reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hey dziewczynki :-)
pogoda nawet fajna i nie za zimno :-) kurka z rańca po mleko musiałam iść, bo do kawy by nie było :-) także jak co kto się do kawki dołącza??
mrozik kurujcie się, kurujcie, chociaż z drugiej strony moja też kasłała trochę w zeszłym tyg i jak poszłam z nią do lekarza to powiedział, że to może być przez suche powietrze <?????> żadnego syropu nie dał, stwierdził, że zdrowa....
Sol jak Ci zjazd poszedł??
 
reklama
marla - nie mów mi o zjeździe - w niedziele tak się zawściekłam - pojechałam na 14.45 a kobita od ćwiczeń nas przeprasza ale ma zakaźny w domu i musi jechać - luz. Czekaliśmy do 16.45 na wykłąd - spoko ale jak o 17 zeszłam na dół i mi cieć powiedział że wykładowczyni dzwoniła o 13.30 i ze nie przyjedzie i ze nie mamy na co czekać to mnie szlak trafił - to nie mógł ktoś do nas przyjść albo skoro wiedzieli przed 14 wywiesić kartki przy auli ze nie ma kobity? Kór.. latały na prawo i lewo na administrację uczelni! A ja idę jutro zrobić dym u rektora że jest syf na uczelni że strach.

A ja właśnie wróciłam od M z pracy - polisę sobie wypisać o odszkodowanie. Ale jak poszłam do PZU zwątpiłam i siedzę w ciepłym domku - pójdę w piątek :-p Chyba ciśnienie coś zaczyna skakać bo się senna robię :sorry2:
 
Witam
Sol - No to nieźle Was załatwili na uczelni. Brak szacunku do ludzi zupełny.

Ja dzisiaj padam. Mam nadzieję że antybiotyk szybko pomoże, bo ledwo żywa jestem.
Dzisiaj mamy ksiedza po kolędzie, o ile zdążymy, bo chodzi od 13, a mąż wraca z pracy po 16, ja siedzę u mamy w domu, więc pewnie na 17 będziemy dopiero

marla - ja bym sie z chęcią takiej ciepłej kawki napiła. Póki co wypiłam sok z jabłek, ten jednodniowy. Jakoś tych kartonów nie bardzo mogę. Teraz to najchętniej taki swojski bym piła, z sokowirówki (albo colę :-p:sorry2: -ale jakoś sie powstrzymuję teraz)
 
Melduję się że jeszcze żyję:-p:-p:-p:-)
Dziewczyny ostatnio nie pisze bo jakoś tak kiepsko mi ,nie chcę smęcić,i marudzić.
Jeszcze mam @,to już w ogóle .....kijowo się czuję.
Ta pogoda mnie już dobija,ja chcę wiosnę.
chłopaki zdrowi a to najważniejsze,Maciuś ma w sobotę bal przebierańców,będzie Spider-manem,a w zeszłym roku był żółwiem ninja.Chciałam Emila za coś przebrać ale nic nie znalazłam ciekawego w jego rozmiarze.
A ceny :szok::szok::szok::szok:
Odezwę się niebawem.
Buziaki i zdrówka potrzebującym.
 
asiulka - no ciężko ze strojami karnawałowymi dla dzieci - ceny z kosmosu :szok:

A ja właśnie zjadłam obiad i czuję się jak beczka :no: Ale znalazłam sposób na moja małą kozę - kupiłam jej mleko sojowe i pije :tak: Co prawda je serki i jogurty i żółty ser i wapna ma pod dostatkiem ale chciałabym żeby raz na jakiś piła mleko a tu takimi podstępami trzeba i na dodatek sojowe - ale jak chce to niech i to pije - byle by jej niczego nie brakowało :tak: Zaczynają mi się pomysły kończyć dla Karoli - chciałabym jej urozmaicać dietę ale pogoda nie sprzyja :-(

Idę się położyć bo mnie brzuch zaczyna boleć :zawstydzona/y:
 
Witam dziewczyny

melduje ze zyje ale na rozpisdywanie sie nie mam weny...

co do nianki - to zalezy co robi jak tylko dzieckiem to ok 500-600zl a jak cos wiecej sprzatanie gotowanie prasowanie to nawet 1000-1300...:dry::dry:
 
Kamilka za 500 czy 600zł to żadna nie pójdzie - Elaaga - najniższa stawka to 5 zł (tylko opieka nad dzieckiem) i licząc po 8 godzin dziennie albo 9 to wychodzi ponad 40zł dziennie, licząc dalej tygodniowo to ponad 200zł, a że w miesiącu jest 4 tyg i więcej, minimalnie wychodzi ok 850zł za miesiąc. jeśli chce się by niańka ugotowała, prasowała lub sprzątała, albo ma się jakieś specjalne wymagania typu ma mieć pedagogiczne wykształcenie itp to 1100zł minimum. niestety stawki idą cały czas w górę- np w warszawie jest już ok 12zł za godzinę (tylko opieka)
Już chyba zamiast niańki opłaca się bardziej prywatny żłobek- ok 550zł
 
reklama
Witam
Asiulka - a nie macie wypożyczalni? Ja Filipowi za 20 zł wypożyczałam strój

Co do nianiek to nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że tak 800 zł to minimum
Marla - a są w Kielcach prywatne żłobki? Bo ja nie słysząłam, a wolę na wszelki wypadek mieć taką informację, jakby nam sie w przyszłości nie udało...
Sol - dobrze że lubi sojowe - podobno zdrowsze ;-). Mój mały nie może sojowego bo ma chyba alergię na sojowe produkty. Kiedyś dostawał na receptę takie mleko, ono właśnie było sojowe, taka sapkę po tym miał, a jak zmieniliśmy, to jak ręką odjął...
 
Do góry