reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam Dziewczynki.:-)
Nawet dziś ciepło,ale jakos tak duszno.Ale najważniejsze że nie pada,bo chcem pranie powiesić.Malutki spi,ale pewnie zaraz sie obudzi na mleczko.
AgaIrlandia Gratulacje.Dużo zdróweczka dla Was.
Lubiczanko to Ci córcia rośnie,fajnie.:tak:;-)
Miłego Dzionka.
 
Aureliamarcel-alez nie ma za co-polecam się na przyszłośc:)))
Gliwa-a no rosnie,rosnie:)Co prawda nie bedzie to 1kg miesięcznie,ale najwazniejsze,że "w miejscu"nie stoi;)))
 
Aga_Irlandia,ładnie to tak z partyzanata?:-D:-D
GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!




Lubiczanko,ani się obejrzysz i magiczne 4kg. będzie:tak:
Ewelcia dawaj foty i mnie powkurzaj:-D
A ja wstałam z pokrzywką na nogach:eek:I z czego?Z nowości...tuńczyka jadłam i czytałam,że może uczulać:baffled:Możliwe,że po nim?Już schodzi na szczęście ale na wszelki wypadek wapno mi P na lunchu przywiezie:sorry:
Wieczorem przedwczoraj i wczoraj mnie swędziało i miałam pojedynczych kilka bąbli,jakby mnie komarł pożarł a dziś wstałam z taaakimi plamami:szok:A to cholernik jeden,no:wściekła/y:
Akurat go jadłam przez dwa dni:sorry:
aureliamarcel a co to za sklep ten SWAN?
:zawstydzona/y:Bo ja nie mieć pojęcia:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Hello mamusie:-)
Wchodze a tu takie wiesci:tak:
AgaIrlandia Ogromne dratulacje z okazji narodzin coreczki!
Tabasia
sliczny avatarek,czyli masz juz zdjecia z sesji?-pochwal sie:tak:
A ja sie biore za tort dla mojego szkraba:-)Mam nadzieje,ze wyjdzie,bo jakos ostatnio moje wypieki nie zawsze wychodza jak bym chciala.Tylko z moim pomocnikiem to bedzie troche ciezko,bo on bardzo lubi"pomagac"mamusi:-)
 
Alex a postaram się,postaram.Ty tych facecików też masz dużo w domku :-D:-D

Witam,witam
pogoda do bani,humor jeszcze gorszy :confused2:

U nas też jest ten sklep Swan,ale w większości to jakieś pulowerki dla emerytów mają :eek:

To nam się Aga uwinęła,no no...szybka jest. :rofl2:

ewelcia witamy,witamy :-)

nic,idę...pokręcę się po chacie z nudów :baffled:
 
reklama
Do góry