reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

:-)Faktycznie nocny marek ze mnie straszny!!!
Nie mogę wieczorami usnąc a rano wstaje o 8,wwszyscy mi mówią zebym teraz się wysypiała bo jak Malutka się urodzi to będę marzyła żeby się wyspać-i pewnie mają rację ale co ja mam zrobić że teraz mam problem z zaśnięciem:(
Wogóle to byłam u dentysty,straaaaaasznie się bałam ale nie było strasznie....najbardziej bałam się o Malutką bo doktorka dała mi zastrzyk ale dzidzia na początku się wierciła a potem cichutko siedziała...dopiero jak wróciliśmy do domku znowu sie odezwała.

Dziewczyny chyba powróciły w wir pracy bo faktycznie cicho od kilku dni tutaj!!!

Ale chciałabym żeby było juz na dworze ciepło i dużżżżżżżo słoneczka:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ma się troszkę ocieplić, ale potem mrozisko ma być "fest"... a teraz to jest taka zamieć na dworze, że szok :szok: masakra...

A lekarka mądra, na pewno dała zastrzyk, który nie zaszkodzi niuni, nie martw się :tak: ja też chyba muszę sobe zacząć zębiska robić...
 
Witam:)
U nas po USG wszystko okej, mała waży ok.1760 gram i jest położona głowkowo. Ginka powiedziałą że jak na ten tydzień to sporo.Szyjka też dobrze 35 mm, a ja przytyłąm 3 kg, a od początku ciązy 8 kg.
Martwi mnie coś innego, wczoraj bolałą mnie szyja i myślałąm że źle spałam, ale dziś patrzę a tu takie wybrzuszenie po prawej stroniej jakby powiększone węzły chłonne. Byłam u internisty i dał mi skierowanie na badanie krwi i powiedział żebym sobie zrobiła usg węzłów, ale oni nie robią i że można w Kielcach zrobić prywatnie. Ah ta służba zdrowia. Mam nadzieję ze to nic poważnego
 
Witanko!

Drogie Panie, a co tutaj tak cicho?

Ja dziś dostałam Pieniężną:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak zobaczyłam kwotę, to aż mnie do góry podniosło :no::no::no::no::no: dostałam 773 zł :szok::szok::szok: pojechałam do makro, kupiłam dzieciom kosmetyki, mleko, herbatki, pieluchy i z pensji zzostało mi 20 zł :szok::szok::szok::szok: nawet kokota na obiad nie mam za co kupić, szlag by trafił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kupiłam sobie buty, bo te już mi się rozpadają.

Joanna, pewnie o Alinę W. Ci chodzi? pozdrów ją ode mnie :tak: ;-)
Szkoda, że z samochodem taka kicha, pewnie da się naprawić, nie martw się :tak:

Gaba, gadaj mi tu szybciutko, jak tam po wizycie? jak się czujesz, Ty i maleńka?

Julitka, nocny marku, hop hop :-D:-D

Jestem zła jak cholera... mam nadzieję, że to zły sen...

A co tam u Was?


Alina też jest :tak:ale mnie akurat uczyła Luiza ona tez mówiła ze przeniosła sie z tesco :tak:
 
hey babeczki :-)
ale nas zasypało... szok :-D
kurka taki ból pleców mi wlazł ze nawet kichnąć nie mogę bo boli....o masakra...
mrozik już coraz bliżej końca więc Ci może cały organizm wariować- ja miałam za niski cukier cały czas i duszności...
Sol a już myślałam ze dołączysz do grona ciężaróweczek ;-)
Julita ja też się tak strasznie boje dentysty, że modle się o zdrowe zęby, bo jak coś sie dzieje to mnie trza siłą zawlec... ale z tego co słyszałam od koleżanek to teraz mają specjalne znieczulenia itp dla ciężarnych wiec nie ma co się bać o dzidziusia ;-)
Ewunia masakra z tą kasą, człowiek pensje dostanie,kupi co potrzebne i lipa...zauważyłam że ceny strasznie poszły w górę w co niektórych sklepach <mur>
Jakby ktoś był chętny z dzieciakami to organizujemy kulig w piatek 15 stycznia w Borkowie :-) jak co pisać na pw :-) to podam szczegóły
 
Witajcie kobietki przy weekendzie :-)

Joanna, Luizy nie kojarzę... może to nie za "moich" czasów :-D:-D Bo Alina to przeniosła się niedawno :tak:

Gaba, na pewno nie jest to nic groźnego, nie martw się na zapas :tak:

Marla, ceny są masakryczne po prostu, a w tym cholernym makro kupiłam sobie oprócz butów spodnie i okazało się że są za duze, a niech to cholera :angry: raz spodnie założyłam i kicha :-( za to buty ochrzciłam, na tej ślizgawicy się nie zabiłam, więc jest git, choć ciężko mi chodzić w butach na obcasie :-D

A co do kuligu to lipa z kaską... niestety :-(
 
hej dziewczyny

dzisiaj niezla pogoda :no::no: u nas na samochodzie bylo chyba z 10cm lodu:baffled::baffled:

co do kasy u nas tez lipa wiec z kuligu lipa:sorry2::sorry2:

Milego Wieczoru;-)
 
jakbyście się jednak zdecydowały to za ten kulig z ogniskiem jest 10zł od osoby :-) organizujemy u mojego kolegi dobrego więc tanio jest :-)
a pogoda fakt- okropna, jeszcze deszcz padał blee.. a ja jutro od rana do stajni... jak ja kurka będę jeździć?? buuuu......
 
witam
coś spać nie mogę. Wstałam o 6 i łażę po domu, a Filip jak nigdy śpi jeszcze i mąż też (ale u niego to norma). Wczoraj wstałam o 4 i też spać nie mogłam. Boli mnie gardło i kaszel męczy. Byłam u lekarz i przepisała mi duomox - tylko nie wiem czy na pewno mogę brać - musze do gin zadzwonić. Ostatnio jak mi krople do oczu przepisał lekarz to sie okazłąo ze nie wolno.
Filipka też coś kaszel w nocy meczy. Od 2 nocy od 1do2 godziny kaszle
 
reklama
mrozik - duomox możesz brać - to amoxycylina która jest w "bezpiecznej grupie leków" które można stosować w ciąży :tak: Duomox, amoxiclav, augmentin - to prawie jedno i to samo i można brać.

gaba - to super że dzidzia się ładnie rozwija :tak:

A ja się uczę na dzisiejszą zerówkę bo zaspałam na socjopatię i nie poszłam- to się uczę na 14 na kolosa. Wieczorem albo jutro wam więcej napiszę bo padam na pysk.
 
Do góry