reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

musze zrobic liste zakupów i nawet na to nie mam pomysłu... w święta sklepy nieczynne i trzeba jakies zapasy porobic
 
reklama
Witajcie!

Mrozik, to może pomożemy Ci z tą listą? ;-)

Sol, fajne wyrko :-) ja też musze za jakiś czas Ani kupić bo dziś zauważyłam, że je Julka połamała :crazy:
 
musze zrobic liste zakupów i nawet na to nie mam pomysłu... w święta sklepy nieczynne i trzeba jakies zapasy porobic
O tym samym pomyślałam i właśnie jestem w trakcie robienia takiej listy:-):-)bo po świętach będzie niedziela i też będą sklepy zamknięte pwenie!!!zwłaszcza z pieczywem!
 
ja o pieczywo sie naszczęście nie martwię, bo mam takie urządzenie do chleba i sobie zrobimy... uff, ale jakies mięsko na obiadki... Na jeden dzień nie moge wymyślec co zrobić, a tu trzeba na piątek, sobotę i niedziele przynajmniej miec pomysł... Pół biedy z nami, bo my zawsze sobie coś wymyślimy... Ale małemu przeciez nie bedę codziennie dawała fileta z kurczaka i warzywami i ryżem na parze -chociaz on by sie cieszył :-p:sorry:
Ewa - a lista prawie gotowa.. tyle że na obiady nie mam pomysłu. Dzisiaj idę na zakupy i miałam nadzieję że już do świąt nie będę musiała, ale pewnie jeszcze w środę wyskoczę... chociażby po rybki żeby świeże na stół były
 
Ostatnia edycja:
Aha, to dobrze, jak dałaś radę ;-)

Obiady to może to, co było na Wigilii na przykład? Przynajmniej u mnie w domu się tak robiło...

A u nas rybę niby teście kupili, ale ja bym chora była, jakbym nie miała świeżego w Wigilię :-p ubijam go przed samą wigilią, a łuski wrzucone do portfela z jednogroszówką przynoszą szczęscie i pieniążki ;-) choć ja nie mam do tego szczęscia... ale karpik świeżutki musi być ;-)
 
No ja w Wigilię stołuje sie u rodziny i sama nic nie robie... tzn mam w planie zrobienie łososia w galarecie i zapiekanki rybnej... Ale to mało obiadowe.
W sumie to racja - w pierwszy dzień odwiedzimy tesciową i zjemy u niej, a w drugi mamę i tez u niej zjemy :-D
 
Ja mam nadzieję nie odwiedzać żadnej mamy w 1 i 2 dzień świąt. Tylko w Wigilię odwiedzamy obie. :wściekła/y:
Paszteciki upieczone i w zamrażalniku. Wyszły całkiem dobre a z barszczem czerwonym są po prostu pyszne.:tak: Ciut za dużo kapusty dodałam :sorry: Po za tym robię rybę po grecku i fileciki panierowane i uszka do barszczu. A do tego mięsa będę piekła i bigos muszę zrobić Marcinowi. Chyba do nowego roku starczy jak skończę :laugh2:

Spadam odpocząć bo padam na pysk :shocked2:
 
Wstawać Kobitki!

Byłam wczoraj u lekarza:) Powiedział, że wszystko w porządku, mała waży 2700:))) i morfologię mam niespotykanie dobra a jak na ciężarną...
 
reklama
hey dziewczynki. kurcze, jak mnie od samego rana boli głowa... o masakra.... zaraz sobie przywalę kawę, może przejdzie...
Zuziunia, tydzień temu byłam w Tesco i racja, tłok okropny, musieliśmy parkować na tym nowym parkingu... to wtedy jaki był a teraz to pewnie jeszcze większy... ja się dziś z ojcem wybieram na zakupy, on ma taki swój sposób że jedzie bardzo późno, po 22 np... wtedy zawsze mniej ludzi ;-)
Sol, tak czytam o tych potrawach i się z jednej strony cieszę że wymyślanie spada na moja babcię, z kolei wykonanie na mnie i moje siostry hehehe ale ogólnie mi smaka narobiłaś ;-)
Ciacho to super że wszystko ok, dzidzia spora się wydaje, pewnie jeszcze przybierze koło kg :-D
 
Do góry