reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

:-) witam i ja z rana

przyznaje ze przelecialam tak na szybko :sorry:

Tabasia, Barmanka dziekuje dziewczynki za odp. bo ja tez dawalam predzej w sloiczku i nic mu nie bylo.i tak teraz chcialam zrobic pomidoroweczki i tak bylam ciekawa co u Was bylo.;-)
barmanka nie mam zamiaru Cie zadzgać a pytalas o ktorej moj wstaje jak idzie spac o 21, wiec to roznie ale ok 8:tak:
gliwa sliczny maluszek:tak:
anineczka gratulacje kolejnego chlopaka :tak:
Tichonek ja kupuje czapeczki młodemu w SWAN bo tez mialam problem z kupnem mu na lato. jak ja sie wybralam na zakupy ostatnio tak dla siebie to wrocilam z jedna bluza za to maly cala torba :-D no nie moglam sie powstrzymac no :zawstydzona/y:


ja tez bralam microgynon w pl i byl rewelacja a tu dostalam microlite(czy jakos tak) i w sumie nic sie nie dzialo.. teraz tez chcialam tabsy a moj na to ze nie:baffled: bedziesz w ciazy to bedziesz :eek::rofl2:

nic mykam bo juz stoi przy mnie :confused2:
milego dnia :-)


PS dziewczyny bo ja wiem ze ewelcia sie przeprowadzila i na pewno nie ma neta, a ponoc ma krzeselko na sprzedaz do karmienia wiec jakby ktoras z Was moze do niej dzwonila i tak przy okazji zapytala po ile jest to bym byla ogromnie wdzieczna,, sorki ze tu pisze ale wiem ze sie kontaktujecie miedzy soba ;-).. dziekuje :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie w piąteczek, dzień do niczego, spać sie chce, jedyne pocieszenie, że piątek to dzień pod znakiem CZEKU - zaraz idę do biura po kaskę, to od razu milej mi się zrobi.

Miłego dnia!!!!
 
Aureliamarcel-dobrze,że nie jestem nadgorliwa,bo już chwytałam za telefon-a tu ciut niżej sama Ewelcia się pokazała:)
No,Ewelcia-pisz jak tam,i dawaj jakieś fotki;))))
Katrina-a któż nie lubi dnia"matki boskiej pieniężnej";)))
My wróciliśmy ze"spacerku"-wizytę u midwife mieliśmy i...Mała przekroczyła magiczną cyfrę 3 i waży 3100:))))potem zaliczyliśmy zakupki-takie mega błyskawiczne,bo Dominisia jęcząco płacząca była,bank,a gdy już na osiedle skręciliśmy zaczęło padać,więc takiego przyspieszenia dostałam,że w domku z bryką mych dzieci i zakupami w koszu pod nią byłam szybciej niż z pustymi rękoma;))))
 
Dzisiaj o 8 rano na świat przyszła mała Victoria,która ważyła wcale nie mało bo 3975kg.Poród siłami natury trwał całą godzinę.A to wszystko zasługa Agi Irlandii.
Pisze,że był ciężki poród,ale bez nacięcia i szwów.

Aguś Gratuluję :-):-)
 
reklama
Do góry