reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Na liście dekodera mam i jest wszystko ok. Spróbuj zresetować dekoder - wyciągnij mu wtyczkę zasilająca na parę sekund - powinno być wsio ok :tak: Mi tak czasami kanały z bajkami znikają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
juz mi dodało, bez resetowania:szok:

wystraszyłam sie ze mogą wyciąć całego tvn-a- a ja głównie te prog:cool2:ramy oglądam:tak: i by lipa była

ale M ma ze mnie ubaw ze zrobiłam taką afere o to ze kilka programów nie było:-D
ale nie było z pół dnia, wiec chyba miałam sie prawo martwic:tak:
 
hej marla a ja myslalam ze bede pierwsza:-):-) wlasnie zjadlam nalesniki i teraz dolaczam do kawki:-):-) ja kurcze dawno nie jadlam nalesnikow:szok: to takie dobre:tak::tak:

adas moj zaprowadzony do zlobka ale zaspalismy:szok::szok: dzici uz sniadanie jadly jak przyszlismy:-p:-p
 
hehe ja już od dawna na nogach ale jakoś teraz przysiadłam do kompa. Kamilka jak chcesz mogę napisać Ci to CV, twojemu mężowi też kiedyś pisałam i nie zgłaszał zażaleń :-)
A ja sobie dorwałam dodatkową pracę, będę korepetycji udzielać (ponownie) zgłosiła się do mnie znajoma i jej siostrzeniec będzie przychodził 3 razy na tydzień. Nie wiecie po ile teraz jest godzina j.angielskiego??
 
Wiesz co chetnie z tym CV ale wczoraj znajoma wziela i na jutro mi przetlumaczy to juz nie trzeba ale dzieki..
moj maz bedzie udzielal teraz korepetycji w sobote i niedziele po 2 godziny z fizyki i matematyki ale rodzice tego chlopaka umowili sie z nim na 50zl za godzine to duzo ale jak ich stac a K jest dobry w fizyce i matematyce to czemu nie... ale z Angielskiego chyba 30-40zl biora.... a studenci jak ucza to biora 25zl:rofl2::rofl2:
 
ok, to spoko. hmm... to się umowie na jakieś 30zł, zależy tez na jakim poziomie jest ten dzieciak :-) Dobra ja to uciekam, do koleżanki na Stok jadę dzidziusia zobaczyć :-D
miłego dnia
 
Witam,witam:)
Oj zima się nam prawdziwa zrobiła:-D:szok:a mówią o -25stopni oby tylko im się nie sprawdziło!!!hihi
 
hej marla a ja myslalam ze bede pierwsza:-):-) wlasnie zjadlam nalesniki i teraz dolaczam do kawki:-):-) ja kurcze dawno nie jadlam nalesnikow:szok: to takie dobre:tak::tak:

adas moj zaprowadzony do zlobka ale zaspalismy:szok::szok: dzici uz sniadanie jadly jak przyszlismy:-p:-p
Kamilka u mnie często królują naleśniki bo bardzo je lubie czy to z z serem czy z dżemem i dotego śmietana a w moim przypadku jogurt naturalny...pychotka:)
A ostatnio mam jakoś ochotę na krokiety i barszczyk czerwony...i tu też przydają sie naleśniki:).

Przynajmniej ci się synek wyspał;-):-):tak:
 
reklama
Do góry