reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

Wczoraj miałam wpaśc,ale wymiękłam.
Robiłam włosy koleżance i totalnie mnie wymęczyło to to,chyba czas przejśc na bezpłatne macierzyńskie :baffled:
choc jeszcze w poniedziałek mam jedną,ale to już chyba ostatnia podczas ciąży :dry:

Barmanko moje chłopaki mają naścienne lampki z Ikea.
Matt ma księżyc i on daje mocne światło,a Antek ma gwiazdkę i daje słabiutkie światełko.
Children's lighting - IKEA
Zimno u nas strasznie,niby 9 stopni ale wiatr okrutny.

Kamcia i gdzie dorwałyście słoninkę?
Ja też zaraz sobie zrobię chlebuś ze smalczykiem :-D

edit: no Margaritka już o lampkach napisała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Dziewczyny ja z takim zapytaniem,
szukam jakieś fajnej lampki do pokoju młodego,
nie musi dawać mocnego światła. Co byście mogły mi polecić?

Natalka ma tekie lampeczki po jednej i po drugiej stronie lozka SMILA BLOMMA Wall lamp - IKEA nie daja mocnego swiatla

Gastone zdrowka dla Was

Anineczko smecznego

Tichonku ja jeszcze nie wiem czy bede wszytsko okaze sie jutro z ranca albo dzis wieczorem

Gliwa najwazniejsze zalatwiliscie a aplikacje o paszport moze M sam skladac tam nie jestes potrzebna

Lena sie ide ogarnac i za obiad sie wziasc
 
Witam

wczoraj pojechałam z Zuzią autobusem do Asienki_r. Myślałam, że nas kierowca nie zabierze bo juz jeden wózek był ale powiedział, że nie ma problemu tylko, że musiałam Zuzie wziąść na kolanka bo nie mogłam siedzieć zaraz przy wózku. Mała po raz pierwszy jechała autobusem, bardzo jej sie podobało i wszystkie babcie zaczepiała.:-D
Asienka_r dzięki za miły dzionek i pogaduchy

kolejna nocka ciężka bo Zuzia jęczy bo zęby ja męczą. Teraz śpi ale zanim zasnęła napłakała się.:-(

Zuzia przy łóżeczku ma taką lampkę
Disney Winnie The Pooh 3D Lamp Yellow/Red, 5021703627030 a żarówka była w komplecie
 
Hejooo!
ja juz dzis lepiej i nawet mialam ochote isc na spacer jakis dluzszy,ale jak wyszlam wystawic kosz i poczulam ten zimny wiatr to zrezygnowalam...no i za chwile zaczal padac deszcz:baffled::sorry2:
Wczoraj wpadli znajomi,wesolo bylo,a dzis mnie szczena boli:baffled:
Gastone zdroweczka dla was....masakra co sie uwas dzieje...:-(
AsienkoM oby te zebiska juz wylzly Zuzance:)

Oj kusicie tym swojskim smalcem....

cos jeszcze chcialam,ale juz nie pamietam...:dry:zajrze pozniej;-)
 
Asienko może w końcu ten kolejny ząbek się przebije. I którym autobusem jutro jedziesz??

No ta górna lewa jedynka to dosłownie dotknąć i będzie na zewnątrz a prawa chyba zaczyna iść ale nie daje sobie zabardzo w buzie zajżeć.
A nie wiem jeszcze czy wogóle przyjade na spotkanko, zobacze jeszcze

Gastone zdrówka dla Was wszystkich.
 
Dzieki dziewczyny.Troszke lepiej dzis.Dzieci maja stan podgoraczkowy, tem nie rosnie jak narazie.J tez juz troche lepiej.Ja nie mam temp ale wszystko mnie boli jakby mnie traktor przejechal:-(
Przepraszam ze nie komentuje ale senna jestem.Dziewczynki spia wiec odpoczywam chwile.
 
Hej dziewczynki,
mam nadzieje, ze jutro zobaczymy sie w komplecie:-).
Czyli co widzimy sie w pavilonach o 10 tak??? Tylko gdzie??? Tam gdzie ostatnio w kawiarence??? Tichonek powiedz mi ktore to bylo pietro? Jesli pamietasz... aaa, dzwonilam jeszcze do Dyty (bylej forumowiczki) i prawdopodobnie tez wpadnie:happy:

U nas okejo, zaliczylysmy z N rano spacerek, tzn N smigala na rowerku a mamusia sobie spacerowala, a teraz trzeba cos upichcic.

gastone-zdrowka

gliwa-wszystkiego naj, naj!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:;-)Sorki, ze tak pozno!

Milego dzionka!
 
reklama
Ja już wcześniej Edycie mówiłam,że będzie spotkanie i była chętna,tylko miałam jej znac kiedy konkretnie.Dziś z nią rozmawiałam i mówiła,że dotrze...Ja myślę,że dobrze będzie tam gdzie zawsze.Dużo tam miejsca na wózki...W Kylemore,restauracji na samej górze,koło kina,na przeciw TK Maxxa.:tak:
 
Do góry