reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Przed chwilką Zuzia zrobiła mi pokaz swoich fochów, płaczu i pisków:szok:. Zmęczona była, widze, że spać chce, kłada ja do łóżeczka a ta w pisk i płacz:wściekła/y:. No i w końcu musiałam wziaść ją na ręce i ululać. Teraz śpi

AAA i wyszedł ząbek:-). Jak jadła zupkę to łyżeczka stuknęła o ząbka. Sprawdziłam jeszcze raz i faktycznie już jest.
 
Ale się obżarłam :eek: łazanki zrobiłam. Powiedzmy że pypcia "bigosowego" zaspokoiłam ;-)Wiadomo że bigos to nie to sami co łazanki, ale jak się nie ma co się lubi to...;-)
Szybkie zakupy odbębniono (w Lidl kupiłam takie lampki - ustroje nimi u Marcela w pokoju), w sklepie spotkałam koleżankę więc ściągnęłam ją do siebie na kawusie. No i dzionek zleciał.. Sprzątać już mi się dziś nie chce :no: Pozbierałam pranie z dwóch suszarek, poprasowałam to co potrzeba, wstawiłam dwie kolejne praleczki.

Gliwa, rozumiem że sami chcecie w biurze złożyć papiery o paszport, tak? A przez pocztę nie chcesz wysyłać? (nie bój się o dokumenty nie zginą Ci, wszystko ładnie pięknie wraca do Ciebie). I teraz trzeba u gp podbijać jakiś papierek potrzebny do paszportu? Bo jak my dla Marcela robiliśmy paszport (coś ponad 2 lata temu) to nie musieliśmy mieć niczego od gp..

Kasiuleczka, Gastone, u nas za to smarki wrócił :baffled: wykończe się normalnie, bo on nosa w chusteczkę nie wytrze tylko wszystko w rękaw, więc bluzka co dziennie do zmiany.

Lubiczanka, ooo ta lampka lawa to ciekawy pomysł :tak:

Kamcia, dzięki za opinie co do lampki. Smalczyka zazdroszczę. Ogólnie nie jadam takich rzeczy, ale jedną kanapulkę z kiszonym ogórtasem bym wciągnęła :sorry2:

Tichonek, dzięki za linka, przyda się. Faktycznie szkoda że nie ma cen w euro podanych, bo czasem ten przelicznik między sklepami funt a euro jest bardzo różny. Ale może z czasem zrobią odpowiednią zakładkę ;-)

Margaritta, normalnie po sutkach bym Cię wycałowała - dzięki za przypomnienie o Ikea;-):-). "Na śmierć" zapomniałam o tym sklepie :zawstydzona/y:

Dorka, nie potrafię pomóc. Sama kiedyś o tym myślałam, ale potem czas zleciał i było za późno.... Za ta malowaliśmy brzuszek farbami:tak:

Asienka, ale słodka ta lampka, super!
Gratki za ząbka :tak:

Anineczka, no właśnie waham się między tą niebieską gwiazdką i tym żółtym księżycem. Niby w Ikea można sprawdzić jak świecą, ale nie jest tam ciemno i nie odda prawdziwego światła. Jak mocno świeci ten księżyc? Jeszcze rozważam opcję Lubiczanki co do lampki lawy.


Kurcze chciałabym coś pośredniego, by nie świeciło jak "dla dzidziusia", ale również by nie waliło po oczach. Marcel nie boi się ciemności. On ma faze na książki i chce by przed snem zostawić mu światło "bo czyta" :dry: a potem jak się znudzi to mnie woła by światło mu zgasić. Raz mi usnął przy tym dużym świetle, wiadomo że nie jest zdrowo spać przy tak mocnych żarówkach..
Na wiosnę będziemy robić mały remoncik u Marcela (malowanie ścian, zmiana wystroju), więc pewnie wtedy kupię mu jakąś lapmkę co by pasowała pod wystrój, a z tą teraz zakupioną...cóż...będę musiała znaleźć jakieś zastosowanie :sorry2::rofl2:
 
Gastone-przepraszam-karta mi się skończyła:((((Zdrówka Wam i Dzięki za pomoc:tak::-)
Barmanka-wiem o co chodzi-moja Dadzia też ma tak ze światełkiem:)))
Za wczasu Dublinianki-Miłego spotkania jutro
 
barmanko mrrrrr całuj nie żałuj :rolleyes2: a tak przy okazji cobyś calowac nie przestała.. - jak dla dzidziusia - wez się TY- Martyśka moja ma 10 lat i ma tą lampkę ;-) ale światla "do czytania" to ona nie daje.. raczej takie czuwające światełko, ciepłe wnętrze czyniące :cool2: ale moze ten księzyc w takim razie da rade do "czytanek" młodego:tak: a i całe 7 e - myśle ze pozniej nawet w "szedzie" na ogrodzie mozesz zamontowac :-p:-D



Asienka gratki dla małej za ząbka :tak:
 
Hejka.Dzionek mija szybko dziś,wcześniej byłam na zakupach,pozniej u Ani na kawce.:-)Igorek śpi,zaraz obiadzik wstawie i lece seriale swoje oglądać.
Barmanko tak GP podpisuje papiery i Garda.A wolimy sami zawiezć papiery.Bo jakby cos zabrakło to odrazu powiedza.
Asienko no to fajnie ze zabek wyszedł.
Miłego wieczorku.
 
Barmanko odnosnie paszportu tak teraz trzeba do paszportu irlandzkiego podpis od gp i rownie podpis z gardy
A co do lampki jak bedziesz u nas to Ci pokaze jakie swiatelko daje :-)

Asienko gratki dla malej z zabka

A ja mam dzis jakies nerwy wszystko mnie drazni....
 
Zobaczcie jakie piękne świece:szok:: http://www.greencandle.ie/gallery.htmlhttp://www.greencandle.ie/products.html
A jakie cenne:sorry2:
P nadal w pracy i w sobotę rzecz jasna też i wczoraj na angielskim nie byłam bo też pracował,niedługo moje dzieci będą pytac czy przyjdzie dziś wieczorem ten pan co przychodzi sie u nas wykąpac,zjeśc i przespac:baffled:
AsieńkoM gratki dla Zuzieńki,się biedna namęczy
:sorry2:U nas na wierchu ząbków niet ale dziś dokładnie obejrzałam sobie paszczę mego maluszka i 4 ząbale na dole w drodze,szkoda tylko,że ta droga taka długa i męcząca:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka ale pogoda brrrrr caly dzien leje i pizdzi,ale w kominku sie pali wiec milo i nastrojowo:-D
dorka-hmmm z tego co pamietam to moja szwagierka sobie robila taki odlew(ale nie tu tylko w Austrii) ale robila go sobie sama tzn. z pomoca meza;-) kupila specjalny gips i zgodnie z instrukcja zrobila odlew:-)A pamiatka super ;-)
tichonku-dobrze, ze nie zawsze tak dlugo pracuje;-)a swieczunie boskie i ceny tez:-D:-D:szok:
gaston-:szok::szok::szok::szok:a co to sie do Was przyplatalo okropnego,jakas jelitowka? oby szybko wam przeszlo:tak:
asienkaM-gratki dla Zuzanny za zabala:-)
anineczko-ojoj to Ty jeszcze dajesz rade wloski robic?? widze moc jest z toba:-D:-D
lubiczanko-i jak sprawa sie zakonczyla z ta naciagaczka bom ciekawa hihi??
ok lece na kanape:-p j dzieci kapie i kladzi je spac wiec na dzis juz mam luzik;-) milago wieczoru
 
Do góry