reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Hej babeczki.

Dawno mnie nie było. Nie bede sciemniała ze czasu nie miałam, chociaz rzeczywiscie zbyt duzo go nie mam ale oststnio u nas jakos taka ponura atmosfera w domu. Małzon troche podłamany a co za tym idzie ja tez tak ze ochota na wszystko coraz mniejsza.

No i w ogóle nic mi sie niechce,a na dodatek wczoraj mielismy akcje pod blokiem . Pewnie słyszałyscie ze wybuchł gaz w bloku na Jagiellońskiej. To dokładnie na przeciwko mojego bloku. Najadłam sie strachu co niemiara.Ale dzieki Bogu nikt nie zginał.

marla zgadzam sie z tobą, stawka z opiekunkę to min. 5 zł za godzine, tak ze miesiecznie ok 800 zł
 
mrozik - Karola na szczęście nie ma żadnych alergii czy nietolerancji więc jestem szczęśliwa - jeszcze żeby tylko mleczko raz na jakiś czas chciała swoje pić to bym była prze szczęśliwa :tak:

Joanna,Masiula - współczuję wrażeń :no:
 
Witam

Marla - a są w Kielcach prywatne żłobki? Bo ja nie słysząłam, a wolę na wszelki wypadek mieć taką informację, jakby nam sie w przyszłości nie udało...
.
typowe prywatne złobki to raczej nie- to tyle wymagan jest ze nikt sie nie porywa na taka działąlnosc
ale sa podobnież jakies kluby malucha itp

No i w ogóle nic mi sie niechce,a na dodatek wczoraj mielismy akcje pod blokiem . Pewnie słyszałyscie ze wybuchł gaz w bloku na Jagiellońskiej. To dokładnie na przeciwko mojego bloku. Najadłam sie strachu co niemiara.Ale dzieki Bogu nikt nie zginał.
:szok::szok::szok: dobrze ze bez ofiar smiertelnych


wiecie co na tym moim osiedlu w ogóle nie odsniezają parkingów
z mężem dzisiaj rano przez 40 minut nie moglismy wyjechac:szok::szok::szok:
a jak wracałam too zaparkowałam dużo duzo dalej bo sie boje ze potem nie wyjade:baffled:
ja chce lato- najlepiej 30 stopni na plusie:-p
 
typowe prywatne złobki to raczej nie- to tyle wymagan jest ze nikt sie nie porywa na taka działąlnosc
ale sa podobnież jakies kluby malucha itp


:szok::szok::szok: dobrze ze bez ofiar smiertelnych


wiecie co na tym moim osiedlu w ogóle nie odsniezają parkingów
z mężem dzisiaj rano przez 40 minut nie moglismy wyjechac:szok::szok::szok:
a jak wracałam too zaparkowałam dużo duzo dalej bo sie boje ze potem nie wyjade:baffled:
ja chce lato- najlepiej 30 stopni na plusie:-p
u nas tez nie odśnieżają wczoraj ledwo wyjechałam :no:
 
podobno są różne:tak:
ale wydaje mi się że jak przyjmują to nie do końca jest to zgodne z prawem, bo dla niemowląt i dzieci bodajże do półtora roku sa bardzo duże wymagania co do lokalu itp.
słyszałam ze idzie sie dogadac ale dokładnie to nie wiem bo ja w necie czytałam a nie znam nikogo kto ma dzieci w takich klubach

no i warto popytac czy nie znają kogoś kto prowadzi w domu taki ala żłobek
 
wizyta u gina ok - dał mi zielone światełko dla drugiej dzidzi. szkoda tylko że męża nie mogę przekonać na termin wcześniejszy niż lipiec. i szkoda ze zaczynam tracić nadzieję że on się wogóle zdecyduje :-(
 
reklama
Witam się późnym wieczorkiem...
Sol dlaczego twój mężuś nie chce drugiej dzidzi???Czyżby się czegoś obawiał...może jako głowa rodziny boi się o utrzymanie...w dzisiejszych czasach kiedy wszystko jest takie drogie to wiesz jak jest:-(...ale do lipca masz czas żeby go "namówić":-). Karola nie będzie wtedy jedynaczką a to moim zdaniem duży plus:-)
 
Do góry