reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Zuziunia - witaj i pisz jak najczęściej. Ja jestem z KSM ze Spółdzielczej.

Idę się zdrzemnąć razem z Karolą bo łeb mi pęka.
 
reklama
Kamilka - a ty może słyszałas coś o tym zatrzaskującym palcu - czy to można nieoperacyjnie próbować? Bo na necie wyczytałam że operacyjnie się robi jak zawodzą nieoperacyjne metody. No i głupia jestem. Chyba musze mu najpioerw usg tych ściengien zrobic i zobaczymy co to będzie
 
mrozik - świetne usg robią na rondzie - w życiu bym się nie spodziewała tego co mi facet wykrył.

ewunia - a co się stało?

Ja wyspana, M. przypalił trochę obiad :-p Tyle że głowa nadal mnie boli. Dziewczyny - ale wpadkę dzisiaj zaliczyłam to szok. Karola wymusiła na mnie kupno tych małych Mikołajków a ja ich nawet nie spróbowałam - dopiero w domu jak już kończyła wzięłam sobie kawałek. I coś mi nie spasowało - ja patrzę a na opakowaniu pisze w składzie: spirytus :sorry: Tyle że mi słodko spała prawie trzy godziny :sorry: A teraz nie zauważyłam a M właśnie jej dał całego Mikołajka. Oj będzie jutro główka bolała. :zawstydzona/y: Ale chyba nic nie powinno jej być - w sumie ile może być w takim Mikołajku tego spirytusu? Zważywszy na to że jest on podawany z czekoladą.
 
Wiecie co, nam lekarz powiedział ze Filip to ma od urodzenia, tylko tego nie zauwazyliśmy... Poprzeglądałam zdjęcia i okazuje sie że co najjmniej do roku takiego czegoś nie miał. Na moje oko to jest uraz jakiś, moze wtedy jak główke rozbił, to sobie coś i w paluszka zrobił....
 
czesc:-)
mam na imie Kamila, jestem z Kielc- przedstawiłam sie juz na odpowiednim wątku, ale powtórze
jestem mamą prawie dziesiacioletniego chłopca i prawie osmiomiesiecznej córci:-D

jestem stałym bywalcem bb ale uczestnicze w innych forach,
wasz wątek czasami obserwowałam ale dzis postanowiłam sie przyłączyc- o ile można oczywiscie:sorry:
Cześć Kamila :-)

Dziewczyny mam pytanie, jesteście z kielc to moze się bardziej orientujecie gdzie w kielcach mozna kupić wózki- tak żeby był spory wybór i żeby były firmowe?
Ja jestem z okolic Kielc i nie zabardzo wiem gdzie taki sklep szukać/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
julita - hurtownia Maja na Ściegiennego, hurtownia na Świętokrzyskiej przy TESCO i z dużym wyborem to chyba tyle. Możliwe że na Zagnańskiej coś dziewczyny pisały ze też jest wybór wszystkiego.

zuziunia - ano spirytus dla smaku. I co że dla dzieci - Goplana na to najwyraźniej nie patrzy.

mrozik - ty idź z nim na to USG na Rondo - robi facet USG naprawdę dobrze - nazywa się Figarski i jest lekarzem Kieleckich siatkarzy i piłkarzy Korony. To jego nr: 602 62 43 18 Bierze 50 zł za USG prywatnie albo na NFZ ale się czeka długo. A na wizytę możesz trafić nawet na jutro.

Spadam uśpić pierona rozbójnika.
 
reklama
Do góry