reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Ja już wypiłam,a teraz staram się zmusić do sprzątania kurcze ale strasznie się mi nie chce!!!
 
Wczoraj fazę załapałam, polecałam z młodą do Castoramy i kupiłyśmy choinkę w donicy żywą.. cały wieczór ją ubierałyśmy ;-) hehehe fajnie to wygląda tylko trochę krzywa jest, ale co tam ;-)
 
Witam dziewczyny

ja chetna na kawke i dolaczam cos slodkiego:-):-)

my wstalismy dzis o 7.30 szok moj Adas podsypia ostatnio dzis nie dalam go jeszcze do zlobka pojdzie od poniedzialku... a dzis chcialam sie gdzies wybrac ale nie ma gdzie:sorry::sorry: zostal mi chyba spacer po osiedlu i ewentualnie skocze z Adasiem do Brykolandii na swietokrzyskim...:tak::tak:
przed chwila przyniosl sobie nocnik zdjal rajtuzy musialam mu pomoc i odpial pampersa z jednej strony to zdjelam z drugiej bo ciagnal i nie mogl i siadl posiedzial chwile :sorry::sorry: ja patrze a ten kupe zrobil:szok::szok::szok::szok:

asiulka- no niezle z tym chomikiem:eek::eek: ale usmialam sie do lez:-D:-D
 
Wczoraj fazę załapałam, polecałam z młodą do Castoramy i kupiłyśmy choinkę w donicy żywą.. cały wieczór ją ubierałyśmy ;-) hehehe fajnie to wygląda tylko trochę krzywa jest, ale co tam ;-)
My będziemy mieli sztuczna - w dodatku małą bo małe mieszkanie.Narazie jeszcze muszę dokupić trochę ozdób!!!:-):-)
 
Dziewczyny które mieszkają w kielcach może, znacie sklepy bądż hurtownie z ubrankami na dzieci, po świętach chciałam się wybrać ale zupełnie nie mam pojęcia gdzie szukać...słyszałam o UL. zagnańskiej ale gdzie jeszcze to nie wiem!!!
A może po świętach będą jakieś wyprzedaże jakbyście coś słyszały to dajcie znać:-):-).
A i jeszcze spytam o namiary na jakieś przytulne cukiernie bądż herbaciarnie???? Bo wszędzie tylko fast-foody serwują:crazy:
 
reklama
Julita nasz tez jest mała, jakiś metr, ale za to jak pachnie ;-)
Kamilka, to fajnie że już Adaś na nocnik robi :-) my już prawie zapomnieliśmy co to pielucha, tylko na wyjścia :-)
Też nie mam pomysłu na spacer, chyba dziś męża pogonię ;-) niech się przejdzie, chociaż w sumie wczoraj z młodą całe popołudnie siedział.... ale wyjdzie mu to tylko na zdrowie ;-) hehehe
Asiulka, co do chomika, mi tak mama żółwia ukatrupiła a potem podmieniła... poznałam od razu że to nie mój żółw... ale byłam na nią zła... masakra.... no ale jak synek tak przeżywał, to nie ma wyjścia trzeba podobnego podłożyć ;-)
Julita, koło mnie jest hurtownia- na Ściegiennego-Maja, na Górnej zdaje się- Bobas
a co do cukierni/herbaciarni- na Wesołej znajdziesz sporo lokali, przy pl.Wolności, a z restauracji to polecam Azteka (moja ulubiona) :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry