reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej
Truska hello.

Marla.z tablicami postanowione,zaraz zamawiam.Emilkowi też wezmę żeby nie zabierał Maćkowi.Jemu zamówię z Tomkiem.
A jak rano zaprowadziłam Maćka do szkoły to po prostu poszłam do klasy i przepytałam chłopców co bardziej lubią Ben 10,czy Spider mana,i wyszło 7 jednego a 7 drugiego.
A ceny wózków są kosmiczne też patrzyłam.

Emil po wczorajszym wyskoku z rzyganiem,już dobrze się czuje.Wczoraj zwrócił o 20 ostatni raz,po leku jest ok,Stosuję jednak dietkę bez mleczną,i delikatne jedzonko.Zobaczymy.
 
reklama
Asiu, zdrówka dla Emilka! A te tablice w końcu zamawiasz 7 takich i 7 takich??? i co spodobał się pomysł dzieciom w Maciusia klasie?
 
Asiu, zdrówka dla Emilka! A te tablice w końcu zamawiasz 7 takich i 7 takich??? i co spodobał się pomysł dzieciom w Maciusia klasie?

Ewunia.
Wiesz dzieciaki nie wiedzą że to będzie na mikołaja,po prostu jak poszłam do klasy to powiedziałam Pani że muszę popytać jakiego bohatera lubią chłopcy bardziej,to Pani wymyśliła,że to potrzebne do jakiejś ankiety o bajkach.To dzieciaki wzięły to za fajną zabawę,
Już zamówiłam 7 x Ben 10,i 7x Spider man.Napisałam sobie w zeszycie ze składkami przy każdym chłopcu ,literkę B,lub S.I wiem któremu do paczki włożyć jaką tablibcę.Zamówiłam Emilowi z Tomasem i dla córeczek koleżanki Truskaweczkę.

Dla dziewczynek Hannah Montana.
 
Witam się rano - spałam :-D pierwszy raz od wtorku udało mi się usnąć - nie na długo bo 3 godzinki ale zawsze coś. Jak we wtorek wieczorem dostałam 39,5 tak z małymi przerwami trzymało mnie do dzisiejszego rana i dopiero teraz mnie mam nadzieje na stałe puściło na 37,3. Szkoda tylko że chyba zaraziłam Karolę bo ma takie stany podgorączkowe. We wtorek wieczorem Karolę zabrała babcia bo M na nocce a ja prawie 40 gorączki i oddała dopiero w środę wieczorem. Ale czwartek do południa siedziałyśmy tylko we dwie. No nie było szans żeby nie złapała a M. też chyba złapał :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Truska - ty piegusie :-D M. pokazał mi twoje zdjęcie na profilu twojego męża na NK :-D:-D:-D A twój mąż to zawodowy pilot - zapytać go gdzie jest ten ciuchland co ty jeździsz to w Krakowie byśmy wylądowały :-D

Zbieram się powoli na kontrolę do lekarza i Karolę zbieram na wizytę. Mam nadzieję ze u niej to zwykłe przeziębienie :-(
 
Rzeczywiscie juz niedlugo zobacze swojego dzidziusia :)
ale do tej momentu bede miec urwanie glowy... i najgorsze ze z tego wszystkiego nie moge spac...tylko mysle i mysle...a to czy na Prostej bedzie mi dobrze? a czy dziecko bedzie zdrowe? czy sobie poradze? /pracuje i ucze sie sie/ jak bardzo bedzie bolec? it.itd.
 
Ja do końca przyszłego tygodnia na zwolnieniu. A tak chciałam do Świąt dotrwac bez (noo, nie do samych..)
No ale jak trzeba to trzeba. Odpoczne trochę, może mi przejdzie.
 
Truska - ty piegusie :-D M. pokazał mi twoje zdjęcie na profilu twojego męża na NK :-D:-D:-D A twój mąż to zawodowy pilot - zapytać go gdzie jest ten ciuchland co ty jeździsz to w Krakowie byśmy wylądowały :-D

:-D W Krakowie tez są pewnie jakeis fajne ciucholandy ;-)
Ale ostatnio byłam na Zagadańskiej kolo SHL-ki tez mają czasem fajne ciuszki

Rzeczywiscie juz niedlugo zobacze swojego dzidziusia :)
ale do tej momentu bede miec urwanie glowy... i najgorsze ze z tego wszystkiego nie moge spac...tylko mysle i mysle...a to czy na Prostej bedzie mi dobrze? a czy dziecko bedzie zdrowe? czy sobie poradze? /pracuje i ucze sie sie/ jak bardzo bedzie bolec? it.itd.

Ja rodziłam dwójkę dzieciaczków na prostej byłam zadowolona :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
truska - nie dość że fajne to jeszcze mega tanio.
Ja kupiłam Filipkowi za 8 zł super kurtkę a za 4,5 bluzę - w stanie idealnym jak dla mnie. A siostrze sztruksy Next za 7 zł - wogóle nie widac że używane
No ale jeszt tego duuużo. Do tego 2 razy w tygodniu są obniżi 50%. Ale słyszałam , ze jak towar przychodzi to masakra. Podobno ludzie sobie ciuchy z koszyków wyrywają :szok::sorry:. Nie widziałam, ale juz z różnych xródeł to słyszałam. Byłam tam tylko raz, a mam taka chęć tam jeszcze zajrzeć, bo poluję na jakieś gatki ciążowe, bo za dżinsy dałam 140 zł i nie chcę znowu tyle płacić, tym bardziej że już tylko 4 miesiące zostały:eek:
 
Do góry