reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Odnosnie wypowiedzie Sol
"A Joanna skończyła kurs i chyba wybiera się na dalszą edukację -na razie odpoczywa po kursie - niedługo pewnie się odezwie. Zdała prawko i chyba już odebrała bo jeździ już po mieście swoim ferrari :-D Miałyśmy się spotkać w środę ale ja leżałam w łóżku zastanawiając się jak się odcina głowę :sorry2: a Joasia mówiła ze ją coś rozkłada. "



nie ferrari tylko Opel Vectra 12-letni :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Asiulka271 kurcze ja też myślę o mikołaju a potem jeszcze gwiazdka, he he za dużo tego.. chociaż moim skromnym zdaniem na mikołaja to jakiś drobiazg, albo słodycze (u mnie w domu tak zawsze było) a na gwiazdkę "coś grubszego" ;-) przymierzam się do wózka dla lalek bo poprzedni zginął śmiercią tragiczną, dlatego teraz musi być coś porządniejszego....
Myślałam o takim zestawie -
GRACO ALL-IN-ONE ZESTAW 17 ELEMENTÓW /z56 (812740908) -

Marla ,ten zestaw jest fajny.Ale wydaje mi się że ten wózeczek to taki trochę sztywny będzie.


Asiulko, super, że z Emilkiem lepiej. A Maciuś jak sobie radzi na treningach? zadowolony?
!

Ewunia,on na treningi to jak na skrzydłach leci.
Wczoraj miał trening,a jak wróciliśmy do domu to mówi że nie może się już kolejnego doczekać.
Zapalony piłkarz.A jak wraca ze szkoły ,od razu siada do lekcji,jak już skończy to pyta czy może sobie polsat sport włączyć.:-):-)
 
nie mieszkam na Czarnowie na Jagiellońskiej

To niedaleko mnie :-):-):-)

Aniu, z tego wychodzi, że niedługo się dowiesz, jak dzidzia wyskoczy :rofl2: ale dobre podejście, co będzie, to będzie, oby było całe i zdrowe :tak:

U nas małe śpią, ja szykuje obiadek. Julka wstanie i walimy na spacer, jak nie pada, to trzeba korzystać :tak:

Asiulka, u mnie to Eurosport często chodzi, ale to ja oglądam :-p ;-)
 
hej dziewczyny

fajnie ze sie pojawilysci dziewczyny


u nas dzis dzien na stresie ale przyszla moja kolezanak z pracy u mnie nocuje i zrobilysmy souie wieczrek z wodeczka bo sresu dzis bylo co nie miara:-:)-:)-( no ale coz ja dzis wymiekam... czekam do konca tygi wollneeeeee ile Boziaaa zechce bo konicec stau bede mogla wiecej z wami popisac i w sumie jestem na biezaco ale nie mam sily odpisac:-:)-:)-:)tak::tak::tak: no sorry dziewczyny. jutro jak bede tezezwa napisze....

Adas mal dzis szczepienie i zostalo mu jedno jedyne za 6 tyg a klejne dopiero za 3 lata:tak::tak::tak: dla mnie super:-):-):-) narazie nie bylo zle w sumie poprostu moj maly ma spoznione szczepienie:sorry::sorry::sorry:
 
u mnie małe śpią a my oglądamy coś w TV, więc wykorzystuję chwilkę i myk do Was, co słychać :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hey kobitki
pogoda oczywiście paskudna, ale przynajmniej nie pada :-D
dziobek-Ania - jak byłam w ciąży z moja to tez się skubana przy każdym usg tak układała ze nic nie było widać, ale ogólnie miałam przeczucie ze będzie baba ;-) no ale jeszcze 3 tyg dzidzia się urodzi i będzie wiadomo.najważniejsze ze zdrowe :-)
mrozik_j - zauważyłam właśnie ze w ciąży się ma jakieś takie dziwaczne sny, teraz dwie moje bliskie koleżanki chodzą z brzuszkami, jedna będzie rodzic na dniach a druga zaraz po świętach, i też mówią ze mają strasznie pokręcone sny... może to hormony???
Joanna - opel czy ferrari- nie ważne- ważne ze w ogóle jeździ ;-) he heh
Asiulka271 - dziękuję za radę (hehe jedyna jak na razie) tez się tego obawiam właśnie, no ale to minus allegro, nie dotknie się i nie obmaca... ogólnie fajnie że synek się tak piłką interesuje, większość dzieci to teraz spędza czas głownie przed kompem albo tv i zero sportu....
Ewunia22 - tak trochę napisałam po tobie do dziubek-ani, sorry,sorry, czytam tak po kolei wpisy i odpisuje :-)
Kamilka_87 - no ładnie, ładnie, żebyś tylko kaca dziś nie miała ;-) heh god, ja już nie pamiętam kiedy alkohol ostatnio piłam, jakoś całkiem zatraciłam ochotę, a zresztą zawsze byłam typem abstynenta, nie musiałam nigdy pić żeby się dobrze bawić ;-)
Kamilka a czasem na bilansie 2 latka i potem przed 3 rokiem życia nie ma jakiś szczepień???
tak w ogóle to na co szczepiłaś??i którym programem idziesz??
No i wreszcie nas dopadło, obie z młodą mamy katar... no ale na szczęście tylko to... :-)
dziś mam znów mój "wolny dzień" i jeśli nie będzie padać to sobie chyba do stajni pojadę, jak teraz prawie nie ma rekreacji to można jeździć do bólu :-) chociaż ostatnio zaopatrzyliśmy się w wojskowe peleryny przeciwdeszczowe i jeden znajomy biegał po całej stajni w tejże pelerynie udając batmana.... hehehehe nie ma to jak faceci :-D
 
reklama
Do góry