reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam:-)

Meldujemy, ze zyjemy:-D:-D:-D, N wyzdrowiala, naszczescie obylo sie bez antybiotyku:happy2:, juz w niedziele lepiej sie czula ale przetrzymalam ja w poniedzialek i wtorek w domu na wszelki... i dzis juz idzie do przedszkola JUPIIIII! Nareszcie zycie wraca do normalnosci a nie tylko siedzenie w domciu..
aurelia-100 lat synkowi zycze!
Ania
-tak wpadamy do Was:tak: Bardzo sie ciesze!
:happy2:

Milego dzionka!
 
reklama
obiad zjedzony,mlody juz prawie spi,a ja musze odsapnac...zle samopoczucie nie minelo:baffled::sorry2:moze jak mlody wstanie to wyjdziemy na jakis spacer to mi przejdzie...
Lubiczanko uwierz mi ze w niedziele wygladalam kiepsko,a i dzis tez,ale nie wiem czemu?nic nie pilam...ostatnio w sobote:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
anineczko- oba wozie fajne :tak:Co do kolorów,jak Ci nie przeszkadza to co komu do tego :sorry2:Mi tam się podoba z tym zielonym też :tak:Tylko może się brudzić bardziej będzie,bo jasny dość.Kup a w przyszłym roku mi odsprzedasz,razem z receptura na chłopa ;-)
lubiczanko- się podpisuje pod kasiuleczka.Na bank pyszności będzie mnóstwo,a
że nie nazwane obiadem to już inna kwestia ;-)

Jak ja bym chciała żeby Wikta se w końcu drzemkę ucięła.Od kilku dni już nie spi.A kupska:szok: tyłek czerwony jak nie wiem.
Aniaa-czym smarowałaś Lence,ze jej ostatecznie przeszło,bo nie pamiętam..:zawstydzona/y:Tormentiol tez się nadaje, czy to nie na to? :sorry2:
renni-dobrze ze z Nacia już OK :happy:
 
dziecie spi wiec jestem :-)
Tichonek super wygladasz w tych włoskach:tak:
Marcysia gratki dla synka, no prawdziwy samodzielny facet ;-)
Kasiuleczka ale masz pomocnice
asienkaM oby szybko zabki wyszly i cierpliwosci zycze;-)
Lubiczanka no wielki dzien Krolewny tuz, tuz, tez bym obiadku nie robila ;-)
Ewelcia glowa do gory,
Asienka_r oby szybko Anuli przeszlo

dziekuje jeszcze raz za zyczenia, boszzz kiedy to zlecialo :-D
no ja chatke ogarnelam, obiad mam, takze teraz relax.

wczoraj bylismy w ikea po drodze z lotniska. byla tam irlandka z dziewczynka ok 2-3 miesiecy, my poubierani bo zimno, a ta z ta niunia na rekach w letniej sukience, bez skarpet, rajstop, niczego na nozkach nie miala :no: na dwor wyszla :szok::szok:
no myslalam ze podlece i ja zabiore coby ja okryc czyms:wściekła/y: ja nie moge czegos takiego widziec bo mi sie noz w kieszeni otwiera :no::no:

nic, lece, do pozniej ;-)
milego dnia
 
madbebe to oo chłopcu to raczej A na nauki do mojego M musiałabyś wysłac,bo kobita to raczej nie ma nic do gadania odnośnie płci :dry:
To wszystko jego wina :sorry2::-D
Właśnie wysłałam linki do M coby się wyraził odnośnie wózków,nie ukrywam,że bardzo mi się podobają :tak:

Renni to super,że z Natalką już wsio ok.


Ja dziś wcześniej podjechałam pod szkołę Antka,właśnie z klasą był na dworze.
Nie powiem zmroziło mnie bo tak: gazeta na zewnątrz,czyli koszulka nie włożona w spodnie,plecy gołe na wierzchu,miał tylko rozpiętą bluzę i pod spodem tylko krótki rękaw,w szkole ściągnął koszulkę z długim rękawem.I taki roznegliżowany latał po placu a nauczyciele mieli to głęboko gdzieś.Grrr....
 
Nio tak,tak.Tylko myślałam, ze tak w pakiecie może dostałabym,bez wnikania czyja to receptura ;-)
Mam nadzieje,ze Antka nie powiało.Swoja droga mogliby luknac czy dzieci ubrane jak trzeba
:szok:

Od 5min cisza zaległa :-p tfu,tfu,żeby zasnęła,żeby zasnęła..
:unsure:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry