reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko,z tego co pamiętam to Didi odkupiła od którejś foremki ten wózek:tak:Też o to pytalam jak ja polowałam na brykę:-D
A wózeczki są śliczne:tak:Kolory mi się osobiście bardzo podobają,tylko,że faktycznie mogą być łatwo brudzące:tak:ym,że który wózek nie jest?:sorry2:Czuy on zielony czy czerwony,czasem przeprać trzeba:tak:
A kto mnie recepte na dziewczynkę poda?:-D

Idę kończyc lekcje z Radkiem,młodszy tnie komara a wieczorem...englisz:sorry2:
 
reklama
Witam

To musimy się umówić na kawke, na szczęście daleko do siebie nie mamy;-)

a no trzeba ,trzeba:-)
Lubiczanko Szybko zleci,cierpliwosci :-)
A co do Twojego pytania to dziewczyny sie wypowiedzialy i ja jestem za:-)

Witam:-)

Meldujemy, ze zyjemy:-D:-D:-D, N wyzdrowiala, naszczescie obylo sie bez antybiotyku:happy2:, juz w niedziele lepiej sie czula ale przetrzymalam ja w poniedzialek i wtorek w domu na wszelki... i dzis juz idzie do przedszkola JUPIIIII! Nareszcie zycie wraca do normalnosci a nie tylko siedzenie w domciu..
aurelia-100 lat synkowi zycze!
Ania
-tak wpadamy do Was:tak: Bardzo sie ciesze!
Super tez sie ciesze oby do niedzieli :-)Dobrze ze Nacia wyzdrowiala

Aniaa-czym smarowałaś Lence,ze jej ostatecznie przeszło,bo nie pamiętam..:zawstydzona/y:Tormentiol tez się nadaje, czy to nie na to? :sorry2:
Tak smarowalam termentiolem juz na drugi dzien byla poprawa i to znaczna,jak nie masz to mow to Ci wysle mi Mama przyslala

Biola rzeczywsice pech,trzymaj sie...

Aurelia najlepszego dla synka

Narazie zmykam bo Lenus cosik marudzi
 
No i po szczepieniu:)nikus byl b dzielny po mimo tego zr strasznie byl zmeczony bo of course przymusowe 2godziny bylo opoz.ienia:(mi cytologie zrobili za free tetaz tylko mam czekac na odp
Co do psujacych sie rzeczy dodaje jeszcze bagaznik .r dzis. wstal i mowi ze bagaznik sie popsul bo sie nie chce zamknac ,na sznurek go zwiazalismy i jakos dojechalismy do lekarza;(masakra jaakas powiem wam ze to zaczyna byc juz smieszne:)a wiec koszta,koszta i jeszcze raz koszta;(
Dobrze ze mam neta w tel no to by byla katastrofa odcieta od swiata.;)
 
anineczka- śpi :-pTiaa,u Piotrka chyba nic innego nie wychodzi jak córy ;-)
aniaa-mam tormentiol,już zastosowałam,dzięki za propozycje
biola-ale pech,masakra jakaś
 
Biola to macie pecha.
Rennia dobrze że córcia wyzdrowiała.
A dzionek dziś szybciutko mija,troszke u Ani posiedziałam z Igorkiem.Mały dziś markotny i płaczliwy.
Obiadek zjadłam,teraz chwila odpoczynku Igorek zasnął.
Miłego popołudnia.
 
Dzieki dziewczynki!
ania-no to do niedzieli;-)

A u nas dzis na obiad golabki ze sloika, ogolnie takich obiadow nie praktykuje, ale musze przyznac, ze te z Pudliszek naprawde sa calkiem niezle, serioooo:tak:
 
Aania-jak Ty to robisz,ze tak często masz gości???no jak sie na zadoopiu mieszka,to goscie są marzeniem:/
Anineczko-ło matko,ale lepszy motyw mam-temperatura jaka jest każdy wie,a mój Dawid(i Marty Damian chyba też)ok 14tej w piłkę na dworze na krótko grają:/Zapomniałam się wypowiedzieć co do godziny-no J mówił M,że w kosciele jest uroczystość na 17tą,a to od Was zalezy czy chcecie być przed i o której bedziecie-my Was zawsze mile widzimy w domku:)
Ewelcia-taaaaa,bo Ci uwierzę:p Ty miałabyś wygladac niedobrze????
Gliwa-ale Ty Kobitko o pięknej porze śniadanka jadasz;))))
Renni-dobre wieści-to lubimy:)Ciesze się,że bez antybiotyku się obyło-dzielnie sobie Natalka poradziła sama;)
Asieńko-a bedziesz z Gp konsultowała to oczko?
Tichonek-miłej i przyjemnej posiadówy na engliszu:)
Aureliamarcel-prawda,czas zasówa i nikogo o zdanie nie pyta czy tak wypada-a my tylko po dzieciach widzimy,ze kolejny rok w plecy;)))Jeszcze raz Maluszkowi NAJ Naj
images
 
reklama
Lubiczanko widzisz akurat tak sie wyrabiam z tym śniadaniem:-):tak:
Biola gratki dla synusia że był tak dzielny na szczepieniu.
Dziś pan mi przywiózł obrazy i zdjęcia,:-)jestem zadowolona.Igorek wykąpany i zasypia w łóżeczku,a my z M siedzimy i oglądamy telewizje.
Miłego wieczorku.Do jutra.
 
Do góry