reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witajcie

GRARTULACJE!!!! dla kolejnych ciężaróweczek!!!

Znam ten ból, pochodziłam na siłkę kilka tyg. i musiałam sobie odpuścić, bo niestety kolidowało to z praca mojego męża. Już nawet nic nie planuje, bo po co mam się denerwować, że znowu muszę zmieniać plany.
 
reklama
Hej.
Tichonku ja tez jestem uparta:tak:ale ważne ze doszliśmy do tego.:-)My tez juz mamy bilecik w domku na mecz ,M dzis rano przywiózł.:-)
Barmanko ogólnie słaba jestem jakoś,mam zachcianki różne.A z Igorkiem tak nie miałam.
Andzia
Gratulacje.No to mamy podobne terminy:)
Aniaa oby choroba sie zadna nie przyczepiła.
AsienkoM gdzie sie podziewasz?
Natii udanych zakupów.
Dzis juz byłam w sklepie z Igorkiem,przewietrzyć sie troche.Po południu jade do kolezanki na herbatke.
Miłego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam na chwilkę oswiadczyć,że znowu PADA DESZCZ!!! Koniec miłego dnia:wściekła/y: W sama porę wrócilismy ze starszym ze szkoły. Łeb mi pęka, pomyślałam,że kawka pomoze ale chyba pogorszyła:-(. Kiedy chciałam się nafaszerować tabletkami okazało się,że mój P wszystko zjadł i pozostawiał puste opakowania. wrrrr:wściekła/y:. wasi panowie też maja takie dziwne nawyki, zeby zostawiać puste opakowania? po mleku, jajkach, maśle. no kurcze jak puste to wyrzucam. :-)
 
Hahaha Priv - skad ja to znam ;) U mnie podobnie...... i jeszcze potrafi zuzyc ostatnia rzecz, np ostastnia rolke papieru, ostatnie mydlo w kostce, ostatni worek na smieci... a potem jest zdziwiony, ze sie papier skonczyl etc :D Przeciez ja tez nie sprawdzam codziennie czy mamy wszystko 'na stanie', a jak zuzywam ostatnia rzecz, to mowie, ze trzeba kupic to czy siamto ;)

Niedlugo koniec pracy...... mi tez glowa peka... jeszcze za oknem buduja nowego Lidla i ciagle halas.......
 
Mój P też tak miała,ale moja rozdarta gęba ustawiła go do pionu:-D
Dziewczyny,idę na tę Zumbę:tak:Koleżanka,która bardzo chce iść ze mną zaproponowała,żebym dzieci na tę godzinkę do niej przyprowadziła i jej mąż się z nimi pobawi:-)Ich syn chodzi z Radkiem do klasy więc moje chłopaki znają jego i jego tatę więc myślę,że nie będą za mną płakać;-)A do tego koleżanka mieszka 3 minuty ode mnie więc wracając z Zumby ich odbiorę:tak:Coś czuję,że jutro się z wyra nie podniosę:zawstydzona/y:Kondycja zerowa,opona ja w ciągniku,dupsko jak szafa,będę umierała:baffled::-D
 
Asieńko_r oby,oby bo trza coś wreszcie zrobić dla siebie:tak:Sama bym się nie spytała czy mogę mu dzieci zostawić bo chcę na Zumbę,nie lubię tak chłopaków komuś podrzucać,ale jak się sami zaoferowali...:-p:-)
Albo pójdę raz a potem będę miesiąc chorowała i nie będzie potrzeby dzieci z nikim zostawiać:zawstydzona/y::-D
 
Tichonek powodzenia na zumbie...ehhh ja tez chodzialam i dalej bym chcodzila gdyby moj J nie pracowal na zmiany ,dobrze ze masz z kim dzieci zostawic na angieslki tez chcialam chodzic i co nie ma jak bo zajecia sa rano takze lipa
a co do naszej rozmowy to fakt tak mowilas bo Gliwa juz wiedziala w kraju ze jest w ciazy ale u lekarza byla pozniej tak ze wszystko sie zgadza

Jo Ty to masz ten glosik :-D
Wichurka,Priv oby bole glowy przeszly


A my dalej bez telewizji juz ponad tydzien cos dekoderem sie stalo w sobote J umowil sie z gosciem i zobaczymy czy nam wymieni czy co narazie ogladamy filmy na necie dzis sobie obejrzalam ''Nad zycie"
 
reklama
hehehehe Tichonek to się uśmiałam. rozdarta gęba, opona od ciągnika. tylko juz nie przesadzaj z tą samokrytyką. Na pewno bardzo dobrze wyglądasz. No i trzeba pamiętać,że kochanego, miekkiego ciałka nigdy dość :-D.
wichurka chyba każdy facet jest taki sam. mój też zuzywa ostatnią rzecz i potem wielce zdziwiony,że czegoś niema. i wkurza mnie jego zdziwienie jak sie gel do golenia skonczy- no kurcze przeciez ja tego nie używam!

widziałam dzisiaj program Makłowicza, był w Dublinie.zrobił smakowitego steka Stek po gaelicku - Telewizja Polska SA na pewno niedługo spróbuję to zrobic. i powiem wam,ze nie wiedziałam,ze jest organizowany taki targ z jedzeniem w dublinie. TEMPLE BAR CULTURAL TRUST - Temple Bar Food Market więc trzeba się wybrać i popróbować tych smakołyków,
 
Do góry