reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Masiula Taaa, obwiesiła się wszystkimi łańcuchami i obgryzła mi bombki z brokatu, szalona ;-) oj śmiechu było i pisku co niemiara :-)
 
reklama
Ewunia - no to ładna "choinka" z małej" :-D
Masiula - dobrze ze wszsytko tak sprawnie poszło i mąż juz wraca :tak:

Julita - to do lekarza, póki sie nic nie rozwinęło idź. Na pewnio szybko przegoni przeziebienie

Ja zaraz lecę z mężem do okulisty, bo wstał z takim czerwonym okiem ze jedna wielka krew... A on tak nie lubi bidny chodzić do okulisty.... Zawsze ma po tym beznadziejny nastrój... Mnie też sie od razu udziela. A dzisiaj o 17 jeszcze usg Filipka. Ehh, doś mam juz latania po lekarzach :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ehh, doś mam juz latania po lekarzach :-(


Heh... mnie też jutro czeka wizyta:) Mam widzenie z moją małą kruszynką:p
Znowu mam jakieś dziadostwa w moczu... ale pod koniec ciąży to już mnie nic nie dziwi...

U mnie biało, że aż strach, ale w sumie po kilku bezśnieżnych świętach to nawet miła odmiana:)
 
Ja mam termin na połowę marca
sol a ta chonika to ile miała, tzn. metrów? Słyszałąm że na bazarach są tanie, no ale mój mężuś nie lubi jeździć na bazary, więc chyba kupimy w eclercu, bo mamy najbliżej
Co do tego sklepu na maja, to ostatnio kupiłam tam przebierak ale dla kuzynki no i był 8 zł tańszy niż na śląskiej:) Mój M stwierdził że wydaliśmy to akurat na benzynę żeby tam dojechać:)
Dziewczyny a wy gdzie chcecie rodzić?mrozik to wiem że tak jak ja na Czarnowie, pewnie się spotkamy bo amy podobny termin, a ciacho i julita?chyba nikogo nie pominęłam
 
Heh... mnie też jutro czeka wizyta:) Mam widzenie z moją małą kruszynką:p
Znowu mam jakieś dziadostwa w moczu... ale pod koniec ciąży to już mnie nic nie dziwi...

U mnie biało, że aż strach, ale w sumie po kilku bezśnieżnych świętach to nawet miła odmiana:)
Ciacho to ty niedługo już będziesz tuliła swoją kruszynkę:-)ja muszę poczekać do maja:-)

Ja mam termin na połowę marca
sol a ta chonika to ile miała, tzn. metrów? Słyszałąm że na bazarach są tanie, no ale mój mężuś nie lubi jeździć na bazary, więc chyba kupimy w eclercu, bo mamy najbliżej
Co do tego sklepu na maja, to ostatnio kupiłam tam przebierak ale dla kuzynki no i był 8 zł tańszy niż na śląskiej:) Mój M stwierdził że wydaliśmy to akurat na benzynę żeby tam dojechać:)
Dziewczyny a wy gdzie chcecie rodzić?mrozik to wiem że tak jak ja na Czarnowie, pewnie się spotkamy bo amy podobny termin, a ciacho i julita?chyba nikogo nie pominęłam
Ja to raczej w szpitalu w swojej miejscowosći bo niestety nie jestem z samych kielc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A my właśnie wróciłyśmy od truski - gaduły :laugh2: z wygwizdowa :confused2:

Buty wymienione i Karola zadowolona :tak:

Idę się zagrzać i zjeść obiadek - później zajrzę.

gaba - 180 cm ma nasza choineczka.
 
gaba, ja planuję na kościuszki... w ogóle się tak jakoś nieswojo czuję <mąż utrzymuje, że urodzę za parę dni>... boli mnie krzyż, jakieś takie parcie w dół czuję i w ogóle... dobrze, że jutro mam wizytę to zobaczę co lekarz powie...
 
reklama
truska - u Ciebie na osiedlu jest o kilka stopni mniej niż u mnie w centrum gdzie jeśli wieje to leciutki wietrzyk :sorry:

Przespałam się i mi lepiej bo trochę mnie przewiało. A Karola spala dzisiaj 15 min i nic sobie z tego nie robi - szaleje w najlepsze :sorry:
Uciekam bo mnie mąż z lapka goni :-p
 
Do góry