reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej laski.
Ja na chwilkę.
Cos się czuję nie za dobrze.Tzn.w nocy myślałam że Rafał będzie na pogotowie dzwonił dla mnie.Takie boleści żołądka jakieś dziwne mnie o 3 w nocy złapały że myślałam że odkituję.
Wzięłam nospe,krople żołądkowe i trochę mnie puściło,że jako tako przespałam się do rana.Przez ten incydent nocny przysnęliśmy i za późno wstaliśmy rano,o mały włos Maciuś spóźniłby się na lekcje,o jak dobrze że szkoła blisko.
W ciągu dnia od czasu do czasu coś mnie gniecie ten żołądek,wydaje mi się że znowu Heligobacter się odzywa ,ju7tro jak wyrobię się to lece zrobić badania a jak nie zdążę to dopiero w czwartek.
Maciuś ma na środę zaproszenie do kolegi na urodziny,musimy jutro prezent kupić.Dobrze chociaż że wiemy czym Ten kolega jego też z resztą Maciuś się interesuje.Bardzo lubi samochodziki HOT WELS.i kupimy mu komplecik tych autek,albo marzy mu się miniaturowe autko audi i koniecznie czerwone.Jak uda mi się je dostać to kupimy to audi a jak nie to zestaw hot welsow.

Nie obiecuje że później zajrze ,zobacze jak bede sie czula.Zdrowka zyczymy i buziaki dla maluchow
 
reklama
Hey dziewczyny
mrozik-j - a mam wychodne ze 2 razy na tydzień ;-) trzeba trochę odetchnąć, a mąż ma okazje posiedzieć sam z młodą :-)
Kamilka - dobrze że zdrowiejecie, na pewno wykończona już byłaś całą sytuacją. a co do kotów to tez nie przepadam, szczególnie za takimi małymi co nie umieją do kuwety robić.. ble ee, poza tym jakby nie było takie kociaki mogą toksoplazmozę przenosić czy tyfus koci i masę innych paskudztw (pchły).... (ja bym na twoim miejscu nieszczepionych kotów do domu nie wpuszczała)
asiulka271 - współczuje, mam nadzieje ze już się lepiej czujesz
a my dziś sobie siedzimy w domu i leniu****emy, później może na jakiś spacer się pójdzie, ale jak na razie to nic mi się robić nie chce, w ogóle to już 5 dzień boli mnie głowa i nie wiem czy to ciśnienie czy coś innego, zapisałam się do lekarza na piątek i zobaczymy....
 
Hej dziewczyny

dzisiaj mialam koszmarna noc poprostu.... dostalam skurczu w obu nogach i chcialam sie skichac przeplakalam z bolu pol nocy obudzilam Adasia i meza normalnie jakis koszmar a teraz siedze padnieta i pije kawe...bo nie widze na oczy:-:)-(

Adas przebrany ubrany dzis jeszcze do pracy i znow wolne:tak::tak::tak: planuje w tym czasie wreszcie wyjsc z domu... chociaz do dziadkow posiedziec:tak::tak:
 
kamilka może masz za mało magnezu i potasu, bo wtedy się dostaje takich skurczów???ogólnie po chorobie jesteś pewnie osłabiona i za mało witamin masz... współczuje, wiem jak to jest bo parę tyg temu tez miałam takie skurcze...masakra...
moja młoda szkodnikuje, zrobiła tak niesamowity bałagan że szok... własnie dorwała moją opaskę z polaru i łazi w niej po domu hehehe
 
Chciałam dziisaj z Filipkiem iść do przychodni. Weszłam i wyszłam. Czarno w środku. Ze 30 osób to od biedy było. Szok, jeszcze czegos takiego nie widziałam, a do przychodni często zaglądamy :eek:.
 
WITAM was kieleckie mamuśki :) cieszę się ze w końcu odnalazłam obecne i przyszłe mamy...
pozdrawiam serdecznie...



 
Ostatnia edycja:
hey dziewczynki
witam nową koleżankę :-) madusia.ck co do planowania gdzie rodzić to myślę że większego wyboru się nie ma, bo zazwyczaj idzie się tam skąd jest lekarz prowadzący.... ja osobiście rodziłam na Prostej; szkoła rodzenia tam jest ale stwierdziłam że nie mam ochoty tam chodzić... :-) ogólnie na Prostą nie mam co narzekać, chyba że na nad gorliwość położnych i pielęgniarek, hehe bo spokoju człowiekowi nie dawały, takie troskliwe ;-)
mrozik_j - u mnie w przychodni to samo, mielismy iśc na szczepienie, to nam przełozyli bo chorych jest tak dużo że lekarze maja roboty po łokcie i nie nadąrzają...
Nie wiem jak was, ale mnie pogoda dobija... młoda łazi po scianach, więc dziś się się ugadałysmy z koleżankami, zbieramy dzieciaki wszystkie razem i niech się bawią ;-)
 
hej dziewczynki :-)
witam nowa przyszla mamusie madusia.ck , ja rodzilam na Kosciuszki, tam tez chodzilam do szkoly rodzenia ale w sumie nie potrzebnie bo mialam cesarke, nie polecam tego szpitala a szczegolnie pani ordynator oddzialu noworodkow, ogolnie pielegniarki na plus, ale pani Pazera, szok, niemila i obludna :wściekła/y:
Bylam z Kuba u lekarza, ja na szczescie u dzieci zdrowych, bo na kontrole po chorobie, balam sie po pokaslywal jeszcze i nie wiedzialam co robic, ale moj kochany pan dr powiedzial, ze wszystko ok, a kaszel w koncu minie, do przedszkola od przyszlego tygodnia :-)
ale pogoda, niemilo, ze nawet z domu nie chce sie wyjsc a ja musze tyle dzisiaj pozalatwiac :rofl2:
 
reklama
Hej babiniec :tak::tak:

madusia wiatmy, witamy i czesciej zapraszamy :tak::tak::-D

Staszna pogoda, wczoraj mielismy z dziecmi na spacer isc na ale przeciez tak lało, ze tylko transport samochodem wchodził w gre.
A Krystian kasłac mi zaczał we wtorek, dałam mu na noc actifed bo meczył go taki suchy kaszel a wczoraj kupilismy w aptece syropek na kaszel. No i powiem wam ze dzisiaj juz lepiej ale zostawiłam go w domu tak na wszelki wypadek.

A takw ogóle co tutaj tak cicho????? Gdzie sie podziewacie.


A co do tych szpitali to ja tak jak marla tez rodziłam na Prostej i mam bardzo podobne zdanie. :tak:
 
Do góry