reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam się niedzielnym porankiem. My wczoraj wróciliśmy po 22 do domu. Chłopy się urżnęły i M. spał w salonie a chrzestny Karoli w łazience :laugh2: Trochę się wczoraj pokłóciliśmy z M. o alkohol. Nie wiem co z tej kłótni wyniknie - mam nadzieję że coś dobrego. Karola w nocy mi dwa razy koncert o piątki zrobiła w końcu dostałą nurofen i spała do 9. Nic nie piłam a głowa mnie boli.

Idę zrobić nam śniadanie i może sobie kawkę walnę? :eek:
Miłej niedzieli wszystkim ;-)
 
reklama
Witam dziewczynki w niedzielny poranek ;-)
asiulka271 wyrazy współczucia, kurcze taki młody facet, bo co to teraz jest 52 lata...
Ewunia jak Ania ma tylko katar zapytaj lekarza jak będziesz czy można pulmex baby zastosować (bez recepty jest ale nie pamiętam od kiedy można używać) smaruje się, tym plecy,klatkę i stopy i u mojej córci cuda zdziałał jak ma katar. o wiele lepiej oddycha w nocy i katar tez się zmniejsza.no ale nie wszystkie dzieci to tolerują (zapach i to że rozgrzewa). dobra tez jest herbatka ziołowa z bobovity "na suchy nosek" chyba od 4 mca. :-)
Sol to nieźle zabalowaliscie ;-) ale u mnie podobnie, tylko że zostawiłam małą na noc u mojego taty. mój też się spił i też dostał ochrzan, bo kurde czemu z umiarem nie można... ja wypiłam tylko jednego drinka, ale coś mi wcale nie smakował... odzwyczaiłam się od alkoholu całkowice.
Dołączam się Sol do kawki :-)
 
hej dziewczyny

my wczoraj bylismy na zakupach i u tesciow wiec nie mialam jak zajrzec i wieczor spedzilismy z mezem przy winku:tak:

jak bede miala chwile i przerobie zdjecia to wam wrzuce...

wczoraj bylismy po ten parking dla Adasia ale jestem zalamana kolejka jest ok ale jak pochodzilismy po sklepach to jakas pomylka te zabawki jak sie im blizej przyjzec to naprawde szkoda tyle kasy wydawac.... no ale coz... :cool2::cool2: a te naprawde dobre cena z kosmosu:szok::szok: od 130zl do 260.....:crazy::crazy:

A dzisiaj nie wiem co jeszcze robic chcialabym isc na spacer ale maz chce mnie zabrac do kina chyba sie zgodze:tak:

nie zegnam sie jeszcze bo moze dzis zajrze....:tak:
 
kamilka, ano masz racje z tymi cenami zabawek to powariowali.... ja wreszcie ten wózek kupiłam, nie jest zły (no i nie różowy tylko niebieski) i dałam 120zł, do tego jeszcze pościel (25zł).... masakra. a na allegro te parkingi nie są tańsze??
a powiem Ci że kino to dobry pomysł na niedzielę, jakbym dziś już się do stajni nie umówiła to pewnie też bym poszła ;-) (oglądała któraś film "2012" bo podobno dobry)
no nic, dopijam kawkę i uciekam bo siostra już podjechała. miłej niedzieli
 
Marla, mam Sterimar i Euphorbium, a do smarowania mam Vick Vaporub :tak: na razie nie jest źle, nie ma tempki, a po oczyszczeniu noska pospała ponad 2h. Więc jest ok. Dołączam się z herbatką do pijących kawkę ;-)
 
Ewunia - ale wiesz że vic jest od 6 r.ż. ? Mnie kiedyś lekarka nastraszyła żeby nie smarować tym tak małego dziecka bo może dostać duszności i wylądować w szpitaliku bo to jednak jest mocny zapach i jedyne co można robić to inhalacje takiemu maluchowi. A bardzo polecam maść majerankową - bez recepty - smaruje się pod noskiem - ułatwia oddychanie i zmniejsza obrzęk śluzówki noska.

Chyba dzisiaj mam złośliwca bo włączyłam pralkę. Karola dorwała kartkę - idzie malować :laugh2:


Ale tu pustki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gaba - ja do Szczurkowskiej nie poszłabym nawet jakby mi zapłacili - koleżanka moja dobra trafiła na nią w nocy jak rodziła - ja by łam akurat dzień przed laparoskopią. Wyobraź sobie moje zdziwienie - budzę się z narkozy a na pooperacyjnej obok mnie leży K. bez brzucha - zapłakana. Jak mi powiedziała co się stało w nocy to zatkało mnie. Omawiana pani doktor przez dwie godziny szukała tętna na izbie przyjęć aż w końcu beznamiętnie oznajmiła że dziecko jest martwe - 38 tydzień wody K odeszły i przyjechała rodzić.Po tej informacji kazała jej urodzić martwy płód. Jej mąż zrobił awanturę i ściągnęli ordynatora - miała w nocy cesarkę. Pani doktor więcej się na naszej sali nie pojawiła. Dziewczyna do dzisiaj ma koszmary i nie ma dziecka bo ma taką blokadę przez tamto. A od teściowej wiem że takie numery się pani doktor nie raz zdarzały- że prowadziła ciążę która kończyła się tragicznie.
Ale nie straszę - może coś się zmieniło, ale ja bym do niej nie poszła.
To mnie nastraszyłaś. Wolę nie mysleć o takiej ewentualności. Bardzo wspólczuje Twojej koleżance. Nie chcę w tym wypadku bronić Szczurkowskiej, bojej aż tak dobrze nie znam. Ale wydaje mi się że to chyba nie wina tej pani doktor że dzidziuś zmarł, ale takie przypadki się zdarzają niestety. I wydaje mi sie ze Twoje zdanie, że" takie numery pani doktor się zdarzały" wydaje mi się przesadą. Myślę ze nie tylko jej ale też i innym lekarzom. Bardzo tu chwalicie dr Niziurskiego, a i w jego karierze pewnie były jakieś złe zdarzenia.
Szczurkowską jest osobą trochę oschłą, ale jak mówiłam nie chce jej bronić bo nie mam wtym żadnej intencji.
A i jeszcze napisałaś że kazała jej rodzić w sposób nauralny. Wielokrotnie słyszałąm i czytałam że w ten sposób karzą lekarze rodzićć, mimo że dzidziuś już nie żyje. Podobno kobieta szybciej dochodzi do siebie. Choć dla mnie osobiście jest to nie wiem jak to ująć, jest to wręcz bestialski sposób. Wolę teraz o tym nie mysleć. Mam nadzieję że ani mnie ani żadnej z nas to nigdy nie spotka. Ostatnio jak o tym myslałam to rano nie mogłam spać
kamilka, ano masz racje z tymi cenami zabawek to powariowali.... ja wreszcie ten wózek kupiłam, nie jest zły (no i nie różowy tylko niebieski) i dałam 120zł, do tego jeszcze pościel (25zł).... masakra. a na allegro te parkingi nie są tańsze??
a powiem Ci że kino to dobry pomysł na niedzielę, jakbym dziś już się do stajni nie umówiła to pewnie też bym poszła ;-) (oglądała któraś film "2012" bo podobno dobry)
no nic, dopijam kawkę i uciekam bo siostra już podjechała. miłej niedzieli
ja oglądałm 2112, początkowo był trochę nudny, ale efekty były super, akcja nie była jakaś porywająca, chociaż gdzieś pod koniec trzymał w napięciu:)
 
witam równiez jestem z okolic kielc i mam takie pytanko,gdzie w kielcach sa fajne sklepy badz hurtownie z rzeczami dla dzieciaczków?
pozdrawiam:-)
 
reklama
Ja polecam sklep "Maja" na Ściegiennego róg Husarskiej. Kupowałam tam całą wyprawkę dla Karoli i oba wózki i jestem bardzo zadowolona - ceny niskie w porównaniu z innymi i spory wybór. Tylko że większość łóżeczek i większych rzeczy mają na zapleczu nie wystawionych bo mają mało miejsca.
 
Do góry