reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Cześć i czołem,

Wiem, wiem, że sie doczekam, ale to się tak dłuuuuużżżżżyyyyy - chociaż z drugiej strony to zaczynam 9 tydz., a dopiero test zrobiłam...
 
reklama
helloł

słonko jakieś jest :tak:

lubiczanko skopie Ci zadek zobaczysz:-) jasne , ze bez obiadu a i z kolacją sie nie kłopocz- zrób gorącej herbaty jak zmarzną i tyle :-D:-p

anineczko no dobra- odliczmy najpierw do Halloween:cool2:

kasiuleczko a ja juz wyciągnęłam rękawiczki właśnie :sorry2: tak z rana wypizdziawka ..a butelczyna się nie stresuj- spokojnie do świat jest trochę czasu :-D


Aureliamarcel pojde w ślady ewelci i zyczę Twojemu synkowi szczęscia , zdrowia i pogodnego dzieciństwa:tak:


biola sie Wam porobiło no :sorry2: bez kompa, bez prostownicy - jak tu zyć :dry:


pranie wysycha w ciągu chwili dosłownie- znaczy wczoraj tak było tak nim targało ze uhhh- a dziś się okaze.


Ja niby wiem, ze zdolną miśkę mam i takie tam,ale.. normalnie mi jej szkoda, ze musi tyle w tych ksiązkach siedziec a i ona się buntuje:dry: i ja jestem straszną mamą , która tylko do nauki goni :sorry2: zaczyna mi to "ciążyć"..

no nic- zycie...
 
AureliaMarcel Sto Latek dla synusia.Niech rośnie zdrowy i silny.

Ewelcia oj tam oj tam,każdemu się może zdarzyc :-D Nie było tak źle ;-)

dziewczynki znacie jakieś stronki z wózkami na sprzedaż,oprócz donedeal i adverts?
Bo się nie mogę zdecydowac czy z Pl kupowac czy też jakiś w dobrej kondycji używany kupic,nowego tutaj za 400 nie kupię :baffled:
 
reklama
Margaritta dziękuję,tam też patrzę choc nie lubię tych stronek,niewiedziec czemu :dry:

ewelcia no tam ma tylko wózki Tako,a nie jestem pewna czy tego właśnie chcę.
Czemu przy 3 dziecku to już tak nie rajcuje kupowanie wózka jak przy pierwszym czy drugim.To już raczej obowiązek niż przyjemnośc :dry: żadna ze mnie maniaczka wózkowa i ot tak jest :baffled:
podobają mi się x landery ale za nowy chcą tutaj około 700e,chyba ich pogięło :baffled: a używanych malusio,albo kolor do pupy :angry:
Tichonek sprzedaj mi swój :-p:-D btw.przymarzłaś gdzieś,że Cię nie ma?
o jesteś :))
 
Do góry