reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hey kobitki. Ja niedawno wstałam, czuje się normalnie jak wypluta, walnę sobie espresso podwójne i idę z młodą na spacer żeby się przewietrzyć...<ziewa> wczoraj pobalowałam z przyjaciółkami i dziś mam efekty... za stara jestem na takie ekscesy... ;-)
Julita ja tam w ogóle nie myślę jeszcze o świątecznych porządkach hehehe, dziś dopiero 10, do świąt 2 tyg... nie pali się....
Mrozik to nieźle z tym paluszkiem, musisz się martwić.. uff...ale powiem Ci, że tez mam na palcu wskazującym nie leczone złamanie i nie jest tak źle, jest tylko odrobinę krzywy, ale ja sobie to zrobiłam jak miała 13 lat.
Sol to Cię mąż załatwił hehehe, może teraz przez te wyrzuty sumienia jego będziesz miała chody, wiesz, masaż stóp, poduszka pod rączkę, śniadanko do łóżka/?? ;-) hehehe
2 dzień urlopu- jeszcze męża nie zabiłam...
<kawka>
 
reklama
Ja juz po drugiej kawie
Weronika dzisiaj w przedszkolu

Dzisiaj postanowiłam juz zamówic większosc prezentów gwiazdkowych
ale mam mętlik w głowie
nie mogę się zdecydowac
 
Witam dziewczyny

ja dopiero teraz mowie wam nie moglam sie dzisiaj obudzic co za pogoda:no::no:

ale jak tylko wstalam to sprzatanko i gotowanko....

a tak wogole wczoraj Adas mial cos z brzuszkiem nie jadl nic nowego a w zlobku go czyscilo po powrocie do domu plakal trzymal sie za brzuch a z tylka leciala mu sama woda:-:)-:)-( Bozi jak se wystraszylam zadzwonilam do lekarki i od wczoraj ma diete ale przeszlam pieklo.. potem bal sie pieluchy zalozyc:no::no: dzisiaj juz dobrze... a teraz ma tak zaropiale oczy ze co chwile ropa mu wyplywa:wściekła/y::wściekła/y: juz mi rece opadaja:no::no:

mrozik- trzymam kciuki za kciuka Filipka :sorry: Kurcze ja szukalam u siebie ale niestety chyba jednak zostal ten zabieg... ale kruszynka musi przejsc:eek:

Zycze milego dnia a ja sie zabieram za dokonczenie obiadku i posiedze ponudze sie...
 
Kamilka - to na wirusówkę wygląda - biegunka, ropka... Moze powiedz lekarce o tym, moze isoprinosine lub groprinosum mu da...? Zeby sie nei rozłożył. Dobry jest HIPP ORS przy biegunkach bo ma elektrolity i własciwości "zagęszczające" bo to taka marchwianka...
 
mrozik - napewno wirusowka Adas ma oczko czerwone... a od wczoraj jje ryz z marchewka glownie i kisiel jagodowy do tego pije domowy soczek jagodowy i mam ta cherbatke to na zmiane podaje... do tego ugotowalam mu ryzanke i tak wcina ze mus ie uszy trzesa...:laugh2::laugh2:

Zmykam Milego Dnia
 
Heloo(ł)... Ja dziś zaliczyłam wyprawę do Kielc, prawie nic nie załatwiłam, za to odwiedziłam wszystkie możliwe toalety (pęcherz daje się we znaki). Mój ślubny nabawił się półpaśca, więc ma przymusową banicję z łoża :( Podobno mam się do niego za bardzo nie zbliżać tak na wszelki wypadek... Idę trochę leżeć bo moja nienarodzona postanowiła gimnastykę artystyczną dziś uprawiać (kosztem moich żeber) i jedyna pozycja jaka mi odpowieda to leżenie. Aaaa byłam na kościuszki ale oczywiście nic się nie dowiedziałam bo panią z informacji gdzieś wywiało, więc chyba muszę tam jednak podzwonić, żeby dowiedzieć się u źródeł co z tą wyprawką... A tak na marginesie: bez szkoły rodzenia można rodzić razem???
 
Witajcie!

Julitko, potowarzyszę Ci o poranku. Jak się czujesz?

Oj Ewunia chyba musiałam się już rozłączyć jak napisałaś...ale dzisiaj nawet czułam się w miare dobrze...byłam na mieście załatwić kilka spraw,potem zrobiłam pranie obiad i jeszcze sterta ciuchów mi została do uprasowania!!!:-:)-(
 
Hej kobietki.
mrozik,nie zamartwiaj się tak kochana,wszystko będzie dobrze z palusiem Fifiego,zobaczysz.
Zuziunia,to podeślij tego Twojego m.może i u mnie umyje:-);-):-D:-D:-D
Kamilka zdrówka dla Adasia.daj mu często pić,i jak masz nifuroksazyn to mu daj,i orsalit.
Sol,jak twoja ręka,zdolnego masz męża,tak cię okaleczyć,to teraz niech skaka koło ciebie.:-D:-)

Wiecie jaki ,miałam dziś rano dzień,chcę nakarmić chomika zaglądam do klatki a on sztywny.:szok::szok:,no kurde co tu robić,Maciek na szczęście był w szkole,bo jak mu pierwszy chomik zdechł to aż gorączki dostał tak płakał o niego.
To Rafał mówi wsiadaj w samochód i jedź do ryneczku do zoologicznego po podobnego.Dobrze że było jeszcze trochę czasu do jego wyjścia do pracy.Pojechałam wpadam do zoologicznego i mówię mu że chce chomika,a gościu mi mówi że ma 3 ostatnie i ich nie poleca bo są agresywne i mogą dziecko ugryźć.i w dodatku czarne,a nasz był szary.:surprised::surprised:
Przyjechałam do domu ,poszłam po niego do szkoły i modlę się żeby nie zauważył że klatka wyniesiona jest,a tu jak na złość ,on kurde do klatki idzie i chce dać jeść gryzoniowi.I wiecie co ja to chyba jakaś pokopana jestem,bo powiedziałam mu że chomik został zawieziony do weterynarza bo chyba się rozchorował.Jutro już mają być chomiki w zoolog.to pojadę do południa i mu kupię.

Emil szaleje,wczoraj pobił Maciusia,normalnie podszedł do niego jak siedział na podłodze i zlał go po buzi i po plecach no szok,sadysta mi rośnie.

Miłego dnia.
 
reklama
A tak na marginesie: bez szkoły rodzenia można rodzić razem???
Na Kościuszki nie ma takiej opcji żeby bez szkoły był poród rodzinny.

A my właśnie wróciłyśmy z bawialni - aż mi Karoli żal, bo przez 20 min pobawiła się z takim chłopczykiem a potem została sama. Po pół godziny zaczęły się zbierać dzieciaki starsze na urodziny i omijały Karolę więc sobie poszłyśmy. Jak weszłyśmy do domu to się M pytał co ona - śpiąca? A ona chyba po prostu smutna bo miałyśmy się pobawić z dziećmi a bawiła się sama :-( Aż mi jej żal :zawstydzona/y:

Ewunia - zdrówka dla małej.Czekam na pm z innym terminem.

A ręka boli - tyle że już nie w szynie a w ortezie bo mnie coś trafiło. A orteza lżejsza, wygodniejsza, można zdjąć do kąpieli :tak:
 
Do góry