reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Ewunia - jakby mnie tam nie było też bym nie uwierzyła ale leżałyśmy razem na pooperacyjnej a potem na zwykłej na ginekologii bo bali się ją położyć na poporodowej żeby już zupełnie nie sfiksowała. A moja teściowa panią doktor zna od lat bo pracowała na Czarnowie na noworodkach i niektóre historie jakie mi opowiedziała o pani doktor to włosy dęba stawały.

A wiesz że ja nie miałam testu obciążenia glukozą robionego w ciąży? Ja zawsze miałam niski cukier i cały czas się kontroluję/kłuję więc Niziurski kazał mi tylko się kontrolować i tyle. Miałam mieć robiony ale jakoś tak wyszło :sorry:


Jeju dopadłam hamburgera domowego - mój pierwszy posiłek od 9 rano :szok: Nie wiem czy to przez głód ale smakuje wybornie :tak: A Karola obok siedzi z bułą maślaną i już wiem że zaraz będę musiała odkurzać :sorry:
 
Ło matko :szok: a ja miałam testy wykonywane, bo jestem trochę przy kości i doktor Piotr się obawiał cukrzycy, a mi wychodził niziutki cukier, że sam się dziwił :-D:-D a ja też w jakiś sposób byłam spokojniejsza :tak:

A! i smacznego! ;-)
 
moi dziadkowie juz nie zyją :-:)-:)-( Babcia miala na imie Zofia a dziadek Józef mój ojciec jest Jozek a jeszcze byli Kazik Heniek (mieszka w dąbrowie )Maryska iFranek dawniej to była Stara Góra a teraz to ulica Starogórska
 
Mój dziadek był Marian, miał braci Józka, Bronka, Janka i siostrę Anielę. A czy Zofia i Józef byli ze Starogórskiej? jeśli tak, to ich chyba kojarzę, mieszkali koło Hanki, a jej synami są Irek i Artek? mój tata to Wiesiek "Czorny". Pewnie kojarzysz po przezwisku? Kazika nie kojarzę, ale Heńka jak najbardziej :tak:
 
Mój dziadek był Marian, miał braci Józka, Bronka, Janka i siostrę Anielę. A czy Zofia i Józef byli ze Starogórskiej? jeśli tak, to ich chyba kojarzę, mieszkali koło Hanki, a jej synami są Irek i Artek? mój tata to Wiesiek "Czorny". Pewnie kojarzysz po przezwisku? Kazika nie kojarzę, ale Heńka jak najbardziej :tak:
tak wszystko sie zgadza czyli co mój dziadek i Twój byli bracmi?:szok: Ja z Artkiem mamy wspolnego chrześnika to są moi bracia cioteczni a Henka ze kojarzysz to sui nie dziwie a po przeciwnej stronie mieszka Kazik i tam mam 1 brata Pawła i 4 siostry Emilka Agnieszka Monika i Edyta
 
reklama
No to widzę że rodzina się znalazła :laugh2:

M. właśnie wyszedł do pracy a ja szybciutko już odkurzyłam, posprzątałam kuchnię i łazienkę - tylko jeszcze muszę podłogi umyć i będzie super. No i jeszcze na biurku posprzątać bo znowu mi się bajzel zrobił.

Dziewczyny mam gehennę w domu. Mój tata przysłał Karoli prezent:

Nie jest straszna ale my z M. nienawidzimy teletubisiów. Po 30 min schowałam to coś do szafy.
 
Do góry