reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey dziewczynki :-)
co do klubów malucha to o ile pamiętam na św.Leonarda jakiś jest i tam od 1,5 roku przyjmują i jeszcze jeden gdzieś jeszcze jest ale nie pamiętam gdzie.
Ja tam szczerze mówiąc nie chce za bardzo dziecka drugiego przynajmniej teraz... może za kilka lat mi się odmieni choć wątpię....
Sol życzę powodzenia w "przekonywaniu" ;-) na pewno jakiś "sposób" się znajdzie :-D
 
reklama
Jak na razie się do niego nie odzywam bo mnie tak wczoraj wyprowadził z równowagi że myślałam że mu lutnę czymś przez łeb aż mu odpadnie. :wściekła/y: Przepraszam was ale mam taki nastrój że nie mam siły ani ochoty pisać. Jak minie ta burza to się do was odezwę.
 
Witam:)
Ja tez chciałąm jedno dziecko, ale mój M chce dwoje. Pomału daje mu sie przekonać, ale to dopiero najwcześmniej za 4, 5 lat. Szcerze mówiąc niewyobrażam sobie wychowywania dzieci rok po roku, chybabym newricy dostała. No ale na razie czekamy na pierwszego dzidziusia i to ja musiałam mijego M przekonywać, bo on uważał że mamy czas. Nie wiem na co, bo ja w tym roku skończę 28 lat
sol może twój M obawia się taka jak ja że nieporadzicie sobie z dwojgiem tak małych dzieci, chcodzi mi o kwestie finansowe ale i takie ogólne, pewnie w domu musi panować niezły zamęt z dwojgiem małych dzieci.
Dziewczyny jakie polecacie wózki? Ja chyba chcę kupic taki 3 w 1, chociaż zastanawiałąm się czy najpierw nie kupić samej gondoli i ewntualnie fotelika, a spacerówkę później dokupić, jak myslicie? A co do firmy to podobają mi się Tako Jumper
 
gaba - on po prostu nie dorósł do bycia ojcem wogóle a teraz się boi ze będzie musiał dorosnąć a mnie szlag trafia -

kończę ten temat bo mnie tylko wpienia.
 
sol- spokojnie- oni są inni i zebys na rzesach stanęła nie zmienisz tego:tak:
mój nie chciał drugiego i ja sie poddałam , nie prosiłam
az w końcu los sam zdecydował:tak: jej poczecie jest nieprawdopodobną zagadką- w 7-dniowej przerwie od tabsów
pamietaj ze facet kocha dziecko ale nie "mysl o dziecku"- rzadko kttóry chce drugie

a teraz M swiata poza nią nie widzi, poza starszym zreszta tez
do wszystkiego trzeba dojrzec:tak:
pomimo ze biede mamy teraz bo tylko on pracuje- ja szukam jakiejs pracy a przed ciąża powodziło nam sie extra , ja mmiałam dobra prace on lepiej zarabiał to wszystko to pikus bo dzieciaki sa skarbem NAJWIĘKSZYM
 
Witam
Ja sobie odespałam dzisiaj troszkę. Wstawałam wprawdzie w nocy, ale jak juz mąż pojechał do pracy to mi sie usnęło i spałam do 12 chyba (oczywiście z przezrwami, bo bez nich to teraz ani rusz)

Mój mąż zawsze chciał miec 3 dzieci. Chyba mu sie nie zmieniło :sorry2:. Ja się troszkę boję ciąży po 30, a trzecie jak się zdecydujemy to chyba za jakieś 3 lata bym chciała najwcześniej, żeby juz Filipek do szkoły zaczął chodzić. No ale zobaczymy co los przyniesie
gaba - co do wózka to ja nie mam pojęcia. Mam juz ich troszkę i teraz chciała bym na pewno stelaż w którym sie montuje nosidełko. Nie zalezy mi na duzych kołach, bo taki to juz mam. Zdecydowałam sie na nosidełko Chicco, bo mam dobre wyniki w testach. Teraz albo dokupię do tego jakiś stelaż, albo zostanę przy tych co mam. A mam najtańsze wózki, nie narzekałam na nie, poza tym że Filip nie lubił w wózkach w ogóle jeździć :-D. Ale jakbym od podstaw kupowała, to na pewno wybrała bym 3 w 1, ale nie taki ze sie nosidełko kładzie do wózka (koniecznie wpinane musi byc w stelaż). Bo dla mnie to mam sens, ze nie musze całego wielkiego wózka wozic w bagażniku, jak chcę np na zakupy pojechać
 
Witajcie wieczorową porą!!!
Ta pogoda jest taka dołująca że mam jej już serdecznie dość!!!
A odnośnie wozka,to ja też pomału się zastanawiam nad zakupem myślimy z męzem o kupnie XlanderaXA2010,podoba nam się i gondola ia spacerówka...tylko jeszcze nie oglądałam go jeszcze w slkepach. Ale w lutym mężuś ma urlop to wybierzemy się do kielc na zwiady.
 
reklama
czesc dziewczyny

mnie tez cos dopada...jakas chandra, pogorszenie nastroju? ale co tam - w koncu jeszcze w pologu jestem...ale nie wiedzialam ze tak ciezko bedzie
nie spie w nocy bo wciaz moja mala chce ssac piers.bardzo potrzebuje bliskosci, do tego trzeba pamietac takze o drugim dziecku, chodzic do szkoly , zajmowac sie domem, itd itd ...zmeczona jestem...nawet nie mam czasu zajac sie soba i martwie sie ze tak juz bedzie zawsze...a tak bardzo bym chiala na joge np. pojsc, na browarka :)

ja z kolei myslalam o 3 dziecku jak jeszcze dwojki nie mialam ale teraz, brrr nie, nic z tego. chyba ze sie trafi :) ale nie wczesniej niz za 5 lat

do tego musze przyznac ze moj maz taki leniuch sie zrobil, nic mu sie nie chce... jak to jest z tymi mezami u was?
 
Do góry