reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

ja byłam dziś na zakupach, myślałam ze wszystko kupie od razu ale się przeliczyłam jeszcze jutro muszę wyjść na miasto....u nas też zimno ale zapowiadają ocieplenie a w święta deszcz:-:)-(
 
reklama
gaba - Przepis w wątki gotujemy :-D

A mi się uwidziała na wieczór wycieczka na świętokrzyskie - jeszcze mnie telepie tak zmarzłam na wygwizdowie :sorry::laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie wieczorkiem!

Co porabiacie, że nie śpicie? ja walczę z Anią, bo nie śpi, a w międzyczasie siąpię piweczko ;-)
Hmm ja jeszcze nie śpie bo o 21.00 naszedł mnie strasznie okropny głód i skusiłam się na grahamkę z białym twarogiem i troszke nutelli a do tego kakao....i teraz muszę odczekać żeby się dobrze uleżało!!!
wiem że nie powinnam jeś o takiej porze ale już nie mogłam wytrzymać tym bardziej że natych zakupach strasznie się wygłodziłam!!!
No a niestety piffka mi nie wolno:no::rofl2:

gaba - ja robiłam z normalnego ciasta drożdżowego (zaczyn:0,6 l mleka, pół paczki świeżych drożdży,i mąka kilka łyżek - odstawić na 15 min. potem kostka masła roztopiona i mąka- ok pół kilo - odstawić na 20 min i dodać mąkę do wyrobienia ciasta.) i farszu z mięsa wołowo-wieprzowego z dodatkiem kapusty kiszonej pokrojonej i przypraw. :tak:

A mi się uwidziała na wieczór wycieczka na świętokrzyskie - jeszcze mnie telepie tak zmarzłam na wygwizdowie :sorry::laugh2:
Sol wyobrażam sobie jak musiałaś zmarznąć, wieczorkiem to temperatura jeszcze niższa jak w południe a i w tedy było mi strasznie zimno:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
E nie wolno - okazjonalnie szklaneczka Redsa ci nie zaszkodzi a nerki przeczyści :laugh2:;-) A za to noc będziesz miała spokojną bo dzieciątko uśnie :-p Nie namawiam choć przyznam się że jak w ciąży wilka złapałam to się piwka napiłam - od razu nerki się uspokoiły :-p i pęcherz przeczyściło :laugh2:
julitka - edytuj posty zamiast mnożyć ;-) A że zmarzłam fakt - tam wieje jak pieron :tak:
 
Sol postaram się chociaż wcześniej nie edytowałam więc muszę do tego dojśc jak to się robi...proszę o wyrozumiałość;)
 
Hej lachonki moje drogie.
U nas oki.chłopaki zdrowi,tylko Maciuś coś kaszle.
Ale chyba dlatego bo jak ostatnio Rafał przyniósł paczki słodyczy to non stop coś słodkiego wcina.
Ja zabraniam,a jak wyjdę na chwilę do sklepu,czy z psem to tatuś daje,i efekty już widać.
Gadem ma wolne od czwartku,więc ja szaleje i załatwiam ostatnie sprawy w tym roku.
Ostatnio mało bywam ,bo jakoś tak mi czasu brak.
Normalne przygotowania świąteczne.
Od czwartku mam niezapowiedzianych gości.
W czwartek kolega męża przylazł,bo wrócił z Norwegii,posiedzieli trochę,a ja z nimi bo przyszedł z dziewczyną i głupi mi było zostawić ją z nimi.Posiedzieliśmy do późna.
Choinkę ubieramy jutro lub we wtorek.
Emilcio cały czas chce chodzić na dwór,bo mówi "Mamuś oć ajta,pada sieg,Emim cie na siaśki"czyt.Mamusia choć na dwór pada śnieg,Emil chce na sanki.
Ostatnio wcale nie spał przez 3 dni w dzień:szok:

W piątek do południa załatwiałam sprawy związane z wykupem mieszkania,zapłacić podatek,i złożyć pit-a aktualizacyjnego.
Zeszło mi trochę bo nas zasypało i powiem szczerze bałam się jechać samochodem więc pojechałam autobusem.
Po południu wpadła znowu kumpela,niezapowiedzianie.
Jej mąż był naszym starszym na weselu,i dowiedziałam się że będą mieli dzidziusia.Kasia 1,5 roku temu poroniła,także cieszyłam się razem z nią.Wracała prosto od lekarza,i ja byłam pierwsza której powiedziała o ciąży.
Jej mąż dowiedział się drugi :biggrin2::biggrin2:

Wczoraj byłam u fryzjera ,zrobić sobie odrosty,jak poszłam na 9 rano to wróciłam o 13,00.No ja muszę się zawsze tyle wysiedzieć.
To wynik mojego posiedzenia u frycka.


Spokojnej nocy
 
Asia, super fryzurka :tak: ja tez się wybieram już hohoho, ale zawsze coś mi w tym przeszkadza i musze przekładać a obiecuję sobie miesiąc w miesiąc ;-)

I gratulacje dla koleżanki!
 
reklama
Witam poniedziałkowo,u mnie nadal zimno bo zdażyłam się o tym już przekonać!!!
Byłam w laboratorium na badaniach i amimo że mam bardzo blisko to strasznie zmarzłam!!!
Teraz się rozgrzewam gorącą herbatą z malinami:-)
chciałam ubrac moją choinkę ale nie mam tych nieszczęsnych lampek i musze iść koniecznie kupić....bo choinka bez lampek traci cały urok!!!
Asiulka super fryzurka-!!! i gratki dla twojej koleżanki:-).
 
Do góry