reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Hej kobiałki.
U nas z dnia na dzień lepiej.
Macius zawiedziony ,bo go dzisiejszy trening ominie.
Wczoraj wieczorem Emil tak szalał,jak nie wiem,ganiał się z psem po całym mieszkaniu,jak się zmęczył to siadał odpoczywał,i dalej od nowa.Wyciągnął z szuflady centymetr i próbował przywiązać Maciusiowi nogę do krzesła.:-D:-DNormalnie kosmos wczoraj był.W dzień przespał się tylko 1,5 godzinki,a potem od nowa szalał.Na pełnych obrotach był do 22,i w końcu padł na środku dużego pokoju na dywanie.
 
reklama
Hej Kobitki.
Ładniutka mieliśmy dziś pogode, u nas spacer i zakupki zaliczone.
Kurde powiedzcie mi co zrobić żeby moje dziecko chodziło wcześniej spac, w południe czasem śpi, wczoraj zasnął po 24 a dziś pobudka przed 7 :szok: ja po prostu osiwieje. Zero odpoczynku, skąd te dzieci mają tyle siły :sorry:

Asiulka ale masz pomysłowych chłopców, hehe usmiałam się z tego centymetru :-)
Marla a do której stadniny jeździsz na koniki?:sorry2:

Zdróweczka dla wszystkich chorowitków i małych i dużych

 
Hejka - my właśnie wyszłyśmy ze szpitala - Karolę zabrały dziadki żebym mogła dom posprzątać i iść odwiedzić M. na oddziale. Czeka mnie sprzątania od cholery i chyba Karolę zostawię dziadkom na noc - zobaczymy. Idę wziąć coś dla M. i spadam - napiszę wam później (jutro albo później co się stało).
 
hej dziewczyny

a ja sie dzisiaj wreszcie wyrwalam z domu poszlam na kurs ale po 3 godzinach musialam wrocic bo maz dzwonil ze nie daje sobie rady:dry::dry: ale dobre i to...

u nas ok Adas dzisiaj mial postawione banki bo juz mam dosc jego chorob normalnie to dziecko musi wyzdrowiec bo zbankrutuje na lekach i wogole sie z domu wyniose bo jak slysze to jego jecznie i marudzenie to mi sie wnetrznosci przekrecaja w brzuchu... jestem juz wykonczona to jest dla mnie za ciezkie:sorry::sorry::sorry: i 4 tydz bedzie w domu siedzial...

ja juz wrocilam doslownie do swiata zywych w poniedzialek do pracy i czwartek piatek mam wolne hehehe

adas mi teraz spi wysmarowany i ja czekam na mezusia..
 
hey.
Sol cokolwiek się dzieje życzę powrotu do zdrowia, mam nadzieje że nic poważnego.
Kamilka - po bańkach to już na pewno wyzdrowieje, zobaczysz a będzie biegał ;-) i nie będzie marudził ;-) Tobie też zdrówka :-)
Dziś mamy znów dzień Tatusia i Córci, mamusia się ewakuuję ;-) Obiad dwóm pieronom robię, żeby z głodu nie pomarli hehe i niech siedzą razem :-D
Trzymam tylko kciuki żeby nie padało, jak narazie 5st na + więc jest dobrze ;-)
ok,znikam, miłej niedzieli życzę :-)
 
u nas dzisiaj ok Adas przespal cala noc grzecznie w swoim lozeczku:-D:-D ale jestem happy pierwsza noc od 4 tyg znow przespana u siebie w lozeczku ehhh chyba vchoroba wreszcie mija:tak::tak::tak: ale za to rano cos mu sie snilo obudzil sie z takim placzem ze serce wali mi do teraz:crazy::crazy:

teraz glupek maly sie wyglupia i wscieka :sorry2::sorry2:ja juz sniadanie zjadlam wypilam kawe i cala sie telepie znowu przed pujsciem do pracy:sorry2::sorry2::confused2::confused2::confused 2:

i zaczelam sprzatac prac i zmieniac posciele... wczoraj moja mama przyniosla Adasiowi malego kotka i to" cos" jak wychodzili juz do domu zesral sie w Adasia lozeczku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: myslalam ze zamorduje moja /matke za tego KOTA nienawidze kotow:no::no::no:
 
Sol - to wszyscy w szpitalu wylądowaliscie? Co to się porobiło :eek:
Kamilka - ja myślałam o bańkach dla Filipa, ale jakoś sie zebrać nie mogę. Kupiłam te próżniowe - ale nigdy jeszcze nie widziałam ich w działaniu :sorry:. U nas zawsze sie te PRAWDZIWE stosowało :-p. Ale nie wiem jak dam rade postawić mu próżniowe, wiec o tamtych to nawet mowy nie ma
Marla - to co ty tak wychodne masz? :cool2:
Asiulak - i jak u Was po weekendzie
 
reklama
Do góry