reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

sol trzymam kciuki za teścik:)
mrozik jak tam
Ja dzis prawie cały dzień sama przesiedziałam, więc humor mam taki sobie, pozatym moja dzidzia coś mało ruchliwa, trochę się martwię, dobrze że jutro mam wizytę u gina
 
reklama
Sol pisz od razu jak tam teścik wyszedł,
Gaba samych dobrych wieści życzę na wizycie:)
Uciekam już spac bo znowu 1 w nocy!!!
 
witam :-) dziś do pracki na 14.30 Rozwaliłam wczoraj samochod lewa stronę :-( takze pensja pierwsza pójdzie na klepanie lampę lakier szitt :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ewunia ja pracuję z koleżanka ktora przeniosla sie z Tesco do leklerka wlaśnie :tak: nie wiem jeszcze o co chodzi ale pozwalniali ok 5 kasjerek ja mam okres probny do 28 lutego po cichu licże na caly etat ale jak slyszalam to dlugo dziewczyny pracuja zeby miec cały

Sol co z Tobą ? trzymaj sie kobito nie daj sie depresji Wiem ze zima jest dobijająca ale nie daj sie :-);-)

My wczoraj bylismy w brykolandzie tzn Zuzia była zaproszona na urodziny kolegi do bawialini Julki '' a jak Gabi usłyszala to musiałam wyjąc ostatnie 20 zł i zabrac ze soba zapłacilam za 2 godziny 15 zł a potem mialam trudności żeby zabrać Gabryśkę do domu :no::no: coraz bardziej sie przekonuję ze Gabi musi iśc do przedzszkola bo sie nudzi w domu :tak:

'
 
hey kobitki :-)
depresja zimowa dopada, za mało słońca... ależ mi się dziś nic nie chce. Idę kawę zrobić, kto się dołącza?
Sol powodzenie z testem :-)
 
hej Ja przy kawce siedzę
Jutro mam zajazd na uczelni
i projekt do oddania którego jeszcze nie zrobiłam
Mam zamiar go zrobic dzisiaj
a jak nie dam rady w ciagu dnia to w nocy

jesli chodzi o przedszkola to moja Weronika chodzi na ul. bukową i jestem zadowolona .
Wiktora tez mam tam zamiar zapisac od nowego roku
ale asekuracyjnie jak by sie nie dostam mam zamiar złozyc podanaie do złobka
co pewnie bedzie takze trudne .
Jak się nie dostanie
a ja będę pracowała wysle go do prywatnego ale w głebi duszy wierze
ze jednak nie będzie problemów z dostaniem się do przedszkola tam gdzie jest Weronika .
Przedszkola sa rózne , ja ma na swoim osiedlu a prowadzam na inne :sorry2:


Sol Robiłas ten test ??? Bo jestem ciekawa:blink:
 
Witam
Ojj, z chęcią bym się kawki napiła, ale ciśnienie mi troche w górę leci, więc lepiej nie. Może wieczorkiem mama zbożówkę zrobi, to się podepnę.
Mnie od wczoraj strasznie chciało sie knedli ze śliwkami. Dopiero dzisiaj udało mi się kupić - ale zjadłam 4 knedelki i miałam dość, więcej się nie zmieści.
Dzwoniłam wczoraj do gin - większość wyników mam dobrych, ale cholesterol strasznie mi w górę skoczył. Już ostatnio miałam 250 (norma do 200), a teraz już 280. Nie jem tłusto, masła raczej nie używam, nie wiem skąd taki wynik. Podobno w ciąży może w górę pójść, no ale bez przesady - ja zawsze w okolicy 100 miałam. Od wczoraj dieta bez słodyczy.

Sol - i jak po testach?
Joanna - to co to sie przydarzyło z tym samochodem?
Gaba - a na którą masz wizyte?

Ja dzisiaj obudziłam się o 4 i spać nie moge. Kładę sie, wiercę i nic, czuję sie jak zombi. Tętno mam wysokie. Aha, a do tego mam jeszcze brać te tabletki na skurcze, a po nich to już serce totalnie wariuje - aż sie boję wziąć, a już od środy na mnie czekają. Ale zaraz idę łyknąć :dry:
 
rozwaliłam przy cofaniu lekki poślizg i niewyrobilam bo malo miejsca przeliczyłam sie i ciemno bylo dobrze nie widzialam ledwo sie kufer zamknąl wiec lepiej go nie otwierac a lampe na razie połatalam taśmą światła kirunki dziłają takze jakos sie będzie jeżdzic zreszta szkoda gadac
mąz sie nie odzywa jak zwykle w takich sytuacjach ja tez jestem zła bo wszystko poszło w łeb moze braknąc kasy na zapłacenie rachunkow musze zrobic jkakis debet no trudno :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja na chwilę nawet was nie mam czasu poczytać - bo zaraz na zajęcia spadam a robiłam porządki na biurku bo już mnie szlag trafiał a mąż mi wypominał :-p
Test negatyw więc jednak do lipca :tak:

Później zajrzę to was poczytam - jeśli się nie odezwę do poniedziałku - znaczy ciężki zjazd :dry:
 
reklama
Witanko!

Drogie Panie, a co tutaj tak cicho?

Ja dziś dostałam Pieniężną:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak zobaczyłam kwotę, to aż mnie do góry podniosło :no::no::no::no::no: dostałam 773 zł :szok::szok::szok: pojechałam do makro, kupiłam dzieciom kosmetyki, mleko, herbatki, pieluchy i z pensji zzostało mi 20 zł :szok::szok::szok::szok: nawet kokota na obiad nie mam za co kupić, szlag by trafił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kupiłam sobie buty, bo te już mi się rozpadają.

Joanna, pewnie o Alinę W. Ci chodzi? pozdrów ją ode mnie :tak: ;-)
Szkoda, że z samochodem taka kicha, pewnie da się naprawić, nie martw się :tak:

Gaba, gadaj mi tu szybciutko, jak tam po wizycie? jak się czujesz, Ty i maleńka?

Julitka, nocny marku, hop hop :-D:-D

Jestem zła jak cholera... mam nadzieję, że to zły sen...

A co tam u Was?
 
Do góry