reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

marla - mój też jak gra to mnie odgłosy wkurzają ale chyba się już przyzwyczajam bo przestaję reagować. Po za tym teraz ma 7 komplet słuchawek - nie wiem co on z nimi robi ale chyba takie z tytanu by przy nim nie wytrzymały :-p

A ciastolina jak zaschnie i się kruszy to łatwo ją z dywanu odkurzaczem ściągnąć :laugh2:

Oj @ mi przylazła i drę się na wszystkich i warczę. Boli mnie głowa i mam dość :no:- a nie mogę brać leków na migrenę przy antybiotyku :-(
 
reklama
A to na humorek:-p

Kuracja na świńską grypę :-p:biggrin2:;-):-D

Czy deszcz pada, czy to rosa?
Nie! To żonie kapie z nosa!
W uszach szumi, w głowie dudni,
jakby wpadła gdzieś do studni.
Oczy mętne,w gardle chrypa,
dopadła ją świńska grypa!
Ja też się już gorzej czuję
więc kurację zastosuję.
By wirusa zlikwidować,
trzeba zacząć się kurować.
Już mikstury namieszane,
w barku są przygotowane.
Jest Martini z oliwkami
i spirytus jest z wiśniami,
a do tego czysta z miodem,
ochłodzona lekko lodem.
No i jeszcze Brendy z colą,
dobra jest gdy zęby bolą.
By się wzmocnić witaminą
to Tequila jest z cytryną.
A do tego jeszcze rum
by wyleczyć w głowie szum.
A na katar prosta sprawa,
w Żubrówce się moczy trawa.
Wirus ostrzy na mnie zęby,
a ja lejek robię z gęby.
Kiedy wszystko to wypiję,
to bakcyla wnet zabiję.
A na koniec zrobię grzańca
i załatwię tym skubańca!!!!!!

Na zdrowie ;-):biggrin2:

progress.gif
 
hej dziewczyny

ja juz po odprowadzeniu Adasia do zlobka:-) dzis zapowiada sie piekny dzien:tak::tak: mimo teraz delikatnego chlodu jest bardzo przyjemnie na dworzu...

asiulka:-):-):-):-) dobre tylko szkoda bo nie mam sie co napic:sorry::sorry:

widze ze zakupy choinkowe w trakcie...:tak::tak:
 
hey. to mówisz kamilka ze fajnie na dworze? właśnie kawę dopijam i wypadało by się wybrać na spacer :-) i jak, masz może którąś z tych książek??
 
pytanie mam... czy wasze dzieci chodza za raczke?? bo moj za Boga nie chce i nie rozumie chodzenia i trzymania za reke:wściekła/y::wściekła/y: normalnie az wtedy nie chce mi sie wychodzic i ganiac..
 
moja zazwyczaj chodzi i to nawet czasem sama daje rękę, ale też ma czasem fazy i koniecznie chce "sama!!!" ale ogólnie chodzi za rękę i raczej nie ucieka, już jej raz szkolenie zrobiłam i wie czym się ucieczki kończą ;-) a kamilka próbowałaś mu jakoś tłumaczyć???chociaż na pewno próbowałaś... hmm.... a ucieka Ci bardzo??
teraz ma sesje na nocniku, wzięła sobie książeczkę, siedzi i czyta hehehe
 
Asiukla - przetestowałaś? :laugh2::laugh2::laugh2: Oj gdyby nie antybiotyk to bym się napiła drinka :sorry:

No ładnie na dworze wygląda - ja zaraz z moją na spacer do lekarza idę.
 
reklama
Weronika juz w przedszkolu
mają dzisiaj przedstawienie o jesieni
i zapraszają oczywiscie widownię
Nie ma moja gwiazda szczególnej roli
będzie listkiem.

Idę zrobic sobie drugą kawkę
pozniej musze głowę umyc
i lecę z Wiktorkiem na rytmikę
 
Do góry