reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hmmm, Nati, u mnie tez minie pewnei sporo czasu zanim znajde ten odpowiedni wozek ;) poza tym, ja to lubie miec tak wszystko juz jakby 'gotowe', miec po prostu rozeznanie ;)
 
reklama
Witam

Wczoraj mnie nie było,bo pojechaliśmy do konsulatu wyrobić Antkowi paszport tymczasowy,dosłownie dostanie go na 1 miesiąc,byle przekroczyć granice UK-IRL. :tak: Za tydzień jest do odebrania.
Oczywiście będąc w Manchesterze nie mogliśmy nie pójść do Muzeum Manchester United.Niestety tylko na stadion nie weszliśmy bo właśnie były przygotowania do meczu.Ale chłopaki przeszczęśliwe:tak:

Fifi Kamci chodziło o inhalacje a nie instalacje :-D:-D:-D
Ona zwykle się spieszy,wpada na sekund pięć i w dodatku na tablecie lub telefonie pisze,:-D
Inhalacje inhalatorem(potoczna nazwa) lub nebulizatorem(poprawna nazwa)

:-D:-D:-D heheheh dobre dzieki za sprostowanie aninnieczko dopiero teraz dotarlo do mnie ze instalacja sie w poscie poja:-)wila:-)
 
Dziewczynki - żadna mnie i tak nie przebije hihi - ja wózek dla Kubusia kupiłam miesiąc przed rozpoczęciem staranek o Niego. Trafiła się okazja, że dziewczyna sprzedawała, a ja taki chciałam mieć.
 
AsieńkaR - dokładnie, wózek kupiłam w czerwcu chyba, a od lipca zaczęliśmy staranka.... ale już nie chciałam wózka po Alince i dlatego jak sie nadarzyła okazja, to kupiłam ten, co mamy teraz.
 
Katrina, haha dobra jesteś! Fakt - żadna Cię nie przebije ;) a jaki wózek tak Cię zauroczył?

Asienki, jak spotkanie? Pewnie udane :)

Zalałam sobie dziś ucho podczas mycia włosów, nic kurka nie słyszę na jedno ucho :/ pierwszy raz mi się tak zdarzyło że tak długo mam 'wode w uszach'...
Jessuu tak ta pogoda mnie dobija, mam takiego lenia i nic mi sie nie chce :( dziś zmusiłam się by choć pościelówkę zmienić, i co? I Alicja musiała 'ochrzcić' świeżo przebraną kołderkę! Uwielbiam to :/
Okna by się przydało pomyć, ale jak jak co dziennie pada :(
 
Hej z wieczorka
Katrina dobra jesteś :-D.Ale jak miałaś okazje to czemu nie.:tak:
Barmanko umnie tez by sie przydało okna umyć,sa takie brudne od deszczu.Jestem ciekawa,kiedy wrescie pogoda bedzie.
Nati oby Cie nie rozłożyło,zdróweczka.
Dzis Igorek nie spał w dzień,bo długo rano pospalismy.Ale przed 19 juz poszedł spać.
Miłego wieczorku.
 
reklama
oj kobietki. pogoda mnie wykańcza, ale z tego co widzę i czytam to nie tylko mnie :baffled:
katrina hehe, jeszcze nikt mnie tak nie zaskoczył:-) wózeczek szybciej niż dzidziuś:-). ale skoro była okazja to czemu nie?
barmanka nic mi nie mów o oknach. moje z jednej strony brudne od deszczu, z drugiej strony od łapek moich chłopców.
W sobotę idziemy na imprezę urodzinową kolegi. byłam na zakupach, kupiłam kiecke i co? jutro chyba jadę oddac. w sklepie mnie oczarowała a w domu juz mi w niej nic nie pasuje. wrrrr wściekła jestem sama na siebie. ostatni raz cos kupuje pod wypływem emocji.
 
Do góry