reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

No wyspal sie wyspal w lozeczku chyba zmarzl bo marudzil mi pol nocy ale wzielam go do sebie wtulilam sie razem z nim w kolderke i spal jak zabity:-):-)

oj za mna tez krokiety chodza baszczyku mam duzo duzo wiec robie z uszkami alebo do krokietow... dzisiaj nie gotuje pierdziele bo tylko bysmy jedli zrobie cos na szybko bo \adas jje w zlobku potem tylko jakas kanapeczke i mleko na noc..

moj maz dzis wroci pozniej z pracy a ja samej sobie obiadu robic nie bede:confused2::confused2:

no nic zmykam pokaze sie popoludniu bo zaraz mam autobus 10.22 i trzeba sie ubrac.:cool2::cool2:
 
reklama
Witam się:)
U nas pogoda fajna.
Tylko tego śniegu to juz praktycznie nie ma.Popruszy troszkę,i zaraz znika.
Mój Maciuś nie może się już doczekać zimy ,ale takiej prawdziwej.
I świąt nie może się doczekać,choinki.itd.
Na gwiazdkę napisał list do mikołaja,i chce dostać Globus i atlas świata.
Globus już kupiony,podkładkę na biurko mu kupiłam z flagami wszystkich państw,bo lubi flagi poznawać.Nawet z klocków lego buduje.Tylko te atlasy u nas bardzo drogie są bo 80zł.
Emilowi kupiłam auto ogromną śmieciarkę z Wadera.

Wczoraj mąż z pracy przyniósł chłopakom paczki mikołajkowe.
Dwie wielkie reklamówy słodkości.Musiałam część ukryć,do przecież teraz to tylko na słodko by jedli.
Maciuś gada "Mamusia masz coś na słodko:)".

Julitka-nie byłam w końcu po te buty bo nie miałam kiedy.
Dziś zawożę Maciusia na trening,to nie będę siedziała na hali 1,5 godziny,tylko skoczę sobie na miasto i może coś wybiorę.Tylko że ja to strasznie wybredna jestem,i ciężko mi coś kupić.
 
Witam się i ja - my spaliśmy do 10.20 :sorry: i teraz się zastanawiam czy moje dziecię pójdzie spać o 13 na drzemkę czy drzemka popołudniowa pójdzie dzisiaj się czesać. Jak na razie dostała majtusie i dzisiaj kolejna próba przekonania ją do nocnika bo jak na razie zawsze ma co innego do roboty a nie pilnowanie czy jej się chce siusiu.

ciacho - chłodne kompresy
 
Hej Sol.
U nas też jest akcja nocniczek,od soboty,i powiem że już mamy sukcesy.
Wczoraj tylko dwie pary spodni mokre,dziś jeszcze ani jedne.
Także nie zapeszam.
A Wam takich samych sukcesów życzymy:-)
 
asiulka - u nas jest trochę inna sprawa. Karola normalnie woła siusiu tylko że coraz więcej mówi i cały czas manualnie coś robi i jej się zapomina że się woła - ma co innego na głowie :sorry: Dlatego co jakiś czas musimy robić jej przypominający dzień do czego służy nocniczek. A my korzystamy z majteczek pampersa do nauki żeby nie była mokra. Tak po prawdzie jeszcze ma czas na chodzenie w zwykłych majteczkach. Tylko ze my chcemy ją szybciej przyuczyć do od września ma załatwione miejsce w prywatnym przedszkolu nie w żłobku więc musi umieć chociaż wołać o siusiu.
 
Mam pytanie - czy tylko mnie zmęczył tak dzisiejszy dzień? Nie przemęczałam się jakoś wybitnie a czuję się jakby traktor po mnie z pługiem przejechał. :eek: Karola sobie grzecznie przypomniała do czego jest nocnik i znowu woła. Ciekawe na jak długo - pewnie w Święta znowu jej się odwidzi bo będzie tyle nowego :laugh2: Chyba za wcześnie na nią z tym nocnikiem - ale próbować zawsze warto - nawet jeśli to oznacza tydzień nocnika (i pieluch na wszelki wypadek) i dwa tygodnie pieluch i tak na zmianę :sorry: Chociaż synek znajomej ma pół roku mniej niż Karola i od 3 miesięcy nocnikuje tak że 2 pampersy na dzień im idą.

A w ogóle to szukam po allegro fotelika dla Karoli bo ten co ma do 18 kg jest już na nią za mały.
 
Sol,mój Maciuś miał dokładnie 15 miesięcy jak już w dzień bez pieluch był.Tylko do spania nam były potrzebne.
A jak skńczył 2 latka,to już wogóle nie używaliśmy.

A Emil ma 2lata i 1 miesiąc i jeszcze ma problemy.
Dopiero od soboty daje się posadzić na nocnik.
Sam nie woła się jeszcze,tylko ja go sadzam to zrobi,a jak nie posadzę to w spodnie
:-)
 
reklama
Każde dziecko w swoim czasie przechodzi na nocnik. Karola jak miała 10 mies. wołała kupkę na nocnik - i tak przez 3 miesiące a potem jej się odwidziało - wołała siusiu. A od wakacji nie woła prawie wcale. Więc czekam cierpliwie aż zacznie się interesować nocnikiem sama - bez sadzania jej na siłę bo jak na razie jak ją posadzę to zrobi ew. chodzi razem ze mną do łazienki i robi ze mną - ona na nocnik a ja muszę siedzieć na ubikacji :laugh2::sorry:
 
Do góry