reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam wszystkie mamy.Mam goraca prosbe czy ,czy ktoras z mam wie moze jak nazywaja sie kropelki ulatwiajace oddychanie ktore leje sie na podusie dziecka lub zna nazwe jakiejs masci rozgrzewajacej?Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc,moja corcia ma strasznie zatkany nosek i problemy z oddychaniem podczas snu. gory dziekuje bardzo za pomoc
 
witam wieczornie :-)
Biola no tak to juz jest ze jak sie wali to wszystko na raz, moze nie pociagnie za bardzo po kieszeni, oby ;-) a jak synek, spi w nocy,? bo moja tesciowa to ona przesadna i wogole i mowila mi ze pod lozkiem musi byc porzadek:tak: moze rzeczywiscie cos w tym jest
Reni super ze obylo sie bez antybiotyku ;-)
Lubiczanka oj prawda, dopiero po dzieciach widac jak latka leca :tak: dziekuje ;-)
Annjar ja uzywalam to co Ewelcia podala, zdrowka corci
Kasiuleczka milego relaksu, fajnie tak sobie dychnac jak dziecie szybko padnie ;-)


no my mamy w piatek szczepienie na roczek, bede szla sama bo moj w pracy i juz sie boje tego placzu :zawstydzona/y:
no i dzis sie dowiedzialam ze rodzice maja duze nadcisnienie ( ponad 200:szok:) masakra... mam nadzieje ze wsio ok bedzie


milego wieczorku ;-)
 
dziń dobry:-D
Aureliamarcel-pewnie,że będzie dobrze-trzymam kciuki:tak:
Madbebe-a jak nocka?Mam nadzieję,że Viki wejdzie w nawyk szybkie spanie-choć wieczorkiem można odetchnąć;-):tak::sorry2:
Ewelcia-ja nie słodzę,ja ino fakty stwierdzam:tak:
siedzę sobie na dole-spać znów nie mogę i właśnie zgramolił się towarzysz mej bezssenności-Danielek;-)zbój mały,no:)Miłego dnia Wam-boziuuuu jak pizga z rana-brrrrr
 
reklama
Aureliamarcel ja tez slyszalam o tym przesadzie ale stwierdzilm ze gorzej byc nie moze o dziwo pp 5latach moj syn juz od jakis 2tyg spi cala noc a p 8 musze ho budzic do szkoly:) ja to wierze ze to przez to chociaz moj maz sie ze mnie smieje ale z dniem kiedy mu nawkladalam do lozka rozne rzeczy on spi:):):)u
Dzis nikus 2 razy sie budzil z placzem i mysle ze to po szczepieniu moj maly bidulek.ale zniosl to b dzielnie tzn szczepienie;)a tak wogule to on b malo placze tylko jak jest glodny ale jak zacznie to tak sie rozrzzala ze przez 15min nie mozna go uspokoic;)
Ok lece starszaka do szzkoly ekskortowac;-
 
Do góry