reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

no Asiulka ja wiem wlasnie ze sa dobre zabawki z WADERA a znalazlam 2 czy 3 takie parkingi ze sa takie wieksze i z wiekszymi autkami wiec nie zginie to zaraz w zabawkach.... tylko sie teraz zastanawiam ktory wybrac bo kazdy dla mnie jest fajny...:-p:-p:-p
 
reklama
no Asiulka ja wiem wlasnie ze sa dobre zabawki z WADERA a znalazlam 2 czy 3 takie parkingi ze sa takie wieksze i z wiekszymi autkami wiec nie zginie to zaraz w zabawkach.... tylko sie teraz zastanawiam ktory wybrac bo kazdy dla mnie jest fajny...:-p:-p:-p

A masz może link do nich,jak tak to podeślij proszę.Mój Emilek lubi bardzo autka i cały osprzęt z nimi związany.Niby już mam prezent dla niego na Mikołaja ,ale nic straconego.Ma kaskę w skarbonce można by mu skompletować coś fajnego:-):-p:-)
 
Hej,

Dzis mam troche wiecej czasu to zajrzałam do was Kobitki :tak::tak::tak:

Rzeczywiscie te zabawki z WAdera sa bardzo trwałe. Mam w domu ten parking z myjnią i winda z ostatni z linku i osobno kupowalismy taki duzy samochód ciezarowy z przyczepa i musze powiedziec ze wytrzymały bardzo duzo. Sa dobrze i solidnie wykonane.

Kamilka ja byłam w hurtowni w Dandzie, doznałam szoku jak zobaczyłam ceny, w głowie mi sie nie miesci ile sklepy na nas zarabiaja, bo tam zabawki sa o co najm,niej połowe tansze niz w marketach-i niby po promocji ?????

truska rzeczywiscie mozew wypozyczalni znajdziesz, ja niestety nie posiadam takiego wiec Ci nie pomoge
 
reklama
witam wszystkie mamusie ale ten czas leci dzisiaj już środa Julek mi dzisiaj usnoł na rowerze chciam go przetrzymć bo chce żeby spał tylko raz w dzień dlatego pomyślałam że na rowerku nie uśnie ale jak śpiący to mu nic nie przeszkadza.A swoją droga to święta już blisko my jedziemy do moich rodziców do Dąbrowy górn. jak co roku wielkanoc spędzamy u teściów.
 
Do góry