reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej laski

pusto cos tu.... ja ogladam serial i zaraz mykam spac bo dzsiaj nie moglam wstac rano z adasiem i musialam nas budzic na sile:cool2::cool2:
jutro musze go zaprowadzic i czekam na mame potem na kolezanke i jak odbiore smerfa to pojde do babci bo sama siedzi.... dziadek w szpitalu:-:)-(
 
reklama
hey baby :-) znów mamy zimny poranek, na termometrach - 6 st... brrrr.... aż się nie chce z domu wychodzić ;-) zapraszam na gorącą kawkę :-)
Czy czujecie już świąteczny nastrój?? Bo ja jakoś nie... wczoraj przeleciałam się po mieście i jak to mnie zazwyczaj nastrajało (te dekoracje, muzyka) to teraz nic... musze sobie chyba muzyki świątecznej posłuchać ;-) heheh
 
:-):-)hej dziewczyny

ja juz w domku zaprowadzilam smroda:-):-) ale zimno jest mialam wrazenie ze z -20 a co dopiero jak faktycznie bedzie -20..... :no::no::no::no:

ja nie czuje swiat a im blizej tym gorzej nie mam kasy a w dodatku moj dziadek jest w szpitalu i prawdopodobnie ma raka zoladka i przelyku za 4 dni beda wyniki a ja saobie nie moge miejsca znalesc w domu:-:)-(

zaraz robie sobie kawke ktora dolaczy?? a gdzie sie Ewa podziewa?? nie zaglada?:eek:
 
do końca tyg zapowiadają -7 a w nocy -20 także nie jest źle.
współczuje z powodu dziadka, no ale cóż, wiek się rządzi swoimi prawami...
kamilka ja już z kawką :-p hehe
wiesz, tak się zastanawiałam, nie wiem czy to zauważyłaś ale jak piszesz posta to zazwyczaj nikomu nie odpisujesz, tylko zajmujesz się sobą... wiesz, to często nie jest miłe... mam nadzieję, że Cię nie uraziłam.. to tylko taka drobna uwaga...
 
Ostatnia edycja:
moj dziadek ma zaledwie 69lat nie jest jeszcze taki stary... niektorzy maja rodzicow w takim wieku ale poprostu z calego zycia jego styl zycia na to wplynal... no nic narazie bedziemy czekali na wyniki...:-(
 
nie nie obrazilam sie poprostu mam taki styl pisania... i nie zamierzam tego zmieniac :sorry:

czesto odpisuje na dane tematy ogolem a nie konkretnie do osoby ktora go zaczela ale nie zawsze tak jest... zreszta nie zamierzam roztrzasac tego tematu.. :rofl2::rofl2:
 
Hej,


Ale ziąb :sorry::sorry::sorry::sorry: Pierwszy raz od niepamietnych czasów pije rano herbate zamiast kawy :szok::szok:

marla z tym wiekiem to bywa różnie, mój mąz ma przeciez 29 a jest chory, niestety nie od nas to zależy :no:

kamilka przykro mi z powodu dziadka ale pamietaj zawsze trzeba byc dobrej mysli, a nawet jak beda to złe wiadomosci to przeciez od czego ma sie rodzine :tak: Najgorsze ze świeta za pasem a taka wiadomosc przed swietami moze nie byc zbyt przyjemna. A twoj dziadek ma swiadomosc tego ze to moze byc rak?

sol wiedziałam ze Karola to zdolna dziewczyna , jeszcze troche i na pewno każdy dzień bedzie dla niej sukcesem w odpieluchowaniu, chociaż rzeczywiscie swieta temu moga nie sprzyjac, nop bo tyle atrakcji na raz :-D

A ja juz nie moge sie doczekac kiedy małzon wyjdzie ze szpitala, z tego co mowi to możliwe ze na weekend bedzie w domu :tak::tak:
 
reklama
masiula, masz racje z wiekiem i chorobami rożnie bywa... ciotka mojego męża umarła na raka piersi w wieku 27 lat... ogólnie zdrowia życzę Twojemu mężowi :-) z kolei dobre wiadomości to jak prezent na święta :-D
 
Do góry