reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej, witam pokawusiowo :tak::tak::tak:

kamilka moje dzieci tez miały taki problem ze nie chciały chodzic za raczke. U nas poskutkował jeden sposób, mianowicie jak ktorekolwiek uciekało to wtedy szło ze mna za reke do konac spaceru. Mogło sie wyrywac , wrzeszczec ale i tak trzymałam za reke. PO 2-3 razach jak tylko powiedziałam ze jak bedzie uciekac to tzreba bedzie za raczke chodzic to migiem sie uspokoajały i szły grzecznie obok.

asiulka super ten wierszyk, chetnie bym skorzystała gdyby nie to ze jestem w pracy :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ale to ten wiek że dzieci chcą "same" wszystko robić. Moja chce się sama ubierać chociaż po kilkunastu sekundach krzyczy żeby jej pomóc :laugh2: Sama też by poszła najchętniej ale raz miałyśmy taką akcję ze babka mi ją chciała na spacerze za rączkę wyrwać i od tamtej pory chodzi grzecznie za rączkę tylko trzeba często łapkę zmieniać żeby ją nie bolała.
 
Witam:)
wierszyk baaardzo śmieszny:) Narobił mi tylko apetytu, kiedy ja się drinka napiję? A jak myślę o zimnym piwku, albo o grzańcu....
Ja na szczęscie mam tylko jednego chrześniaka i to jest jedyne dziecko w rodzinie tej najbliższej, więc jeden prezent:) A i tak zawsze mam dylemat co kupić
 
a ja jestem z Kielc :) i czekam na drugiego bobaska :)

zaraz wychodze na USG do doktora Guzika - ciekawe czy dzidzius owiniety jest nadal pepowina?

??
 
dziobek - Trzymam kciuki żeby dzidzia się odwinęła sama.:tak: Moja też była owinięta ale o tym się dowiedziałam podczas porodu jak wyszła sina. Czasami jak dziecko jest tak owinięte lepiej przeprowadzić cesarkę jest bezpieczniejsza wtedy dla dziecka.

gaba - ciesz śię że tylko jeden prezent kupujecie - ja mam od tego roku 6 paczek do zrobienia i zaczynam wątpić w to że nie zabraknie mi pomysłów.:sorry::laugh2:

A my po zakupach - nakupowaliśmy bombek i ozdóbek na choinkę.:laugh2::-p:laugh2:

Mam pytanie - robiła któraś kiedyś choinkę bez łańcucha? Bo widziałam taką ostatnio gdzieś na necie i ładnie wyglądała, ale jak to wygląda w rzeczywistości?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziobek-ania - ja też do niego chodze na usg.

Miałam jeszcze napisac, ale chyba lepiej jak do tematu nie będę wracać :sorry::eek:

My szukamy teraz dobrego ortopedy dzieciecego. Filipkowi coś sie w paluszka stało i nie prostuje go. Podobno ma siny... Tak mówią lekarze, ale ja tego nie widzę. Co jakiś czas narzeka na niego, ale rusza nim. Chirurg powiedziała ze to nie jej działka i trzeba do ortopedy, ale na jej oko, to zerwanie ścięgna i jeśli już dawno to sobie zrobił, to już "po ptokach" i tak mu zostanie:-(
 
mrozik - moja szwagierka chodzi do super ortopedy ze swoją córką - ma ostrogi piętowe i nie może biegać. Jak wróci jutro z pracy to zadzwonię do niej bo teraz jest na dyżurze i zapytam. A jeśli jest tak jak mówi pani chirurg to wcale mu tak nie musi zostać - odpowiednia rehabilitacja i może wrócić do normalnego stanu. Jest jeszcze mały więc są spore szanse na 100% sprawności.

Guzik - gdzieś słyszałam to nazwisko - gdzie on przyjmuje?
 
reklama
Witajcie wieczorkiem...

Sol, witaj w klubie! Ja też mam 6 paczek do zrobienia :szok: dostaję drgawek na samą myśl :-D:-D a co do choinki, my mamy taką 1.35 bodajże, mam jeden malutki łańcuch złoty i jeden czerwony i wystarczy. Nie ma co walić tego wszystkiego fiu - bździu na choinkę :tak: jakbym miała dużą to i może tak... a tak nie mam warunków... Bombki kupowałam w zeszłym roku i są w dobrym stanie ;-)

Dziewczęta a wieszacie np cukierki na choinkę?
 
Do góry