reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Linka do zamkniętego wysyłałam każdej na priva a po za tym ja tu nie moderuję :-p:laugh2: Ja się tylko na zamkniętym rządzę :laugh2:

Ale mi się humor poprawił :-) Tylko nie wiem od czego ;-) Karola siedzi pod stołem i bawi się klockami :tak:
Ok głupawki zaczynam dostawać chyba już z nudów :tak:
 
reklama
Julita nie ma problemu.Ta fryzjerka jest na ulicy Miodowej 10.Wejście główne między mięsnym a zabawkowym.Dam Ci numer na priv ,jak tylko znajdę.Ja pierwszy raz za pasemka płaciłam 50zł,a włosy mam długie.potem na odrosty to tylko 30,40zł.
A druga fryzjerka jest w tym samym pawilonie,to bierze minimum 80zł.
 
ja tylko na chwilkę bo cos nie moge spać Pierwsze 3 dni w pracy zleciały mi bardzo ladnie manka nie mialam mam nadzieję ze po nowym roku dostane umowe na dlużej bo teraz jestem na okresie próbnym. Dzis sam pojechalam do szwagrów na Porzecze pierwszy raz po 16 wrociliśmy o 22.30 dzieciaki sie wyszalały :tak: w tym tygodniu pracuje w czwartek piątek i sobote od 16.30 do 22.30 a przed świętami w środę i czwartek od 9 do 17 nawet mi pasuje taki układ bo przez 3 dni piore prasuje gotuję na zapas a potem moge spokojnie pracowac Cieszę ze ze w koncu wyszlam do ludzi i mam możliwosc nabierac wprawy za kierownicom juz ma za soba 150 km :-D:-D:-D DOBRANOC :-)
 
Leci, powoli... Porządki pełną parą... :) A co do moich kwiatków to póki co nic im nie jest... Storczyk już przekwitł dlatego go przesadziłam, ale już wypuścił nowego pęda, więc chyba na życie mu się ma... :):happy:

He he teściowa podkładała do pieca i drzwiczek nie domknęła...cały dom zadymiony... wietrzymy:confused2::confused2::confused2:
 
hej dziewczyny

mam pytanie czy moglaby mi ktoras przetlumaczyc CV na jezyk angielski?? Bo mam problem zglosili sie do mnie ale musze przeslac w jezyku angielskim a jeszcze takiego nie pisalam?? jak ktoras moze to niech poda emaila to wysle moje CV:tak::tak:
 
kamilka - ja Ci nie pomogę bo aż tak dobrze języka nie znam. Jak chcesz to mam koleżankę anglistkę to mogę Ci podać do niej namiary to u niej możesz spróbować.

ciacho - współczuję zadymienia :no:

A my wariujemy od rana mam jakiegoś powera i czuję się świetnie. Zrobiłam już ramen na obiadek, Karola ma kluseczki z truskawkami więc sobie zje zaraz. Ogólnie to o 18 mój M. powinien być już w Kielcach więc pewnie kole 18.30-19 będzie w domu. A my trochę posprzątałyśmy z Karolą - która znowu mi bałagan robi :sorry: i zaraz zabieramy się za robienie ciasteczek.

Niech cały tydzień taki będzie a będę w siódmym niebie. A całkiem możliwe że mój tato nas odwiedzi wreszcie kole czwartku. Bardzo się z tego powodu cieszę :laugh2: Mam nadzieję że tym razem nie skręci sobie znowu czegoś - ostatnio jak się do nas wybierał - skręcił kostkę. :sorry:
 
reklama
Do góry