reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Laseczki ja na chwilkę.

Kamilko u nas już wszystko ok,z Emilem już duuużo dużo lepiej,jeszcze tylko pokasłuje.Dziękuję za pamięć.

Joanna,witaj po przerwie,ja miałam taki podły nastrój jak chłopaki chorowali,do tego m,i ja także w domu szpital był.
A jak Ci się jeździ??

Sikoreczka witaj u nas.

Ewunia,my to w niedzielę wszyscy pospaliśmy do 10,15,jak zobaczyłam godzinę to z niedowierzaniem sprawdzałam czy zegarek działa:-D:-D

Marla,a może jak znajdziesz wolną chwilkę to połaź po sklepach i zobacz wózeczki ,jak Ci wpadnie jakiś w oko to obejrz ze wszystkich stron i ,potem kup na allegro jak będą tańsze.
A zresztą wczoraj jak popatrzyłam wieczorem za twoim śladem na te wózki to one wszystkie takie sztywne,bez żadnej amortyzacji.

Dziewczyny moje dziecko przechodzi bunt dwulatka,masakra.:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zaraz Maciek wraca ze szkoły,dziś go nie odbieram,bo umówił się z kolegą tym co był u niego na urodzinach,i ma odebrać ich Agnieszka mama tego kolegi i mają przyjść do nas poszaleć.

Laski siedzę na allegro i przekopuję co można by kupić dzieciakom też na mikołajki do szkoły,oczywiście symboliczne drobiazgi bo do tego będzie paka ze słodkościami ,i wyczaiłam coś takiego tablice z mazakiem zmywalnym.
Doradźcie czy może być.


Takie dla dziewczynek:

HANNAH MONTANA TABLICA

lub

OWIECZKA TABLICA

a takie dla chłopaków:

BEN 10 TABLICA

lub.

SPIDERMAN TABLICA

Doradźcie coś bo jestem zielona,a ja w 3 klasowej i myślimy o tym mikołaju.
ASIULKA dla dziewczynek to fajniejsza ta tablica Hana montana a dla chłopców Ben 10 bo to teraz jest w modzie :tak::-)A JAk mi sie jeżdzi ?mogloby lepiej Pierwsza jak wyjeżdzalam tyłem to walnęlam w slupek i tlumik sie urwal :-D a i kiedys na rondzie zjeżdzalam od koscioła Św krzyża i wjeżdzajac na rondo zaczęlam jechac i stuknęlam faceta albo kogos bo mi zajechal bo jak wjeżdzalam to lwą mialam wolną .zjechalam na bok i wysłalam męza i sie okazało ze tago kierowcy co go puklam nie ma więc ewidentnie byla jego wina bo zwial pomijają to że cykora mam jak jadę i opel cięzka krowa i trudny samochód dla początkującego kierowcy ale wszyscy mi mówia że lepiej sie nauczyć na większym :tak:
 
ASIULKA dla dziewczynek to fajniejsza ta tablica Hana montana a dla chłopców Ben 10 bo to teraz jest w modzie :tak::-)A JAk mi sie jeżdzi ?mogloby lepiej Pierwsza jak wyjeżdzalam tyłem to walnęlam w slupek i tlumik sie urwal :-D a i kiedys na rondzie zjeżdzalam od koscioła Św krzyża i wjeżdzajac na rondo zaczęlam jechac i stuknęlam faceta albo kogos bo mi zajechal bo jak wjeżdzalam to lwą mialam wolną .zjechalam na bok i wysłalam męza i sie okazało ze tago kierowcy co go puklam nie ma więc ewidentnie byla jego wina bo zwial pomijają to że cykora mam jak jadę i opel cięzka krowa i trudny samochód dla początkującego kierowcy ale wszyscy mi mówia że lepiej sie nauczyć na większym :tak:

O kochana to masz już przeżycia .
A ja też wsiadłam od razu do opla.Mamy opel vectra C z 2003roku.
I powiem ci że jak kiedyś przestawiałam koleżance auto peugota 207,to dziwnie było taki mały.
 
Ja mam Daewoo Matiza, a wcześniej jeździłam Fordem Mondeo i Mercedesem 190... ciężko było wsiąść w taką "kolubrynę" jak tyle wyjeździłam się na kursie Oplem Corsą ;-)
 
hey dziewczynki
Kamilka, w sumie dobrze mi się zdawało, sprawdziłam sobie kalendarz szczepień i rzeczywiście są dwa szczepienia po 2 roku życia i koło 3 - na WZW A, nie obowiązkowe, ale zalecane :-)
Sikoreczka25 - witam nowa mamusię :-)
Asiulka271 - te tablice to fajna rzecz, pomysłowa.a co do wózków, wiesz obeszłam większe sklepy (Świat dziecka, Dziecko, Smyk itp itd...) lipa jak nie wiem co, za gówniany wózek 150zł np... masakra, a jeśli chodzi o amortyzacje to jest jeden fajny na allegro Silver Cross (nowy ok 350zł) wiec staram się go w licytacji upolować...
Asiu, moja tez wczoraj zarzygała mi łóżko, ale to przez zakrztuszenie się musli....
Joanna73- no to nieźle jeździsz, moja kumpela często pod prąd jeździła hehehe, 6 razy prawko zdawała...
A ja wczoraj skrzętnie wykorzystała moje "wolne", przesiedziałam w stajni od południa do wieczora, 2 razy zleciałam i znów ledwo łażę, no ale cóż, tak to jest ;-) Jak teraz nie ma rekreacji praktycznie, to taka cisza i spokój że szok, no ale konie nie wychodzone i potem odstawiają numery, chociaż w sumie spadać też trzeba się nauczyć ;-)
Dziewczyny, tak rozmawiacie o tych samochodach, tez muszę prawko zrobić, samochód jest a tu lipa, szczególnie jak niedługo mój chłop za granice pojedzie na pól roku....
 
Witam! dołączam się z herbatką owocową do kawki!

niedawno wstaliśmy, małe jeszcze przed śniadankiem. Juluś demoluje dom, a Ania nawołuje mnie z łózeczka.

Więc ja tylko na chiwiluńkę, życzyć Wam miłego dnia. Idę dzieciaczki ogarnąć i wrócę :tak:
 
Witam my już po kawce pranie jedno zrobione pogoda dzisiaj super więc musimy to wykorzystać jakiś długi spacer musimy zaliczyć jak Juluś się wyśpi..Myślicie o andrzejkach gdzie zamierzacie je spędzić w tym roku my jak co roku u szwagra Andrzeja oczywiście.Prawka niestety nie mam a przydało by się ale mam problemy z oczami więc raczej nic ztego narazie nie będzie w przyszłości czeka mnie pszeszczep rogówki.MIŁEGO DNIA
 
reklama
ooooo:-p Przeczytałam zaległości z przed dwóch tygodni :tak:

Sol Przeczytałam co się u was stało, zycze zdrówka
Tym sposobem dowiedziałm się ze na 99,9 % procenttwój marcin pracuje z moim męzem :D
Pod warunkiem ze twój pracuje na grunwaldzkiej
Jak usłyszłamo tymco wam się stało
oczywiscie od mojego meza byłam przerazona :szok:

Muszę trochę mieszkanko ogarnąc,
skoczę podprysznic
o 12 jadę do Dandy bo z kolezanką mamy wybrac zabawki
do paczek mikołajowych do przedszkola
popołudniu skoczę odrobic jeden basen z Weroniką
bo była przeziębiębiona z dwa tygodnie temu i tak
mi dzisiejszy dzien szybko zleci :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry