawa chociaz mala ale jest bo moj maz dostal prace w zawodzie:tak::tak::tak::-):-):-) a ja na staz znow od lutego... ohhh jak mnie prakuje pracy juz mnie w domu trafia...
 
witam
ja tylko wpadłam sie przywitać i dac znać że jeszcze żyję. Ale ledwo ledwo :dry:. Mam nadzieję ze po dzisiejszej dawce antybiotyku juz będzie poprawa
 
A ja znowu dzisiaj złapałam powera i biegam po domu i ściany myję po łapkach Karoli. :-D:-D:-D

Kamilka - to super wieści :tak:

Ja też szukam pracy ale na pół etatu bo nie będę miała z kim Karoli zostawiać za bardzo. Mam nadzieję że coś znajdę :tak: bo kasa w tesco czy innym markecie to będzie ostateczność. :dry:
Dzisiaj byłam na zakupach - niby nic nie kupiłam a poszło 220 zł. Nie wiem tylko czy wszystko drożeje czy ja gdzieś gubię te pieniądze :confused::baffled:Ehh... złe czasy nam przyszły :no:
 
hey lalki :-)
ja zasiadłam teraz na moment, bo zaraz znów muszę lecieć :-) młodą wyekspediowaliśmy do dziadka na noc i idziemy imprezować :-D
Kamilka dobre wieści, mówiłam że z jego wykształceniem to szybko coś znajdzie :-)
mroziku kuruj się :-)
Sol ja też powera mam hehehehe- a fakt wszystko drożeje masakrycznie...
dobra znikam, trza do sklepu jeszcze iść po jakieś paliwo :-) miłego wieczora
 
dziobku - ja małej kupiłam szczepionkę tą na rotawirusa - za każdą z dwóch dawek zapłaciłam po 200 zł. A pneumokoki dostaliśmy od miasta i też została zaszczepiona. Przeciwko meningokokom również miała szczepienie bezpłatne i też szczepiliśmy. Z tych dodatkowych nie dostała tylko na ospę wietrzną. Lepiej zaszczepić niż potem płakać. A jeśli chodzi o rotawirusa to lepsza wg mojej lekarki jest ta w dwóch dawkach niż ta w trzech - lepiej ją dzieci przyjmują.

A ja się nudzę jak mops. Zrobiłam dzisiaj 4 prania a piąte się kończy. Zastanawiałam się po 3 kiedy pralka skapituluje ale nadaj dzielnie pierze więc nie jest źle :-D Posprzątałam mieszkanie i przeglądam ogłoszenia o pracę ale nic cholewcia nie ma :no: A na staż już więcej za chiny nie pójdę.
 
Witajcie!


Hej dziewczyny

ciekawe jak tam Ewa dzisiaj:confused::confused: pierwszy dzien w pracy.... moze wybierzemy sie dzisiaj do Tesco pocieszymy ja:confused::confused:
:-D:-D:-D aleś mnie rozbawiła z tym pocieszeniem :-D

No więc... melduję się już jako człowiek pracy :-) jest w miarę ok, wczoraj miałam mega stresa. Ale koleżanka mnie podszkoliła potem siedziałam już sama, a dziś sama 8h :tak: nie było tak źle! myślałam, że będzie gorzej, że będę o małych myśleć itd... nie było na to czasu... tyyyyyyyle ludzi było :szok: teraz w grafiku mam trzy dni wolne, więc odeśpię i posiedzę w domku. Jestem niewyspana i gęba mi się drze... długo nie posiedzę w związku z tym...

Życzę zdrówka wszystkim chorującym! moje na szczęście się trzymają, są zdrowe póki co :tak: niedługo przejdą te mrozy, to znów je wywalę na dwór.

Dziobku, nie łam się, Pati ładnie przybiera, a to jest najważniejsze! Ja też szczepiłam Julię na rota. Płaciłam 2 x 300. Ani nie zaszczepię z błahego powodu - brak kasy :-( A pneumo to mamy za darmo od miasta, więc szczepimy.

Julitko, jeśli chcesz edytować pościka, to koło niego, w prawym dolnym rogu masz EDYTUJ, przyciskasz i dopisujesz to, co trzeba ;-)

moje maluchy już śpią, ja też zaraz walę w kimono

Pozdrawiam Was kobietki i do następnego kliknięcia ;-)
 
reklama
WITAM WIECZOREM
Nasz Maciuś od wczoraj na feriach u mojej młodszej siostry na drugim końcu miasta,zadowolony,szaleją z Adasiem.Dziś zaliczyli saneczki i długi spacer.:biggrin2::biggrin2:
Emil wstał dziś jak nigdy po 6 ,bo usłyszał jak M.wraca z nocki,wyprowadził psa,a jak wrócił to Emil pomaszerował do niego.I urzędowali razem do 7.30.Do południa spacerek,potem jak usnął o 12,to wstał o 15,20:sorry2::sorry2:.
U nas przez cały dzień utrzymywała się temperatura -15 stopni.Zimno jak cholera.Teraz jest dokładnie -21.
Emilek teraz już smacznie sobie śpi.
A ja idę zaopiekować się mężusiem :-p:-p:cool2::cool2::biggrin2:

Spokojnej nocy życzę
 
Do góry