reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

No też mi się tak wydaje:) W ciągu miesiąca przybyło nas 1,6 kg, z czego jej kilogram :p
Mam nadzieję, że nie wyjdzie mi jakiś wielkolud :p:-p:-p:-p
Ehh spadam trochę ogarnąć domek bo lada chwila mąż z moim tatą zaczną wprawiać futryny więc nic już potem nie zrobię...

aaaa u Was też jest tak zimno??? Nosa z domu nie chce się wystawiać...
 
reklama
Witajcie!

Ja wpadłam na chwilkę, życzyć Wam miłego dnia :-) Zaraz idziemy na spacerek, u nas -10, bardzo nie wieje, to na pół godzinki wyjdziemy ;-)

Buziaki, wpadnę później, jak małe pójdą spać :tak:
 
marla - a ja straciłam jakąkolwiek ochotę na jedzenie. Im więcej gotuję tym bardziej mi jedzenie brzydnie :sorry:

Ziąb na dworze a ja zaraz będę musiała ubrać Karolę i wyjść na bazary :no: Co ja złego zrobiłam że muszę na ten mróz wychodzić?
Na dodatek od tego zimna idą mi zatoki tak że migrena to pikuś przy bólu zatok od zimna.
 
zuziunia- ano bazary w taki ziąb - ja mam blisko bo z KSM-u ;-) A czy są sanki-nie wiem bo się nie rozglądałam :tak:

Ja wróciłam o 13 z bazarów i zrobiłam super zakupy - było sporo stoisk tylko kolejki tragiczne.

Karola mi śpi więc chyba się zabiorę za robienie obiadu. Przemeblowanie w sypialni zrobiłam małe z rana i posprzątałam ogólnie i odkurzyłam. No i najważniejsze że schowałam połowę zabawek Karoli bo się nimi nie bawiła a zajmowały miejsce.

Mam pytanie - jak się wam dzisiaj w nocy spało? Bo u mnie Marcin z Karolą się co chwila budzili i marudzili. Dopiero jak otworzyłam okno w sypialni i poprzykrywałam ich to usnęli. Nie wiem czy zwiększyli temp w kaloryferach czy co ale mam zakręcone a nie było czym oddychać bo rurki z pionu mam w sypialni.
 
Widzę że wszystkie zajęte sprzątaniem lub zakupami :laugh2:
To ja tak do siebie napiszę że Marcin dowiedział się już o przemeblowaniu i już mi zmył głowę że nie powinnam sama tego robić bo mogłam się przeciążyć :laugh2:
A teraz piekę ciacho kruche z bananami. Karola pomagała mi ułożyć ciasto na blaszce a potem miała ślicznie ubrudzone rączki i się rozpłakała :laugh2::laugh2: Boskie to moje dziecię :tak: Coś mnie naszło żeby obejrzeć jej zdjęcia jak się urodziła i aż mi się łezka w oku zakręciła jak sobie przypomniałam jak pierwszy raz mi ją przynieśli - była taka śliczna, mała i bezbronna - moja mała córeczka :sorry::tak: Ehh.. a teraz mała pannica która niedługo do przedszkola pójdzie :tak: Ale ten czas zapiernicza :laugh2: Aż się człowiek zapomina że i jego latka lecą :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Widzę że wszystkie zajęte sprzątaniem lub zakupami :laugh2:
To ja tak do siebie napiszę że Marcin dowiedział się już o przemeblowaniu i już mi zmył głowę że nie powinnam sama tego robić bo mogłam się przeciążyć :laugh2:
A teraz piekę ciacho kruche z bananami. Karola pomagała mi ułożyć ciasto na blaszce a potem miała ślicznie ubrudzone rączki i się rozpłakała :laugh2::laugh2: Boskie to moje dziecię :tak: Coś mnie naszło żeby obejrzeć jej zdjęcia jak się urodziła i aż mi się łezka w oku zakręciła jak sobie przypomniałam jak pierwszy raz mi ją przynieśli - była taka śliczna, mała i bezbronna - moja mała córeczka :sorry::tak: Ehh.. a teraz mała pannica która niedługo do przedszkola pójdzie :tak: Ale ten czas zapiernicza :laugh2: Aż się człowiek zapomina że i jego latka lecą :laugh2::laugh2::laugh2:
Sol- fajnie że jest taka rzecz jak zdjęcia które upamiętniają takie szczęśliwe chwile i potem po jakimś czasie czy paru parunastu latach możemy obejrzeć,powspominać:).
Ja za pieczenie placków i mięsa zabieram się od poniedziałku...zamierzam jeszcze zrobić sałatkę gyros - u mnie wszyscy ją uwielbiają:-).
Jutro jeszcze wybiore się po reszte zakupów a wieczorem może ubiore już choinkę:rofl2:.

ja też byłam na bazarku-zmarzłam jak diabli ale kupiłam sobie bakalie do placków a te z torebek jakoś mi nie smakują...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
julita - ja nienawidzę ogólnie bakalii - kupuję je Marcinowi a orzechów wprost nie cierpię.

Miałam wojnę z mężem przez telefon - oj dawno się tak nie wkó..łam. Teraz nawet nie mam ochoty z nim gadać - szczególnie że za mną stoi i pewnie to czyta. Sama jestem palaczem ale on przesadza wybitnie!!! Mi idą dwie ramki na tydzień - jemu 7 !!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A potem się dziwi że nie mamy pieniędzy!!!:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
julita - ja nienawidzę ogólnie bakalii - kupuję je Marcinowi a orzechów wprost nie cierpię.

Miałam wojnę z mężem przez telefon - oj dawno się tak nie wkó..łam. Teraz nawet nie mam ochoty z nim gadać - szczególnie że za mną stoi i pewnie to czyta. Sama jestem palaczem ale on przesadza wybitnie!!! Mi idą dwie ramki na tydzień - jemu 7 !!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A potem się dziwi że nie mamy pieniędzy!!!:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj to faktycznie...tyle kasy z dymem:szok:...dobrze ze mój nie pali i ja zreszta też nie:-)
 
reklama
Dobry wieczór!

Julita, ubiegłaś mnie :-p miałam dokładnie to samo napisać :-D:-D:-D

Sol, nie kłóćcie się o takie bzdury!!! Choć kosztowne bzdury... ale ten Twój M pali jak smok :szok: przerąbany nałóg... :no:

Wcześniej nie pisałam, bo nie miałam za bardzo jak... najpierw byliśmy na spacerze z malymi, później przyszedł Adam i siedzimy, gadamy i pijemy pifffko :-)

jutro ma wolne, to chociaż spędzimy razem dzień :tak:

co tam u Was słychać wieczorkiem?
 
Do góry