reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzien dobry

asienka r no widzialam ta pogode ,zimno,wieje i padalo przed chwila a teraz slonce pieknie swieci:shocked2:

anineczka i jak na starych smieciach?

U nas nic,poza tym ,ze synek caly czas by tanczyl ,nawet jak nie ma muzyki,roztanczyl sie chlopak:-)a najbardziej lubi piosenke Ona tanczy dla mnie:-)
Na jednej imprezce urodzinowej byl u kolezanki,pieknie sie zachowywal ,teraz druga imprezka przed nami u kolegi z tego samego roku.
Mi sie wdala infekcja do oka/,az do Dublina musielismy z tym jechac bo lokalni lekarze nie wiedzieli co to:shocked2:A Gabrysia musialam zostawic u kolezanki i byl bardzo grzeczny,tylko przy mamusi nie slucha sie i pozwala sobie na wszytko.

Wlasnie dostalam tel ,ze zajecia sa odwolane bo nie moga dojechac przez ten snieg.

Milego dnia
 
Witam.

Eee no już po śniegu,przynajmniej u nas.Tylko strasznie zimny ten wiatr:crazy:
Matt został w domu,bo się źle czuje,w weekend gorączkował.

Fifi ooo nie wspominałaś o przeprowadzce...chyba :sorry:
Zmiana domu tylko,czy miejscowości?

Damada jest super! Stare,znajome miejsca :-)
Kilka nowych sklepów powstało.

Dzieci zazwyczaj są grzeczniejsze,kiedy rodziców nie ma w pobliżu.
Mam nadzieję,że z okiem to nic poważnego?

Tichonku to dobrze,że landlorod w końcu wziął się za mieszkanie.


No nic,wypijam kawkę i wezmę się za chatę.
M podjedzie do przychodni,bo okazało się,że nie wykreślili nas z listy pacjentów (a dzwoniliśmy do nich przed wyjazdem do UK by to zrobili,teraz się cieszę,że jednak tego nie zrobili) i zmieni nasze adresy tam i poda nowe nr.telefonów.
Jeszcze kupę spraw do załatwiania mamy:sorry:


edit.znowu sypie śnieg.
 
Ostatnia edycja:
Hejka.
Zimno dzis jak cholera,ale w domku ciepełko.:-)Igorio zasypia,ja zaraz sie biore za przygotowanie obiadku.Zasłony sobie stopniowo piore,żeby przed Swiętami nie miec za duzo na głowie.
Anineczko zdróweczka dla synka.
Miłego Dnia.
 
Dzien dobry!

Juz myslalam, ze przez ten snieg bede jechac autousem do pracy, ale akurat przestalo wiac, wiec poszlam spacerkiem :)

Bylam dzisiaj na usg :) Poniewaz maz w pracy, a rodzice w Dublinie to zabralam ze soba mame ;) Duzy chlop mi rosnie - wazy 2.70kg! Poza tym, wszystko inne w porzadku :) Wyraznie widzialam jego zeberka i kregoslup, heh, i buzke i raczki :) wspaniale :)

Poza tym, padam juz ze zmeczenia, jeszcze 2.5 godziny........
 
reklama
Asienko mialam w Rotundzie - dlatego, ze cukier wyszedl mi wtedy za duzy, to automatycznie wyslali na scan, zeby sprawdzic, czy z dzieckiem wszystko w porzadku.
Ale od dluzszego czasu przy kazdym usg mam mowione, ze Ignacy jest duzy 'na dwa tygodnie do przodu' ;)
Ja sama wazylam 4150 jak sie urodzilam ;)
No nic, do porodu jeszcze chwilka czasu zostala ;) Moja mamcia ma przeczucie, ze urodze przed terminem.

A Ty i Malutka jak sie czujecie? :)
 
Do góry