reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Dobry wieczór!

Julita, ubiegłaś mnie :-p miałam dokładnie to samo napisać :-D:-D:-D

Sol, nie kłóćcie się o takie bzdury!!! Choć kosztowne bzdury... ale ten Twój M pali jak smok :szok: przerąbany nałóg... :no:

Wcześniej nie pisałam, bo nie miałam za bardzo jak... najpierw byliśmy na spacerze z malymi, później przyszedł Adam i siedzimy, gadamy i pijemy pifffko :-)

jutro ma wolne, to chociaż spędzimy razem dzień :tak:

co tam u Was słychać wieczorkiem?
ewunia u mnie cisza spokój...sama siedze przed laptopem i tv bo spac nie moge a sprzatac:-pjuz mi sie nie chce;-).moj mezus juz sobie smacznie spi...ale mu dobrze ze na bezsennosc nie cierpi:sorry:.
własnie wcgłonęlam całego banana kurcze o tej porz:szok::szok:szok
 
reklama
Ehh chyba wszystkie padłyście ze zmęczenia... Ja dziś własnoręczne skręciłam łóżeczko dla małej :-):-):-) (nie mogłam się doprosić o to męża :/ ) i jestem dumna z siebie jak napuszony paw:-p:-p:-p Już mam piękne futryny w sypialni:) chociaż w południe to myślałam, że się popłaczę, mianowicie: do łazienki miały być drzwi bez żadnych szybek a do sypialni z... a mój tata jak robił do nich futryny to się pomylił i zamienił :/// i teraz w drzwiach do łazienki mam te przeklęte szyby a nic mnie tak nie denerwuje jak świadomość, że ktoś może się gapić jak ja tam jestem... może uda się poprzestawiać te szybki do trzwi sypialnych, ale to wątpliwa sprawa... :-:)-:)-(

A co do palenia... to to jest bleee i fuj. Ja mojego ślubnego od ponad 4 lat nie mogę tego oduczyć... Pali niedużo bo ok. 2-3 paczek na tydzień, ale małpa rzucić nie chce. I ani groźby, ani proźbay, ani szantaże nie pomagają... Ja mam nadzieję, że te plotki o podniesieniu akcyzy się nie sprawdzą bo pójdę z torbami przez tego chłopa...

Dobra lecę się pucować i lulu :)
 
Cześć Kobitki!!!
JESZCZE śpicie???Ja dziś jakoś nie mogłam spac...wstałam o 7 tak więc jestem już po śniadanku i kawie...
Zamierzam wybrać się po resztę zakupów, mężulek w domu to mi pomoże w noszeniu siatek:laugh2:hihi
A co u WAS???
 
julitka - nie śpimy-budzimy się ;-)

Ja mam dzisiaj w planach zrobić mięsa - już się rozmrażają. Nigdzie chyba dzisiaj nie wychodzę bo widzę że pada śnieg a to znaczy że zimno :no:
 
Witajcie niedzielnie!

Julita, już dawno nie śpimy, na nogach od 8 ;-)

Sol, u mnie na herbskim wygwizdowie jest -10. Ania śpi, jak wstanie, to wyjdziemy na dwór. Dzisiaj mamy Adama w domu :-) spędzimy eazem calutki dzień :-) wyjmiemy sanki i pojeździmy :tak: Trzeba korzystać z pięknej zimy, bo lada dzień odwilż i plucha :baffled:

Udanej niedzieli kobietki!
 
Zuziunia, tak, Anię wsadzam w wózek. Dobrze, że mam ten głęboko-spacerowy, bo tym Coneco zatonęłabym w śniegu ;-)

A nie możesz przejść do Tesco? są tam sanki. Za 40 czy 50 zł kupisz :tak: ja kupiłam za 30 metalowe z oparciem, bo trafiłam na promocję ;-)
 
My też się zbieramy do kupna sanek ale jakoś tak może w przyszłym roku.

Ja dzisiaj zrobiłam bigos Świąteczny z kiszonej kapustki i zamarynowałam mięsa na jutro. Więc na obiadek bił bigosik :tak: Jak miło poczuć smak dzieciństwa :laugh2:
 
reklama
Witam:)
sol pisałaś że robiłaś paszteciki, a mogłabyś dać przepis, bo jeszcze ich nie robiłam a chciałam zrobić jakieś sprawdzone, i też myślałam żeby część sobie zamrozić
Ja w piątek byłam na zakupach ale to był bardzo głupi pomysł, przemarzłąm do kości, a teraz jest u nas -16 stopni
 
Do góry