reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Nati ja tylko robię z cukrem.Zasypuję cebulę cukrem właśnie i po nocy daję sok.Możesz dać,ale malutko na początek i obserwuj czy nie ma jakieś niepożądanej reakcji,nie powinno być.Nie dodawaj miodu bo może uczulać,no nie wolno czosnku.Choć dla takiego maleństwa chyba lepiej będzie sok z buraków :tak:


Idę pod kołderkę,dzisiaj ma być przymrozek.Temperatura w Living roomie spadła do 18,5 :szok:


aha
damada nie ma sprecyzowanego osiedla w Portlaoise...ważne by dom był fajny i cicho i bezpiecznie było.
Wcześniej mieszkałam w okolicach Dublin Rd ( Rathevan i zaraz koło więzienia )...i w sumie gdyby to była ta część miasta ułatwiłoby to mojemu M dojazd do Dublina do pracy.O ile ją dostanie :tak:
 
reklama
Dziewczyny kiedy jest przerwa wielkanocna w szkole irlandzkiej i kiedy się kończy? Czy zapisywałyście dzieciaczki do szkoły szybciej, tzn rok, dwa przed rozpoczęciem szkoły?
 
Hej:)U mnie pobudka dzisiaj o 5.30:szok:jejciu jak mi się chce spać:wściekła/y:a mały buszuje i bawić sie chce.Nawet mocna kawa nie pomaga:no:;-);-)No ale:)Bywa.Na obiadek rybka w sosiku;-)Dzisiaj musze na poczte skoczyc na jakies mniejsze zakupy.Mąż w pracy,wczoraj miał wolne więc troszke posiedzielismy razem :-)Koleżanka mi przywiozła ten syropek Flegamina,Mam nadzieje ,że małemu pomoże.Jeszcze katarek tylko wyeliminować:tak:Ja to sie juz lata nie moge doczekać:-)
Aleee mrózzzz :baffled:
tygryskowanie wiedziałam,ze do pracy juz wróciłaś.Jasne,ze sie musimy spotkac na kawe i pogaduchy:)Samopoczucie juz lepsze?Dzieci z nianią zostawiasz?Do której szkoły małego zapisujesz?;-)
anineczka bardzo Ci dziekuje za rady;-)napewno zrobie mu z buraków.Ciekawe czy wogole wypije:)U nas tez temperatura z wieczora strasznie szybko spadała a rano to juz masakracja jak zimno.Straszny mróz.:blink:


Mego dnia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Bry

U nas pierwsza sucha noc bez pieluchy:):), jestem z niej dumna, że jednak dała się przekonać. Mało tego, przed 23 się obudziła na siku:):):cool2:, w pieluszce jak spałą to absolutnie nie dała się wysadzić, nie mówiąc w ogóle o jakimkolwiek budzeniu

Wzięłyśmy wczoraj aplikację do przedszkola, trzeba zapłacić 100 euro depozytu za trzymanie miejsca, ale w październiku jest do zwrotu.

Nati no oby we wtorek maluszek nie wywinął mamusi numeru i się nie schował, jak siostrzyczka:-p:cool2:
AsienkoM udanych przygotowań i do zobaczenia jutro:)
Damada ja moją Anię przestałam kłaść w dzień, jak miała półtora roku, bo długo nie chciała usnąć, a ja zasypiała koło 16 to potrafiła szaleć do 22.30, więc przestawiłam ją na niespanie i od tamtej pory zasypia koło 20 znowu. Ale ja po niej widziałam, że aż tak bardzo tych drzemek nie potrzebuje, bo potrafiła kilka dni nie chodzić spać i nie wyglądała na zmęczoną. Każde dziecko jest inne, jedne potrzebują dłużej snu w dzień, inne krócej

Dobrego dnia
 
Hej

Aniaa83 - widzialam takie dzieci chodzace na balet na silowni, w ktorej kiedys cwiczylam, i wssystkie gwiazdeczki byly bardzo zadowolone, a dla rodzicow to nawet ulozone byly 'lawki' ze stepperow ;) ale jakby na zewnatrz sali, zeby chyba dzieci nie byly skupione na rodzicach ;) Teraz po przeprowadzce jest obo k mnie takie dance studio factory, gdize mozna wynajmowac sale i widzialam, ze maja tam tez balet dla dzieci, no ale ja swojego synka na tance nie wysle ;) przynajmniej nie na te baletowe ;) Chociaz... ci faceci w rajstopach z umiesnionymi nmogami wygladaja calkiem sexy na scenie tanczac ;) hehehehe

U nas takich atrakcji nie ma dla rodzicow;-)rodzice wychodza z sali mozna podgladac przez okno
Poki co narazie chodza same dziewczynki


Aniaa ooo balet dla dziewczynek, fajna sprawa. Jeśli Nacia zadowolona to i ty zadowolona. Super. Zawsze jakieś zajęcie i jest gdzie troche energii zostawic.

Ja jestem zadowolona ale najwazniejsze ze moje dziecko jest zadowolone i widze ze ja to interesuje wiec na przymus nie chodzi a sa dzieci ktore rodzice na sile prowadzaja wielki placz jest dla mnie to troche chore ale coz...wazne ze moje dziecko szczesliwe
A co do energii to racja po calym dni poszla szybko spac



Dziewczyny kiedy jest przerwa wielkanocna w szkole irlandzkiej i kiedy się kończy? Czy zapisywałyście dzieciaczki do szkoły szybciej, tzn rok, dwa przed rozpoczęciem szkoły?

Ja zapisywalam do szkoly rok wczesniej

Nati
o matko o ktorej :szok:szok moje wstaly o 8.30 mamusia by jeszcze polazala ale nie daly
Asienko gratulacje dla Anusi

Milego dnia
 
Bry:-)
U nas chyba zaraz będzie padać:dry:

Mateusz coś od wczoraj pokasłuje i kicha a Radek ino kaszle:sorry2:Cudownie:dry:Na razie uruchomiłam wit.C i wapno w syropie,ale chyba trza będzie i syropa zatrudnić:sorry2:
Posprzątałam,obiad zrobiłam i mam luza:-)

Dziewczyny kiedy jest przerwa wielkanocna w szkole irlandzkiej i kiedy się kończy? Czy zapisywałyście dzieciaczki do szkoły szybciej, tzn rok, dwa przed rozpoczęciem szkoły?
Ostatni dzień szkoły to 22 marca i zaczynają się ferie,kończą się powrotem do szkoły 3 kwietnia:tak:
Mój Mateo już zapisany do przedszkola i szkoły a Radka zapisywałam kilka miesięcy przed rozpoczęciem roku szkolnego:tak:

...Radek na zadanie domowe między innymi dostaje książeczki do czytania i one sa róznego stopnia trudności.Pierwszy stopień to książeczki koloru czerwonego,następny zielonego,potem niebieskie a na końcu żółte z napisem Fluency i Radek wczoraj pierwszy raz przyniósł żółtą:-)Mój mądrasek,czyta ponoć tak samo dobrze jak anglojęzyczne dzieci:-)...Mama mogłaby taka dobra być z englisza jak syn:zawstydzona/y::baffled::-D
Aniaa piękny nowy awatarek:-)Kiedy się do nas wybieracie?
 
Troche mnie nie było, przegapiłam kilka wątkow, ale głowe wczoraj mi rozsadzało z bólu. tak to jest jak człowiek wszystko ma na swojej głowie. Biegunka juz za nami,a dzisiaj mały chodzi kicha- oby nie przyplatał się znowu jakis katar :no:. od kilku dni mój P. chodzil z bólem zeba i mała dzidzia nie załatwil sobie dentysty. oczywiscie dzwonic i załatwiac musialam ja. ząb wyrwany i po kłopocie:).
damada to całe bieganie było z winy mojego pracodawcy. wymyslała sobie coraz to więcej dokumentów, a sam nie chciał jednego listu do socjala wypisac. na koniec mnoie zwolnił i jeszcze teraz wypisał mi p45 z data wstecz. czyli z listopada. no ręce opadaja. czyli jestem bezrobotna od 2 miesięcy a nawet nie wiedzialam no i po co im było tyle dokumentów. wściekła jestem. bo znowu muszę sie tłumaczyc w socjalu, tak jakby to wszystko była moja wina. mam dwoje dzieci, a bol kregosłupa zaczął się podczas drugiej ciązy i tak juz ze mną został. jeden lekarz mówił,ze to minie,inny dawał paracetamol na ból.
tichonek zdrówka dla chłopaków.
 
reklama
Do góry