reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Witajcie!

Julita, a jeśli patrzysz na to, żeby wózek był dobry, a przede wszystkim tani, to mogę do tego polecić hurtownię na Prostej, koło szpitala. Dosyć duże wybór, a ceny konkurencyjne :tak:

Sol, spiryt w mikołajku? no nieźle :eek: ale chociaż mała Ci łądnie po tym pospała ;-):-p

Mrozik, oby to nie było nic groźnego z tym paluszkiem!

A Ty, mamusia, jak tam samopoczucie?

Miłego dnia!
 
Hey kobitki <kawka>
Sol to mnie zaskoczyłaś z tym Żelichowskim, ja u niego nie byłam ale ktoś mi go polecał, no ale skoro taki gość jest.... nieźle... Nieźle macie dziewczyny w weekend.. lipka..
A z tymi mikołajkami to masakra- dobrze ze napisałaś, też będę sprawdzać na opakowaniach... szok...
Zuziunia witaj :-)
Kamilka tez tak się domyślałam, ale pewna nie byłam, dopiero jak fotkę zobaczyłam :-) ale ten świat jest mały
Julita zobacz sobie na allegro, tylko zaznacz w wyszukiwarce Kielce :-) czasem się trafiają rarytasy, koleżance wylicytowałam za 400zł x landera z gondolą i fotelikiem samochodowym w stanie idealnym, na kołach nawet bieżnik nie był starty :-)
 
Weronika dzisiaj pokasłuje więc nie idzie do przedszkola
Oby jutro było lepiej bo mają Mikołaja
Zawiozę ją do teściowej i lecę z Wiktorkiem na rytmikę
Ale jeszcze kawki się napiję
 
No to pijemy kawusię
moja znów ma sesje na nocniku hehehe, a dziś mamy nalot jej koleżanek, to tak jakby tornado przeszło, bo one we trzy to.... szok... ;-)
 
Witam się i ja. Właśnie po zakupowo jem sobie śniadanko.

marla - no właśnie nie da się doczytać bo te sreberka tak zakręcone że przeczytać skład można po całkowitym wyprostowaniu fragmentu sreberka. To powiem wam że to były te małe nadziane z Goplany. A co do Żelichowskiego to mi też go polecali ale.. na pierwszej wizycie stwierdził że mam wodę w kolanie i trzeba odciągać - nie dałam sobie to kazał leczyć lekami (nie leczyłam) miesiąc później stwierdził że mam za mało mazi w kolanie, kolejny miesiąc później twierdził że to asymetria rzepki. A dopiero po latach zagadka się rozwiązała - Figarski dostrzegł na USG stany zapalne mięśnia czwórgłowego w obustronnym obrazie i badania to potwierdziły. A inny "ortopedzi/chirurdzy" twierdzili że to rozwojowe bo na RTG nic nie widać.

A dzisiaj marudna taka wstała że szok. Mama i mama i łeeeee...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol no nieźle... a powiem Ci że w ogóle Ci lekarze to &*%&**%&(*..... :-/ no nie wszyscy....ale... mój brat ostatnio miał uraz głowy i czekał 4 godziny w szpitalu na Czarnowie :-/ krwawił jak nie wiem co, a nikt się nie chciał nim zająć :-/ stracił ponad litr krwi i dopiero jak prawie zemdlał to jakaś pielęgniarka się zainteresowała :-/ MASAKRA
 
Ale wiesz czym to jest spowodowane? tym że ludzie z byle przeziębieniem luz zwichniętym nadgarstkiem idą do szpitala zamiast do rejonowej przychodni - nawet specjalistycznej - chirurg czy inny lekarz jeśli jest uraz/infekcja ma obowiązek przyjąć natychmiast, ale po co czekać tam pół godziny jak można do szpitala. I przez takich ludzi Ci naprawdę potrzebujący pomocy muszą czekać - czasami za długo. :no:
 
reklama
Hej babki,


Alem spompowana, dotarałam do pracy po 10. Ale jestem z siebie dumna bo załatwiałam juz do konca rodzinne. Ale mega si ewnerwiłąm bo musiałam dwa razy wracac sie do biura pracy bo gosc źle wypisał mi zaświadczenie :no::no: No ale najwazniejsze ze załatwiałam :tak:

Mam ważne pytanie, czy któras z Was oddawała moze krew u nas w centrum krwiodawstwa? Bo nie wiem czy wczesniej jakies badania musze robic czy moze oni robia bezposrednio przed?
 
Ostatnia edycja:
Do góry