reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.
Ewelcia zdróweczka dla synusia.
Aniaa dobrze ze J pojechał wyjasnic,tez bym nie podarowała.Człowiek tyra a oni oszukuja.
Gastone oby szybko autko Wam naprawili.
Tichonku to ładniutko Mateuszek waży.
Miłego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,

Dziewczyny czy zdarzyło się którejś z was wysłać do Polski za pośrednictwem kuriera nie poczty, paczuszkę wielkości dużej koperty bąbelkowej??? Możecie jakiegoś polecić?
 
Ania i jak udalo sie J wyjasnic wszystko?chamstwo sie szerzy:wściekła/y:
Tichonku nie tylko Ty masz lenia,ale ja tez...Matt niezla ma wage.:ninja2:

Szym spi jakies 15min,a ja obralam ziemniaki,surpoke sklecilam i czekam na m,zostalo miesko podsmazyc:)

Otworzylam teraz bb przez inna przegladarke i smiga dobrze,tamta chyba nie ma czegos,i dla tego nie mialam emotek itd....
 
Witam
Gastone-ło Jasssu...no ciąhgle coś:(((A jak ze zdrówkiem u Was???
Aaniu-dobrze Wam z tym wolnym-to kiedy na urlop?Mam nadzieję,że z tą kaską to tylko niedopatrzenie i juz się wyjaśniło:)
Barmanko-no podołałaś niedzielnym zakupkom w ikei-super:)))
My choinkę mieliśmy ubierać wczoraj,ale jakoś tak nie było kiedyy i pewnie w przyszłą sobotę stanie:)
Martuśka-no to trzymam kciuki...oby było tak aby Wam najlepiej:)
Tichonek-jak dla mnie normalna waga-biorąc pod uwagę,że dziecko do 1kg miesięcznie przybiera:)))
Ewelcia-cmok dla Szyma-zdróweńka
My byliśmy dziś w konsulacie-Danielkowi paszport wyrobić:)))Mikusi postanowilkiśmy jednak irl zrobić:)
 
Część dzionka minął miło w towarzystwie Ani:-)i Lenki.Byliśmy z dziecmi na spacerku.Pozniej kawulka umnie:-):tak:i zleciala czas.Co dzis tak tu pusto i mało piszecie dziewczynki.
Lubiczanko my tez na dniach juz bedziemy mieli paszport irl.dla Igorka.
Miłego wieczorku.
 
A my z Anią byłyśmy w Tesco. Miałam nadzieję, że jakieś fajne promocje będą na otwarcie, ale bez szału:-p. Wysłałyśmy tez papiery na odnowienie FISu i dzionek zleciał. Teraz M poszedł na angielski a my układamy kocki

Lubiczanko a czemu tylko Mikusi wyrabiacie irlandzki? Danielkowi nie możecie?
 
reklama
helloł

to mojemu G brakło pamietam 24 dni :eek: zeby Niki miala ichniejszy
nvm


lubiczanko
- dzięki za odwiedzinki ...


lece dalej- miłego wieczoru
 
Do góry