reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Sol - ostatnio jak teściowa u nas była co mąż był chory, to robiła 2 podejścia do autobusu. Pierszy miała miec przed 17. Wróciła do nas przed 18 bo nie przyjechał. Biedna w ten mróz ustała sie godzinę na przystanku, a po autobusie ani śladu. No to zadzwoniła do dyspozytora jak do nas wróciła i sie okaząło że autobus wyjechał z 45 minutowym opóźnieniem. A ze później pewnie jeszcze ze 20 minut złapał..... No ale następny miał byc jakiś nowy podstawiony i wyjechał o czasie z Kielc, wiec ucieszona poszął na przystanek. Mąż dzwoni czy dojechała.. okazało sie że kierowca nie chciał jej zabrać, bo twierdził ze to nie jest przystanek dla wsiadających... Absurd - dali kierowce, który nie znał wogóle trasy ... Zadzwoniła do dyspozytora ze skarga.. a on jej na to ze już przed nia dzwonił kierowca autobusu, i że już został poinstruowany że ma zabierac z tamtąd pasażerów....

Mam gdzies w domu fajny przepis na paszteciki.. a kiedy chcesz robić? Bo ja najwcześniej w weekend mpogę przepis wrzucić
 
reklama
Weronika- przekickane z tym samochodem a teraz faktycznie przy sniegu i mrozie to rozne problemy.. u nas ok samochod odpala i jezdzi ale za to u tescia zdechl akumulator...

Sol- ja nnie mam przepisu na paszteciki bo nie robie ja zawsze za paszteciki wole zrobic krokiety i robie przerozne z nadzieniem z grzybami z miesem z jajkiem:tak:

nie wiem czy ja dobrze widze ale slonce mam za oknem:tak: chcialabym taka pogode na Swieta:rofl2:

Zapomniałam się przedstawić -Agnieszka jestem :-D
 
mrozik - ja już dzisiaj robię. Różniej je zamrożę i w wigilię będą jak znalazł :tak:

kamilka - mi się już krokiety przejadły :sorry: A po za tym nie lubię za bardzo robić naleśników - jak robię to robię kilka grubszych z wdrobioną szynką i serem z przyprawami - takie na ostro.

Karola znowu rozwaliła mi zabawki po domu - już nie mam siły sprzątać, ale trzeba bo strach chodzić żeby na coś nie nadepnąć. A wczoraj wpadłam na pomysł że na drugie urodziny Karoli robimy wszyscy zrzutę na łóżko dla młodej i Iltusia. Wreszcie chcemy jej oddać jeden pokój żeby miała dla siebie. Więc po drugich urodzinach nasza panna pójdzie do swojego pokoju. Jeszcze jej muszę jakiś fajny regał wynaleźć na zabawki i będzie super :tak:
 
Hej girlsy :)


Jessssu ale ziąb, nawet w czapke sie odziałam :-D:-D

truska u Krystiana w przedszkolu tez dzisiaj jasełka, Krystian jest pasterzem, musze sie z pracy zwolnic bo przedsztawienie jest o 15 :-D:-D I cały tydzień laby bo mam wolne :tak::tak:

sol j apodobnie jak ty nalesników smazyc nie lubie, ale nie powiem bo krokiecika bym zjadła.

mrozik oj biedna ta twoja tesciówka, ale rzeczywscie czasami poruszanie sie srodkami komunikacji miejskiej nie nalezy do przyjemnych
 
fajne to łóżko - ale cena powalająca... A stolarz by ci nie zrobił taniej... i to z reaglikiem na mebelki? Ja bym poszukała stolarza :-p:sorry:
 
Jak szukałam mebli do kuchni i łazienki to stolarze mnie zabili cenami. Przez allegro kupiłam sobie meble do kuchni za 1600 zł, stolarz za ten sam zestaw rzucił 2500zł a w salonie za taki sam zestaw 3600 zł. Więc już nie szukam po sklepach czy stolarzach bo mają marżę na materiały że szok. A na allegro i tak mi wyjdzie taniej. Tym bardziej że to łóżko już jest z materacem więc odchodzi mi 300 zł na sam materac.
 
reklama
hey dziewczynki :-) właśnie z dworu wróciłam... masakra jak zimno... ponad -10... ale podobno w przyszłym tyg ma przyjść odwilż i ma być +3... nie do końca pocieszające bo będzie chlapa...
Sol co do mebli to zgadzam się z Tobą w 100% a łóżeczko jest super :-)
W ogóle się wzięłam trochę za sprzątanie, ale mi jakoś nie idzie... lenia mam chyba... hehehe
 
Do góry