reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam u schylku niedzieli. Mnie nogi nadal bola po wczorajszym..
Ewelcia- nic szczegolnego-kosmetyki mi sie pokonczyly a w bootsie fajne promocje na tusze,pudry.. Poza tym pare ciuszkow,rajstop itp. oczywiscie Wikcie tez cos wpadlo..:p
A rogaliki zawsze robie z przepisu mamy,choc moze to i te same,nie wiem. Ciasto rosnie w lodowce anyway ;-)
Lubiczanko-łap! Jeszce kilka sie ostalo ;-)
Tichonek-gratki Mattowi
Josia-mysle ze to calkiem mozliwe,choc zabki niekoniecznie wyjda za chwile. Przewaznie dosc wczesnie daja o sobie znac,choc bywa ze sie przebija i w takim wieku. Zdrowka!
Asienko- najlepsze zyczonka Zuzi :-*

..i znowu poniedziałek.. Oby sie kolejny tydzien dobrze zaczal wszystkim!
Spokojnej nocki Mamki!
 
reklama
witajcie wieczornie

Barmanka - ja zaczynam brać ten syrop jak czuję, że coś się zaczyna dziać, tak nawet profilaktycznie, z tym, że on przy braniu zgodnie z ulotką (15 ml trzy razy dziennie) to wystarcza na 3 dni, więc bardzo szybko się kończy.
Dlatego staram się mieć mały zapas, bo na krótko wystarcza.
 
cześć kobiety.
i znowu czasu brakowało. wczoraj poimprezowaliśmy u sąsiadów, dzisiaj po południu kawka u znajomych, w domu bałagan ale co tam :-D
muszę dzisiaj pochwalić moje dziecko - nareszcie sam zasnął w łóżeczku. on zdecydowanie bardziej woli spać na łóżku, ale wtedy musimy pilnować, żeby nie zleciał. w łózeczku się co chwile obija i się budzi i przez to się złości jak go tam wkladamy :-D
tichonek gratuluje zębów. oby reszta się szybko pojawiała :-D
 
Tichonku weszlam czytam i juz chcialam gratulowac jednego zabka a tu widze ze Matt ma dwa nowe...no to podwojne gratki dla niego:-D
Madbebe mozliwe ze ten sam przepis,bo ja tez ciasto do lodowki wrzucam-drozdzowe oczywiscie:)czasem tez do zamrazalki;-)
 
Tichonku, gratuluje zabkow!

U nas kolejna noc nie przespana praktycznie. Adaś niby śpi, ale mruczy przez sen albo budzi się z krzykiem. Śpi z nami bo wtedy jest troszkę spokojniejszy. Muszą być zabki bo smarujemy dziaselka bonjella i się uspokaja. Nie wspominając o tym ze pakuje do buzi wszystko i ściska dziasla - w nocy potraktował mój nos mało delikatnie :)

Ale jak na złość wskoczyła mu jakaś wysypka. Mąż mówi ze potowki ale mi się wydaje ze to reakcja na baby rice z cow gate'a. Nie miałam już polskiej to dałam mu to i od 3 dni pił. Do tego lekka biegunka od 2, brak apetytu... Czy wysypka może mieć związek z zabkami czy jednak to jedzenie? Jak nie przejdzie przez następne dwa dni to pojedziemy do lekarza..

Masakra ze on się tak męczy strasznie :(
 
Witam się.

Dziękuje za życzenia dla Zuzi. Lot minął spokojnie, choć leciało wielu "starych chłopów" i oczywiście wszyscy pod wpływem większym czy mniejszym ale pod wpływem. I jeden siedział za nami i był okropny.

Ja czuję się zmęczona bo mam jakieś bóle w rękach i nic nie moge w nich utrzymać a dom błaga o sprzątanie. Pranie sie kręci.

Tichonek gratki dla Matta
Josia oby Adasiowy ząbki szybko wyszły

Zdrówka dla chorowitków
 
Witam:)
Vikamcia-mnie się wydaje,że puszczą te dzieci do szkoły normalnie:)))
Tichonek-gratulacje za ząbki:))))niedługo Mamusia przestanie liczyć,bo tak sie hurtem posypia;)))
Aaniu-my też na komunię się szykować musimy:/
Madbebe-mmmmm-pycha;))))
Marta-
no i co?już sama?Odsapniesz przez tydzień:)))
Gosia-Ty mi o bajzlu w domu nic nie mów-u nas masakra,ale dzis zamierzam się za to wziąć
Gastone-cóż za radość dla mych oczu było Cię wczoraj widziec:)Sprawy pozałatwiane?
AsieńkoM-jak impreza roczkowa?
Uciekam,bo do szkoły trzeba towarzystwo odstawic:)Miłego dnia Wam
 
reklama
Do góry