reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

hej dziewczyny!
I juz wiadomo - kolejne moje dziecko jest owiniete pepowina ( wokol szyi ) i lekarz zasugerowal, ze moze lepiej bedzie jednak przeporwadzic cesarskie ciecie...
musze uzgodnic to z moja "ciocia" - ona tez nie byla zadowolona tym, ze dziecko zwiazane jest pepowina...
ostatnio jak rodzilam - naturalnie - moja Julke mialam taka sama sytuacje i porod byl koszmarny! w zwiazku z tym wiem czym to grozi itd.

najlepsze jest to ze termin mam juz za 2 tygodnie a dokladnie na 13sty grudzien :)

a i zapomnialam dodac ze ma byc kolejna dziewczynka :)

A Guzik przyjmuje w nowym budynku przy zbiegu ulic paderewskiego i 9 wiekow kielc - w Cetrum Rondo , na 3 pietrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu, gratuluję córci!!! a co do rozwiązania ciąży rozważ za i przeciw, ale jeśli wiesz, że niunia jest obwiązana, ja raczej bym się nie wahała...
 
dziubek - to będą dwie księżniczki w domu :laugh2: ale jeśli jest tak jak mówisz to lepiej oszczędzić sobie stresów porodu naturalnego w tym przypadku i zgodzić się na cesarkę.

Tez bym chciała dwie dziewczynki - ale M marudzi że musiałby drugą łazienkę dobudować :laugh2: a po za tym z trzema babami w domu by kota dostał.

Ewunia - mu w zeszłym roku mieliśmy tylko 4 - w tym roku że stanęliśmy na nogi doszła moja 7-letnia siostra i chrzestnemu Karoli urodził się synek. A w grudniu zeszłego roku się dopiero przeprowadziliśmy na swoje więc choinkę i ozdoby trzeba było kupować nowe :sorry: Nie wiem kto będzie miał z niej lepszą frajdę - M z lampek czy Karola z bombek :cool2: A choinkę kupiliśmy jodełkę 180 cm. A że moja mama w tym samym miejscu kupowała to wiem że to będzie choinka na długie lata. A mnie drgawki biorą jak widzę te zabawki i mam ochotę kupić Karoli wszystkie :-D

To będę musiała powiedzieć mojej chrzestnej o tym lekarzu bo jest teraz w 6 tygodniu a to jej pierwsza ciąża. Głupio mi o niej pisać jak o chrzestnej bo jest starsza ode mnie o 2 lata :sorry: :laugh2::laugh2: A dużo bierze za usg? I czy to nie jest czasem to 3d o którym słyszałam?
 
hej dziewczyny

ja dopiero teraz bo wyszlam poAdasia do zlobka poszlam na spacer do mojej babci i cioci i tez przyjechala moja mam posiedzielismy i do domku ale okazuje sie ze Adas zaczal goraczkowac jutro nici ze zlobka bo go rozebralo dalam mu czopek i narazie jeczy i marudzi... :-:)-( wiec ze spokojnej nocy nici....

dziubek- super ze Corcia i mysle ze nie ma sie chyba co zastanawiac i wybrac cesarke:-:)-(

przyjechala moja sostra posedzielismy piffko wypilismy i teraz bede siedziala z malym:-:)-(

Zycze Wam milej nocy:tak::tak:
 
Sol, ja mam podobny dylemat, bo teraz jest tyle cudeniek w tych sklepach, że aż w oczach się mienią :-D:-D wszystko ładne, aż żal nie kupić, ale cóż, na pieniądzach się nie śpi.

A nie możesz polecić chrzestnej naszego gina? on bierze 100 i co wizytę masz USG :tak: a i trzeba mieć zaśw że od 10 tyg jest się pod opieką lekarską, bo inaczej becikowego nie wydadzą!!!

A i niech Twój mąż nie gada bzdur, mój ma trzy baby w domu i żyje. Ba! nawet póki co dobrym zdrowiem się cieszy :-D:-D:-D

Kamilka, zdrówka dla małego!!! oby tempka szybko zeszła!
 
hej dziewczyny

ja juz od 6 na nogach normalnie spiac ze smrodem to trzeba miec cierpliwossc lazi po calym lozku wierci sie marudzi a ja skrecilam sobie chyba szyje spiac na jednej stronie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale dzisiaj po nim nie ma sladu ze wczoraj byl chory juz nie rozumiem co mu sie dzieje przez dzien elegancko a na wieczor chory i temperatura... no :shocked2::shocked2::shocked2: brak mi juz cierpliwosci:eek::eek:

robie sobie kawke czy ktoras juz wstala zeby dolaczyc???
 
hey kobitki
kawka zrobiona kamilko, dołączam się :-)
Aniu gratuluje dziewczynki :-) może rzeczywiście cesarka będzie lepszym wyjściem?? po co masz i Ty się męczyć i dziecko...
Sol, Ewunia ja to już nawet nie zaglądam do sklepów z zabawkami hehehe, za to moja teściowa ciągle i czasem mam dość jak jakieś graty znosi (te którymi się juz nie bawi to sprzedałam na allegro ;-) ale to ciiii ;-)
Sol a gdzie kupiłaś choinkę?? bo nasza mała i łysawa i nowa by się przydała hehe
kamilka współczuje nie przespanej nocy, kobito zamęczysz się, naprawdę spróbuj go wyekspediować do jego łózka, bo tak nie wysypiacie się oboje...
dziś pogoda super, zresztą jak wczoraj tylko ze zimno... ale na spacer można iść :-)
 
reklama
Sol, ja mam podobny dylemat, bo teraz jest tyle cudeniek w tych sklepach, że aż w oczach się mienią :-D:-D wszystko ładne, aż żal nie kupić, ale cóż, na pieniądzach się nie śpi.

A nie możesz polecić chrzestnej naszego gina? on bierze 100 i co wizytę masz USG :tak: a i trzeba mieć zaśw że od 10 tyg jest się pod opieką lekarską, bo inaczej becikowego nie wydadzą!!!

A i niech Twój mąż nie gada bzdur, mój ma trzy baby w domu i żyje. Ba! nawet póki co dobrym zdrowiem się cieszy :-D:-D:-D
No niestety się nie śpi - a szkoda :sorry: No właśnie poleciłam jej mojego gina-Niziurskiego też bierze 100 zł za wizytę z USG. Ale od czasu do czasu może przecież iść na to 3d :tak: A mam pytanie o co chodzi z tym zaświadczeniem? Ja nie miałam żadnego zaświadczenia a becikowe dostałam.

Sol, Ewunia ja to już nawet nie zaglądam do sklepów z zabawkami hehehe, za to moja teściowa ciągle i czasem mam dość jak jakieś graty znosi (te którymi się juz nie bawi to sprzedałam na allegro ;-) ale to ciiii ;-)
Sol a gdzie kupiłaś choinkę?? bo nasza mała i łysawa i nowa by się przydała hehe
Na początku Zgody od Wojska Polskiego jest po lewej stronie taki sklepik z choinkami, wieńcami i innymi - mają śliczne choinki - gęste i trwałe jeśli chodzi o materiał. My za naszą "jodłę" 180 cm zapłaciliśmy 120 zł. Mają całą "rozmiarówkę" i różne - takie z szyszkami, ze złotymi lub srebrnymi końcówkami i inne. I w porównaniu z tymi z tesco/praktiker - mają tanio.

My już po śniadanku. Ja zbieram się po zakupy ale najpierw muszę ustalić gdzie jest obecnie promocja na pampersy :sorry: No i nigdzie nie mogę znaleźć :-( Będzie trzeba kupić jedną paczkę w normalnej cenie i poczekać na promocje.
 
Do góry